Michalovce – Prešov | 0:1 (kon.) | | | Ružomberok – Trnava | 0:2 (kon.) | | | Trenčín – Podbrezová | 1:1 (kon.) |
Žilina – Senica | 7:1 (kon.) |
Šamorín – Nové Mesto n/V | 1:3 (kon.) | | | Lok. Košice – Inter Bratislava | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – Poprad | 1:0 (kon.) |
L. Mikuláš – MFK Zvolen | 7:0 (kon.) | | | Pohronie – Spiš. N. Ves | 1:0 (kon.) |
Brno – Bohemians | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Ostrava | 5:2 (kon.) | | | Plzeň – Sigma Olomouc | 1:0 (kon.) |
Watford – Liverpool | 3:3 (kon.) | | | Chelsea – Burnley | 2:3 (kon.) | | | Crystal Palace – Huddersfield Town | 0:3 (kon.) |
Everton – Stoke City | 1:0 (kon.) | | | Southampton – Swansea | 0:0 (kon.) | | | West Bromwich – Bournemouth | 1:0 (kon.) |
Brighton – Manchester City | 0:2 (kon.) |
Mechelen – Gent | 1:1 (kon.) | | | Eupen – Kortrijk | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Mouscron | 0:2 (kon.) |
Oostende – Waasland-Beveren | 0:3 (kon.) |
Halberstadt – Freiburg | 1:2 (kon.) | | | Chemnitzer – Bayern | 0:5 (kon.) | | | Hansa – Mainz | 1:3 (kon.) |
Leher – Kolín nad Rýnom | 0:5 (kon.) | | | Erndtebrück – Frankfurt | 0:3 (kon.) | | | Rielasingen-Arlen – Dortmund | 0:4 (kon.) |
Eichede – Kaiserslautern | 0:4 (kon.) | | | Rot-Weiss Erfurt – Hoffenheim | 0:1 (kon.) | | | Würzburger – Brémy | 0:3 (kon.) |
Moreirense – Feirense | 0:0 (kon.) | | | Belenenses – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Rio Ave | 1:2 (kon.) |
Ufa – Rostov | 1:4 (kon.) | | | CSKA Moskva – S. Moskva | 2:1 (kon.) | | | Machačkala – FK Dinamo Moskva | 1:3 (kon.) |
Nantes – Marseille | 0:1 (kon.) | | | Amiens – Angers | 0:2 (kon.) | | | Bordeaux – Metz | 2:0 (kon.) |
Caen – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | Toulouse – Montpellier | 1:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Žižkov | 2:2 (kon.) | | | Příbram – Vlašim | 2:3 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Třinec | 1:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Salzburg | 0:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Wolfsberger | 2:1 (kon.) | | | St. Pölten – Mattersburg | 0:0 (kon.) |
Austria – Linz | 2:0 (kon.) |
Venlo – Sparta Rotterdam | 3:0 (kon.) | | | Eindhoven – Alkmaar | 3:2 (kon.) | | | Heracles – Amsterdam | 2:1 (kon.) |
Arnhem – Breda | 4:1 (kon.) |
Sandecja Nowy Sącz – Wisła Pł. | 0:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Zagłębie | 1:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Kraków | 2:1 (kon.) |
koniec
SK Sturm Graz
2:1
(1:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Matouš Vojáček
Góly:
28. Alar, 59. Hierländer – 80. Gschweidl
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:3. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 9:20.
Rozhodca: S. Gishamer – R. Riedel, J. Sabanovic
Diváci:
Karty: 3. Palla (WAC), 90+2. Orgill (WAC)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:3. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 9:20.
SK Sturm Graz:
Siebenhandl – Koch, Maresic, Lykogiannis (26. Schulz) – Hierländer, Lovric, Zulj (84. Jeggo), Potzmann – Huspek, Röcher – Alar (75. Zulechner).
Náhradníci: Gratzei – Schulz, Jeggo, Zulechner, Puchegger, Schubert, Schmid.
Tréner:
RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Frieser, Hüttenbrenner, Rnić, Palla – Flecker (76. Ouedraogo), Rabitsch, Leitgeb (64. Wernitznig), Nutz – Gschweidl, Topcagic (64. Orgill).
Náhradníci: Sallinger – Steiger, Wernitznig, Ouedraogo, Sollbauer, Orgill, Mulahalilovic.
Tréner:
Náhradníci: Gratzei – Schulz, Jeggo, Zulechner, Puchegger, Schubert, Schmid.
Tréner:
RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Frieser, Hüttenbrenner, Rnić, Palla – Flecker (76. Ouedraogo), Rabitsch, Leitgeb (64. Wernitznig), Nutz – Gschweidl, Topcagic (64. Orgill).
Náhradníci: Sallinger – Steiger, Wernitznig, Ouedraogo, Sollbauer, Orgill, Mulahalilovic.
Tréner:
Rozhodca: S. Gishamer – R. Riedel, J. Sabanovic
Diváci:
Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Mihret Topcagic, přichází Dever Orgill.