Slavia – Bohemians 3:0 (kon.) | Plzeň – Jablonec 3:0 (kon.) | Karviná – Třinec 3:2 (kon.)
SK Slavia Praha
3:0 (2:0)
Bohemians 1905
cz Nedeľa 07.05.2017, 10:15 • SC Horní Počernice • Juniorská liga (CZ) • 27. kolo
    88. VÁVRA - 3:0

88
    Slavia právě vstřelila branku!

Domácí si pojišťují 3 body z dnešního utkání! Po přihrávce za obranu se zpoza malého vápna s klidnou hlavou prosadil PAVEL VÁVRA! Je zřejmě hotovo!

87
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Baducha, přichází Lauricella.

84
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jakab, přichází Krejdl.

78
    Za likvidační faul na hranici vlastního vápna dostává žlutou kartu kapitán hostů Rothe.

77
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Blecha, přichází Mitrovič.

74
    Nečekanou střelu zpoza vápna zkrotil až Šrámek, drží svému týmu stále naději na body.

72
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Schulz, přichází Vávra.

69
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Frizoni, přichází Artemuk.

65
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Bjeloš, přichází Shulz.

62
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Horizrál.

58
    Obrovská šance hostů byla k vidění ve vápně domácího celku! Po hlavičce Rotheho míč odkopl skoro z čáry obránce Slávie, poté si s dorážkou vynikajícím zákrokem poradil Lisa a drží stále svému týmu dvoubrankové vedení!

49
    Žlutou kartu dostává Frizoni (Bohemians Praha 1905).

46
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Brak, přichází Věchtík.

41
    Další vynikající zákrok si připisuje Šrámek, který pohotově vyrazil střelu směřující k pravé tyči jeho svatyně.
    37. ČERMÁK - 2:0

37

Slavia Praha odskakuje už na dvougólové vedení! Střelou z blízkosti Šrámka se prosazuje MARCEL ČERMÁK! Po nezáživném začátku první půle tedy můžeme čekat zajímavý druhý poločas!

36
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Fotr.
    32. MUSA - 1:0

32

V přesile se vyskytla domácím šance na branku v pokutovém území hostů. Na centr z pravé strany si naskočil Chorvatský útočník PETAR MUSA a uklidil míč do sítě!

31
    První důležitý zákrok si připsal po střele zpoza vápna Šrámek, míč zkrotil pro svého hráče, tudíž mají míč opět hosté.

11
    Po tvrdém střetu z 9. minuty je nucen Mareš odejít střídat. Nahrazuje ho Badocha.