L. Mikuláš – Žilina B 2:0 (kon.) | Lok. Košice – Pohronie 3:2 (kon.) | Sereď – MFK Zvolen 1:1 (kon.)
Bardejov – Nitra 0:1 (kon.) | Šamorín – Spiš. N. Ves 1:0 (kon.) | Skalica – Košice 1:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
3:2 (2:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Streda 31.05.2017, 17:00 • Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

90
    Žltú kartu dostáva Paraj (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

86
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Cicman, prichádza Kamenec.

82
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Sekereš, prichádza Gregáň.

79
    Pohronie dalo gól!
    O priam bleskovú odpoveď sa postaral kapitán hostí LUKÁŠ PELEGRÍNI. A opäť je to o gól.

79
    Žltú kartu dostáva Gáll (FC Lokomotíva Košice).

78
    Lokomotíva Košice dala gól!
    BORIS GÁLL zvyšuje už na 3:1, Košice si idú za tromi bodmi.

61
    Žltú kartu dostáva Šuľák (FC Lokomotíva Košice).

55
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Hloušek, prichádza Gáll.

55
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Harvila, prichádza Chmelo.

51
    Žltú kartu dostáva Pavúk (FC Lokomotíva Košice).

45+1
    Žltú kartu dostáva Garaj (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

45
    Žltú kartu dostáva Frimmel (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

15
    Zaujímavých 15 minút prvého polčasu je za nami, Lokomotíva otáča z 0:1 na 2:1! Kapitán domácich sa zachoval ako správny líder, PATRIK ZAJAC pridáva tretí gól stretnutia.

7
    Okamžitá gólová odpoveď domácich, Košice vyrovnávajú na 1:1. Videli sme už dva góly za úvodných sedem minút. Ten druhý má na svedomí presnou strelou RÓBERT JANO.

5
    Pohronie však z prvého útoku strieľa gól a v piatej minúte hostia vedú 1:0. Už klasický zakončovateľ hostí sa presadil aj v poslednom zápase sezóny, je ním nik iný ako MAREK FRIMMEL.