Dacia Kišinev – Škendija 0:4 (kon.) | AEL Limassol – St Joseph's 6:0 (kon.) | FK Sūduva – Soligorsk 2:1 (kon.)
Ordabasy – Široki Brijeg 0:0 (kon.) | Milsami – Fola 1:1 (kon.) | Tirana – Tel Aviv 0:3 (kon.)
Pelister – Lech Poznań 0:3 (kon.) | Jelgava – Ferencvároš 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Tre Penne 6:0 (kon.)
Riteriai – St. Johnstone 1:0 (kon.) | Seinäjoki – Reykjavík 0:2 (kon.) | Helsinki – Connah's Quay 3:0 (kon.)
Flora – Domžale 2:3 (kon.) | Gandzasar – Podgorica 0:3 (kon.) | Atlantas – Almaty 1:2 (kon.)
FK Liepāja – Crusaders 2:0 (kon.) | Štokholm – KÍ Klaksvík 5:0 (kon.) | Vaduz – Bala Town 3:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Pjunik sk 5:0 (kon.) | Plovdiv – Partizani Tirana 1:0 (kon.) | Dunav Ruse – Irtyš Pavlodar 0:2 (kon.)
Ružomberok – Novi Sad sk 2:0 (kon.) | Differdange – Zirä FK 1:2 (kon.) | Kutaisi – Trenčín sk 0:3 (kon.)
Keşla FK – Mladost Lučani 2:0 (kon.) | Bangor City – Lyngby 0:3 (kon.) | Runavík – Minsk 0:2 (kon.)
B36 Tórshavn – Kalju 1:2 (kon.) | Priština – Norrköping 0:1 (kon.) | FK Sarajevo – Zaria Balti 2:1 (5:6 po pen.)
Ljubljana – VPS 0:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Čichura 1:1 (kon.) | Sant Juliá – Skenderbeu 0:5 (kon.)
Folgore – Valletta 0:1 (kon.) | Zeta – Željezničar Sarajevo 2:2 (kon.) | Floriana – CZ Belehrad 3:3 (kon.)
Jagiellonia – Dinamo Bt. 4:0 (kon.) | Vasas – Beitar Jeruzalém 0:3 (kon.) | Sutjeska – Levski Sofia 0:0 (kon.)
ND Gorica – Shirak 2:2 (kon.) | Derry City – Midtjylland 1:4 (kon.) | Cork City – Levadia Tallinn 4:2 (kon.)
Ballymena – Odd 0:2 (kon.) | Coleraine – Haugesund 0:0 (kon.) | Osijek – UE Santa Coloma 4:0 (kon.)
Shamrock – Stjarnan 1:0 (kon.) | Valur – Ventspils 1:0 (kon.) | Lincoln – Larnaca 1:1 (kon.)
FC Vaduz
3:0 (3:0)
Bala Town FC
cz Štvrtok 06.07.2017, 19:00 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:52:14)

Lichtenštejnský Vaduz může slavit postup z 1. předkola, byť si za nepovedenou druhou půli vysloužil pískot diváků. O výsledku rozhodli domácí již v poločase prvním, v němž byli jasně lepší, v poločase druhém jako by přestali hrát a pustili více do hry soupeře. Tomu se ale dnes skórovat nepodařilo a pohárová Evropa pro Bala Town končí již v 1. předkole.

90+3

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí sice nechávají soupeři více prostoru ke kombinaci, ale těm se zatím skórovat nepodařilo.

89
    Po pravé straně zkoušel projít Von Niederhäusern, ale přišel o míč, hosté budou vhazovat.

87
    Hosté měli k dispozici roh, ale branku Vaduzu neohrozili.

85
    Jenže kombinace se jim nyní nevede a míč se tak vrací zpět na jejich polovinu.

84
    Hosté znovu získávají míč a rychle spěchají do útoku.

82
    Domácí vhazují na polovině Bala Town a zůstávají na útočné polovině.

81
    Rychlá rozehrávka hostů, nákop na levou stranu, míč ale končí u soupeře.

80
    Poslední desetiminutovka před námi, odkop od branky Bala Town, hosté získávají míč ve středu hřiště.

79
    Vaduz ve středu hřiště ztrácí míč, hosté se nyní nadechují k náporu.

77
    Hosté byli blízko prvnímu gólu, střelu zpoza vápna ale před brankářem Jehlem zblokoval mimo branku jeden z hostujících hráčů!

76
    Střídání v týmu Bala Town FC: ze hřiště odchází Sheridan, přichází Hayes.

75
    Bala Town bude moci nyní pomýšlet na ohrožení branky Jehleho, hosté totiž mají k dispozici volný kop z levé strany, v blízkosti vápna soupeře.

74
    Malá domů v podání domácích, následuje rychlá rozehrávka, ale Vaduz již nikam nespěchá a před půlící čárou brzdí svůj rychlý brejk.

73
    Mezi třemi útočícími hráči nyní uspěl domácí Konrad, výborná defenzivní práce.

71
    Posledních zhruba dvacet minut zbývá do závěrečného hvizdu, který jen potvrdí jasný postup domácího Vaduzu.

69
    Diego Ciccone rozehrál z levé strany, ve vápně hlavičkuje , míč ale končí vedle branky Bala Townu, byť to vůbec nebyl marný pokus!