3:0 (1:0)
Arsenal FC
Pondelok 10.04.2017, 21:00Anglická Premier League • 32. kolo
    Palace 3 Gunners 0.

Víťazom dnešného merania síl je tak prekvapivo domáci tím, ktorý porazil zverencou Arsena Wengera v pomere 3:0.

Vedenia sa Palace ujali ešte v prvom polčase, keď skóroval zvnútra šestnástky pohotovou strelou Andros Townsend.

Následne sa presadil krásnou ďalekonosnou strelou Cabaye, ktorý prehodil Martinéza. O päť minút neskôr bolo o troch bodov už definitívne rozhodnuté. Po penalte sa totiž presadil Milivojevic. (22:52:20)

90+4

90+3
    Ramsey sa previnil nedovolene a lopta v moci domácich hráčov.

90+2
    O víťazovi je rozhodnuté a stretnutie sa už len dohráva. Naozaj dokonalý výkon Palace.

90+1
    Benteke sa snažil vystreliť z diaľky, ale jeho pokus bol zblokovaný.

90
    Zápas je pomaly ukončený. Prichádza však ešte nadstavený čas, ktorý je štyri minútky.

88
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Wilfried Zaha, prichádza Damien Delaney.

87
    Crystal Palace v závere kontrolujú stav tohto stretnutia a trojbodový zisk je dnes jednoznačne v správnych rukách.

86
    Naopak tešiť sa mohol Benteke, po jeho strele ale zastavil loptu odkopom Monreal, ktorý vlastne môže byť rád, že si nedal vlastný gól.

85
    Chamberlain sa dostal cez Townsenda, ale jeho prudký center do šestnástky nepochopil ani jeden z hráčov hostí. Nasleduje odkop od bránky Henneseyho.

84
    Mustafi bol faulovaný na útočnej polovici, opäť však bez žltej karty.

83
    Útočný faul Puncheona, dopredu tak opäť mieri Londýnsky Arsenal.

82
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Luka Milivojević, prichádza Mathieu Flamini.

81
    Na zemi leží aktuálne Sakho a tak je hra na malý moment prerušená.

80
    Arsenalu už naozaj neostáva veľa času a desať minút je už naozaj veľmi málo. Žeby prvý krát po dlhých rokoch hostia bez miestenky v Lige Majstrov?

78
    Následne prišiel aj rohový kop, ale ten po centrovanej lopte odvrátil hlavičkou do bezpečia útočník Benteke.

77
    Chamberlain sa dostal cez Townsenda, ale center prvého menovaného neznamenal pre domáci tím žiadne nebezpečenstvo.

76
    Zverencom Wengera sa dnes však nedarí hlavne finálna prihrávka. Ktomu výborný výkon obrany Palace a problém pre hostí je na svete.