Dortmund – Monaco 2:3 (kon.) | Bayern – Real Madrid 1:2 (kon.) | Atlético Madrid – Leicester 1:0 (kon.)
Atlético Madrid
1:0 (1:0)
Leicester City
Streda 12.04.2017, 20:45 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Liga majstrov • Štvrťfinále

Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc! (22:35:44)

Držanie lopty: 64 % : 36 %.
    Strely na bránu: 4:0. Strely mimo: 7:3. Rohové kopy: 8:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:16.

Prvé štvrťfinále medzi Atléticom Madrid a Leicestrom City máme za sebou. Domáci zaslúžene vyhrali po góle Griezmanna z bieleho bodu. Presný zásah prišiel ešte v úvodnej polhodine, druhý polčas patril výhradne Atléticu, ktoré hostí do ničoho nepustilo. Odveta je na programe budúci utorok, vo výhodnejšej pozícii bude španielsky celok, ktorý dnes porazil aktuálneho anglického šampióna po výsledku 1:0.

90+3

90+2
    Ani tento útok hostí sa neskončí ohrozením Oblaka, zápas je ukončený.

90+1
    Center od Kokeho bol nepresný, Kasper Schmeichel vykopáva od vlastnej svätyne.

90+1
    Nadstavujú sa dve minúty. Veru, druhý polčas uplynul veľmi rýchlo, veľa sa neprerušovalo.

90
    Obliehanie šestnástky Leicestru pokračuje, Filipe Luís sa snažil nájsť spoluhráča, jemný center končí iba na hlave protihráča.

89
    Domáci tlačia na obranu hostí čo to dá, čoskoro vstúpime do poslednej minúty riadneho hracieho času.

88
    Ángel Correa sa dostal cez dvoch obrancov, avšak jeho prihrávka pred Schmeichela už taká úspešná ako jeho dribling, nebola. Neskutočná šikovnosť, škoda prihrávky.

87
    Thomas hlboko v poli, aby rozohral ďalšiu akciu. Leicester nemá šancu na žiaden atak, tím z Madridu kontroluje hru a súpera na vlastnú polovicu nepúšťa.

86
    Koke trafil Mahreza, ktorý stál v múre. Domáci hráč signalizoval, že vzdialenosť medzi nim a Mahrezom nebola dostatočná, čo Koke vyriešil po svojom a vo vzdušnom súboji fauloval šikovného Alžírčana.

86
    Riyad Mahrez zozadu fauluje Filipe Luísa, štandardka rozohrá Koke.

85
    Rohový kop odvrátený, Thomas sa však predieral do zakončenie, bohužiaľ, neúspešne. Oba tímy majú ešte jednu možnosť na striedanie.
    84.

84
    Po chybe jedného z obrancov dostal Juanfran druhú šancu na center. Prihrávka po zemi bola zastihnutá, Benalouane odvracia na roh.

83
    Islam Slimani neuspel v súboji jeden na jedného, lopta pre domáci celok.

82
    Čas plynie neúprosne rýchlo, Leicester sa navyše musí brániť.

81
    Držanie lopty na začiatku 81. minúty hovorí jasne v prospech domácich – 63% : 37%. Atlético by rado prekonalo Schmeichela ešte aspoň raz.