Detroit – Toronto 4:5 (kon.) | Tampa Bay – Montreal 1:2 (po pr.) | Philadelphia – NJ Devils 3:0 (kon.)
Carolina – Dallas 0:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 4:2 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.)
Chicago – Boston 2:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 2:4 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.)
Carolina Hurricanes
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Dallas Stars
cz Nedeľa 02.04.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Československá stopa
    Radek Faksa (DAL) – 0 + 0, 2 střely, 15:32 čas na ledě. (03:32:57)

Tři hvězdy utkání
    1. Kari Lehtonen (DAL) – 100% úspěšnost zákroků.
    2. Cam Ward (CAR) – 95.5% úspěšnost zákroků.
    3. Jason Spezza (DAL) – 1 + 0

Ve třeti třetině jsme viděli 2 branky, obě padly do prázdné branky v posledních minutách zápasu. Nejprve se až neuvěřitelně přesnou ranou prosadil Klingberg, o půl minutky později se prosadil také střelou do prázdné branky Shore. Carolina tak nenavázala na poslední úspěšné zápasy a přišla o 2 velmi cenné body.
    Střely po třetí třetině: CAR – 24, DAL – 24.

59:10
    Střela Skinnera míjí branku a utkání se už pouze dohrává.
    58:35 Devin SHORE - 0:3

58:35
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas přidává další branku! DAVID SHORE, dostal výbornou nahrávku mezi obránce na útočnou modrou a jistou střelou po zeni poslal puk do prázdné klece!

58:20
    Carolina nic nevzdává a zkouší to znovu bez brankáře!
    58:03 John KLINGBERG - 0:2

58:03
    O osudu zápasu je rozhodnuto JOHN KLINGBERG z pravého kruhu pro vhazování před Lehtonenem a přes celé hřiště trefil prázdnou branku Caroliny!

57:40
    Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!

57:10
    Stempiak vyslal dělovku na branku Lehtonena, ten vyrazil kotouč do rohu hřiště.

56:30
    Hráči Dallasu brání třetinu a pouze odpalují kotouče.

55:30
    Tennyson odebral kotouč soupeři a zakládá další útok domácího týmu.

55:00
    Seguin nahodil kotouč do pásma a jel střídat, kotouč mají znovu Hurricanes.

54:00
    Lindholm hledal před brankou dobře postaveného Aha, ale k němu se kotouč nedostal díky dobrému zákroku Lehttonena.

53:10
    Ritchie vypálil z pravého kruhu pro vahozování, ale jeho střela zápěstím prolétla kolem první tyčky!

52:10
    Dallas pouze brání a vyhazuje kotouče.

51:00
    Hurricanes mají kotouč ve své moci, ale do větších šancí se nedostávají.

50:40
    Střela Cracknella ze středu hřiště mířila nad branku.

50:10
    Skinnerova střela backhandem od pravého mantinelu minula branku Lehtonena.

49:30
    Lehtonen vyrazil kotouč po střele McGinna pouze před sebe, ale tam ho bohužel pro domácí promáchnul Aho!

49:00
    Benn vypálil od pravého mantinelu, Ward měl co dělat aby dostal puk mimo branku.

48:30
    Faulk díky kličce prošel přes prvního hráče, ale Honka mu puk těsně před Lehtonenem sebral.

48:00
    Eakinovi sjel kotouč z hokejky, toho využil Ward a podržel ho.

47:20
    Spezza sebral puk na vlastní modré čáre domácímu hráči a nikým neatakovanýn jel vstříc Wardovi. Hostující útočník zakončoval backhandovou kličkou, ale Ward předvedl skvělý zákrok betonem!

46:40
    Faul dobře nahodil kotouč na braku Lehtonena, který měl zakrytý výhled, ale kotouč neletěl mezi 3 tyče.

45:20
    Pesce vyhrál sprinterský souboj s Paterynem a zakázané uvolnění se nepíská.

44:45
    Skinner se prokličkoval až do třetiny Dallasu, ale v rohu kluziště mu sebrali kotouč hostující hráči.

44:10
    Carolina vysunula napadání a Dallas má velké problémy s rozehrávkou.

43:10
    Lehkonen se skvěle přesunul s krosovou nahrávkou a betonem vykopl puk, který vystřelil Ryan!

42:13
    Lehtonen si připisuje první zákrok třetiny proti střele Raska.

41:30
    Dallas dobře brání modrou čáru, Carolině se ještě nepodařílo proojít do třetiny.

41:00
    Dallasu se nepovedla rozehrávka a na chvíli se k puku dostala Carolina, ale Faksa získal kotouč znovu zpět.

40:01
    Úvodní buly vyhrál Faksa pro hostující tým.

40:01

Ve druhé třetině se skóre měnilo pouze jednou, konkrétně ve 25. minutě rozjásal hostující fanoušky skvělou střelou Spezza. Carolina byla po zbytek třetiny aktivnějším týmem, ale zatím se jí nepodařilo překonat dobře chytajícího Lehtonena.
    Střely po druhé třetině: CAR – 12, DAL – 16.

