Mattersburg – Salzburg 2:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Wolfsberger 4:0 (kon.) | Sturm Graz – St. Pölten 3:2 (kon.)
Ried – Admira Wacker Mödling 1:0 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:1 (1:1)
FC Salzburg
cz Sobota 06.05.2017, 16:00 • Pappelstadion, Mattersburg (kapacita: 15.100 diváků) • Rakúska Bundesliga • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

1

2
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

4
    Minamino se dostal ke střele z hranice vápna. Kuster ale jeho slabý pokus v pohodě chytil.

6
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

8
    Höller přišel o míč na polovině soupeře a dopředu tak mohou hosté.

10
    Wanderson dostal příliš dlouhou přihrávku za obránce a míč tak skončil jen v zámezí.

12
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Minamino se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus ale ještě Kuster dokázal vyrazit. Míč se však dostal k MACIALU WANDERSONOVI, který střelou z úhlu překonal domácího brankáře.
    12. Macial WANDERSON - 0:1

14
    Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem směrem dopředu.

16
    Schwegler skvělým obranným zákrokem připravil o míč v dobré šanci Maierhofera.

18
    Minamino dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

20
    Samassekou si tak dlouho hrál s míčem na polovině soupeře, až o něj přišel.

24
    Atanga napřáhl ke střele z velké dálky. Soupeřovu branku ale vůbec netrefil.

26
    Walke proti slabé střele Röchera z hranice vápna neměl problém míč chytit.

27
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají na 1:1! Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se dostal ve vápně k hlavičce STEFAN MAIERHOFER, a ten svým hlavičkovým pokusem nedal Walkemu sebemenší šanci zasáhnout.
    27. Stefan MAIERHOFER - 1:1

29
    Berisha ohrozil branku soupeře střelou zhruba ze třiceti metrů. Kuster ale jeho pokus dokázal chytit.

31

33
    Malič pouze odkopl míč z vlastní poloviny a další akci tak rozjedou opět hosté.

35
    Laimer se pokusil ohrozit branku soupeře střelou z obrovské dálky. Míč však poslal jen daleko vedle soupeřovy branky.

37
    Lazaro dostal skvělou přihrávku do úniku po pravé straně hřiště. Následně ale poslal nepřesnou přihrávku na Minamina a míč tak skončil pouze u Farkase.

40
    Hosté tak dlouho kombinovali s míčem na polovině soupeře, až o něj přišli.

41
    Žlutou kartu dostává Alois Höller (SV Mattersburg).

42
    Höller nepřesným střeleckým pokusem z hranice vápna neohrozil Walkeho.

44
    Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu, a tak to vypadá, že půjdou oba týmy do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

45+2

46

48
    Domácí začali druhý poločas skvěle a ihned na jeho začátku jdou do vedení! DAVID ATANGA se dostal po dlouhém autu od jednoho ze svých spoluhráčů ke střele uvnitř vápna soupeře. Na jeho povedenou střelu byl Walke krátký a domácí tak vedou 2:1.
    48. David ATANGA - 2:1

51
    Domácí jsou teď na konci a svého soupeře přehrávají.

53
    Lainer poslal do vápna centr, který ale odvrátil mimo vápno jeden z obránců.

54
    Žlutou kartu dostává Christian Schwegler (FC Red Bull Salzburg).

55
    Röcher svou střelou z hranice vápna neohrozil soupeřovu branku.

57
    Lazaro poslal do vápna přízemní centr z levé strany, který ale skončil jen u Ortize.

59
    Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

61
    Laimer napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře, ale Kustera příliš neohrozil.

63
    Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a dopředu tak mohou opět hosté.

64
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Christian Schwegler, přichází Stefan Stangl.
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Diadie Samassekou, přichází Hwang.

67
    Žlutou kartu dostává Paulo Miranda (FC Red Bull Salzburg).

69
    Minamino svou střelou z hranice vápna minul soupeřovu branku.

70
    Žlutou kartu dostává Alexander Walke (FC Red Bull Salzburg).

72
    Hwang se snažil s míčem projít mezi dvěma obránci. To se mu ale nepovedlo a o míč tak přišel.

73
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Thorsten Röcher, přichází Thorsten Mahrer.

75
    Lazaro vyslal na branku jedovatou střelu z hranice vápna. Kuster ale jeho pokus vyškrábl mimo tři tyče.

76
    Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

77
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Valon Berisha, přichází Josip Radoševič.

78
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází Stefan Maierhofer, přichází Patrick Burger.

80

82
    Domácí nyní už jen prakticky brání a odkopávají míče ze své poloviny.

84
    Radoševič svou utišenou střelou z hranice vápna pořádně protáhl Kustera, který si ale nakonec s touto střelou poradil.

85
    Střídání v týmu SV Mattersburg: ze hřiště odchází David Atanga, přichází Barnabas Varga.

87
    Domácí pomalu, ale jistě směřují k překvapivému vítězství nad lídrem tabulky, avšak ještě zbývá zhruba pět minut i s nastavením, tak uvidíme, jestli se Salzburgu ještě podaří vyrovnat.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90+3
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání, a tak to vypadá, že Mattersburg dnes překvapivě zvítězí nad lídrem tabulky.