Pardubice – Slovan sk 5:2 (kon.)
koniec
HC Dynamo Pardubice
5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
HC Slovan Bratislava
cz Štvrtok 20.07.2017, 12:00 • Tipsport arena • Prípravný zápas
Predzápasové kurzy
   
  49:39
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  A je z toho pátá branka v Janusově síti! Na modré čáře dostal nabídku ke střele JAN ŠČOTKA a využil ji dokonale! Asistence: Jan Látal a Vladislav Bojko.
   
  40:18
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Svou přesilovku pět na tři využívají i domácí! David Tomášek našel dobře postaveného JANA LÁTALA, který střelou z první překonává Januse! Asistence: David Tomášek a Tomáš Vondráček.
   
  33:23
  Slovan právě vstřelil branku!
  Bratislavští nepohrdli a snižují zpět na rozdíl jediné branky! Tommi Taimi posunul kotouč na Michala Hlinku, jehož střelu z první za Kacetl došťouchal TOMÁŠ HRNKA. Asistence: Michal Hlinka a Tommi Taimi.
   
  25:15
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Sacha Treille vybídl před brankou DAVIDA TOMÁŠKA, který svým druhým gólem v dnešním utkání posílá Dynamo znovu do vedení o dvě branky! Asistence: Sacha Treille a Tomáš Vondráček.
   
  21:01
  Slovan právě vstřelil branku!
  Bratislavský Slovan ale s odpovědí příliš neotálel! Před Kacetlem se objevil VAVRŮŠEK a vstřelil první gól svého týmu. Asistence: Lukáš Kozák.
   
  20:35
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  Hned zkraje druhé třetiny Východočeši navyšují své vedení! Od modré čáry nahodil kotouč na Januse Marek Trončinský a za jeho záda jej dostal JAROSLAV MOUČKA! Asistence: Tomáš Pipek a Marek Trončinský.
   
  08:21
  Dynamo právě vstřelilo branku!
  A Kozák už míří zpět na led, protože Dynamo jde do vedení! Přesilovku bleskově využil po krásném průniku před Januse DAVID TOMÁŠEK! Asistence: Sacha Treille a Jan Látal.

  Marek Votke

  Góly a asistencie: 9. Tomášek (Treille, Látal), 21. Moučka (Pipek, Trončinský), 26. Tomášek (Treille, Vondráček), 41. Látal (Tomášek, Vondráček), 50. Ščotka (Látal, Bojko) – 22. Vavrůšek (Kozák), 34. Hrnka (Hlinka, Taimi)


  HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Růžička) – Trončinský, Ščotka, Látal, M. Voženílek, Holland, Trejbal, Horyna – Moučka, Bojko, Pipek – Vondráček, Tomášek, Treille – D. Voženílek, Poulíček, Beran – Panna.
  HC Slovan Bratislava: Janus (Kožiak) – Sersen, Bačík, Kozák, Hedera, Švarný, Taimi, Fereta – Skalický, Matúš, Šťastný – Sloboda, Hecl, Liška – Buchtele, Michal Hlinka II, Hrnka – Sádecký, Vavrůšek.

  Rozhodca: Hribik, Úlehla – Lučan, Kis.

  Diváci: 500 (vyprodáno)