Pardubice – Táborsko 3:0 (kon.) | Prostějov – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Frýdek-Místek – Sokolov 1:1 (kon.)
Ostrava – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Vlašim – Třinec 5:0 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:1 (kon.)
FK Pardubice
3:0 (1:0)
FC SILON Táborsko
cz Sobota 06.05.2017, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

89
    Poslední změna v domácím celku, kdy Jana Řezníčka nahradil Daniel Kovář.

88
    Pardubice právě vstřelily branku! Po rohu přišel centr Mužíka a přesná hlavička JIŘÍHO PIROCHA, který svým prvním gólem v celku Pardubic upravuje již na 3:0!
    87. Jan Řezníček těsně minul vzdálenější levou tyč brány!

87
    Další pěkná kombinační akce domácích, ale zakončení Řezníčka bylo sraženo na roh.

78
    Druhá změna v domácím celku, kdy Adama Fouska nahradil Ladislav Mužík.
    77. Jan ŘEZNÍČEK - 2:0 (šance předcházející gólu)

77
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je JAN ŘEZNÍČEK. Domácí se dostali do velké šance, kdy nejprve technicky zakončoval Řezníček, Toma vyrazil, stejně tak následnou dorážku Kayamby, aby na další dorážku Řezníčka již neměl nárok. Domácí se tak uklidňují a vedou 2:0!

72
    První střídání v celku domácích. Autora zatím jediné branky Michala Petráně nahrazuje Tomáš Ladra.

56
    Poslední změna v celku Táborska. Davida Klusáka nahradil Adnan Džafič.

46
    Hosté do druhé půle udělali jednu změnu, kdy Lukáše Kalvacha nahradil Aleš Nešický.
    32. Michal PETRÁŇ - 1:0

32
    Domácí měli herní převahu, kterou využili ke vstřelení gólu. Autorem branky je MICHAL PETRÁŇ, který se dostal do dobré pozice a nezaváhal. Byl to jeho desátý gól v sezoně – 1:0!

19
    První žlutou kartu zápasu viděl za faul domácí Jan Shejbal.
    15. Michal Petráň měl na hlavě úvodní gól, mířil ovšem nad.

15
    Po centru Kudrny zakončoval hlavou Petráň, ale míč šel těsně nad branku hostí.

12
    Již ve 12. minutě nucené střídání v celku Táborska. Zraněného Ondřeje Bělouška nahradil Martin Toml.
    9. Řezníček nedokázal potrestat obrovskou chybu Navrátila.

9
    Po chybě Navrátila se do vyložené šance dostal Jan Řezníček, ale v koncovce mířil po zemi těsně vedle hostující branky!