Trenčín – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Nitra – Michalovce | 0:0 (kon.) | | | Žilina – Prešov | 2:3 (kon.) |
Slovan Bratislava – Zlaté Moravce | 2:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | Bardejov – Spiš. N. Ves | 4:0 (kon.) | | | Skalica – KFC Komárno | 3:1 (kon.) |
Plzeň – Dukla Praha | 4:0 (kon.) | | | Slovácko – Jablonec | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Slavia – Teplice | 1:0 (kon.) |
Paríž – Monaco | 2:1 (kon.) |
Lokeren – Brugge | 0:4 (kon.) | | | Genk – Waasland-Beveren | 3:3 (kon.) | | | Eupen – Waregem | 0:5 (kon.) |
Charleroi – Kortrijk | 1:0 (kon.) |
FC Ural – Ufa | 1:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Chabarovsk | 2:0 (kon.) | | | Kazaň – Arsenal Tula | 2:1 (kon.) |
Groznyj – FK Dinamo Moskva | 2:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Znojmo | 0:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Opava | 1:1 (kon.) |
Salzburg – Linz | 1:1 (kon.) | | | St. Pölten – Rapid Viedeň | 1:4 (kon.) | | | Mattersburg – Wolfsberger | 1:0 (kon.) |
Chelsea – Inter | 1:2 (kon.) |
Légia Varšava – Sandecja Nowy Sącz | 2:0 (kon.) | | | Zabrze – Wisla Kraków | 3:2 (kon.) |
koniec
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
2:0
(1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
90
|
Žltú kartu dostáva Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
|
|
61
|
Žltú kartu dostáva Otruba (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).
|
|
59
|
Žltú kartu dostáva Blahút (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
|
|
53
|
Žltú kartu dostáva Paraj (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
|
|
40
|
Žltú kartu dostáva Sojka (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).
|
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.
Góly:
43. D. Andrić, 52. D. Andrić
Rozhodca: Kmec – Mihalík, Čajka
Diváci:
Karty: 61. Otruba (LMI) – 40. Sojka (POH), 53. Paraj (POH), 59. Blahút (POH), 90. Nosko (POH)
Nepremenená penalta:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
Šavol – Očenáš, Janec, Papaj, S. Andrić, Lišivka, Kotora, D. Andrić, Kucharčík, Otruba, Ondrek
Náhradníci: Laco, Staš, Kapláň, Žákovič, Mikušiak
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Urminský – Nosko, Pittner, Prikryl, Pellegríni, Ďungel, Frimmel, Garaj, Paraj, Sojka, Blahút
Náhradníci: Župa, Sekereš, Pavúk, Lipták, Packo
Tréner:
Náhradníci: Laco, Staš, Kapláň, Žákovič, Mikušiak
Tréner:
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Urminský – Nosko, Pittner, Prikryl, Pellegríni, Ďungel, Frimmel, Garaj, Paraj, Sojka, Blahút
Náhradníci: Župa, Sekereš, Pavúk, Lipták, Packo
Tréner:
Rozhodca: Kmec – Mihalík, Čajka
Diváci:
Michael Hruška