40:00

39:20
    Smith se dostal ke střele ze středu třetiny, ale jeho pokus zblokovala domácí obrana.

39:00
    Slavin nahazoval kotouč od modré čáry, Lehtonen měl zakrytý výhled, přesto zasáhl dobře betonem.

38:10
    Seguin se po pravém mantinelu prohral kolem obránce, ale jeho střela backhandem byla nepřesná.

37:40
    Dallas se po delší době dostal ke střele, ale Ward si poradil.

37:00
    Stars se nemohou dostat ze třetiny, až nyní je uklidnil dobrým zákrokem Lehtonen, který podržel kotouč a následuje komerční přestávka.

36:15
    Skinner se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti Lehtonena, ale branku soupeře přehodil!

35:40
    Hráči Dallasu se dostal po delší době s pukem před Warda, ale Pesce obětavým zákrokem chytil kotouč.

34:20
    Hráči Dallasu nemohou vystřídat kvůli ocingu a Carolina má skvělou příležitost pokračovat v tlaku.

33:40
    Benn odebral kotouč Raskovi ve chvíli kdy chtěl domácí hráč stříleta založil protiútok, ze kterého taky nic nebylo, jelikož Seguinovi puk přeskočil hokejku.

33:01
    Skinner se snažl prosadit jeden na jednoho proti Paterynovi, ten ho vystál a odebral mu kotouč.

32:01
    Nepřesná rozehrávka hostů skončila až u Warda a kotouč mají znovu Hurricanes.

31:10
    Faulk hledal přihrávkou na první tyč dobře postaveného Stempiaka, ale ten příliš váhal se střelou a kotouč mu sebral Lehtonen.

30:40
    Carolina teď zamkla Stars v jejich třetině a hostující pětka už jen ztěžka bruslí.

30:10
    Aho se dostal ke střele z dobré pozice, ale zamířil vysoko nad branku.

29:30
    Hra se z velké části odehrává ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedokáže usadit s pukem ve třetině soupeře.

29:00
    Nepřesná nahrávka Faulka vyhnala Hurricanes z pásma.

28:10
    Slavin vypálil přízemní ránu, kterou Lehtonen vyrazil betonem před branku, kde čekali hostující obráncí a kotouč odklidili.

27:00
    Carolina se znovu usadila ve třetině Dallasu, ale ten domácí hráče k ničemu nepustil.

26:10
    Ward podržel kotouč po nahození od Lindella a následuje komerční přestávka.

25:30
    Skinner se snažil rychle odpovědět, ale hostující gólman předvedl pěkný zákrok lapačkou a podržel kotouč.
    24:46 Jason SPEZZA - 0:1

24:46
    Remi Elie sebral kotouč ve vlasntím pásmu a pěkou nahrávkou o mantinel našel JASON SPEZZA, který ujížděl po levém mantinelu na branku Warda, hostující útočník nic nevymýšlel a vymetl šibenici. Asistence: Remi Elie.

24:09
    Lehtonen si i přes skrumáž před brankou připsal další zákrok lapačkou proti střele Lindholma od modré.

23:20
    Stempiak napřáhl ke střele od pravého kruhu pro vhazování, puk prosvištěl těsně kolem pravé tyče Lehtonena!

23:01
    Dickinson zblokoval střelu Tennysona od modré a vyvezl kotouč.

22:20
    Nepřesná rozehrávka Honky skončila zakázaným uvolněním.

22:00
    Útok Skinnera přerušuje offside.

21:02
    Nordström tečoval střelu Hanifina od modré, Lehtonen si připisuje další jistý zákrok.

20:40
    Shore vystihl rozehrávku Caroliny a po pravém mantinelu ujížděl sám na Warda, ten si s jeho střelou na přední tyč poradil.

20:01
    Úvodní buly vyhrál domácí tým, ale rozehrávka Slavina byla nepřesná.

20:01

V první třetině jsme se gólu nedočkali, nejblíže skórování byl Seguin, ale Ward si připsal skvělý zákrok. Měli jsme možnost vidět svižný hokej, ale bez větších šancí na skórování, uvidíme co přinese druhá třetina.
    Střely po první třetině: CAR – 7, DAL – 6.

20:00

19:20
    Na druhé straně si připsal další povedený zákrok betonem Ward proti střele Seguina.

18:51
    Lehtonen podržel kotouč po nahození Hanifina od modré.

18:20
    Lehtonen si připsal pěkný zákrok proti střele Ryana!

17:50
    Cracknell zavezl kotouč do třetiny domácích, ale v rohu o něj rychle přišel.

17:10
    Seguin vypálil tvrdou ránu po křižné nahrávce od Shorea, Ward si připsal skvělý zákrok lapačkou!

16:40
    Tennysonovi přeskočil puk za modrou čáru a Carolina musí začít znovu ze středního pásma.

16:17
    Faksa vjel do třetiny moc rychle a Dallas zastavuje offside.

15:30
    Aho se snažil najít krosovou přihrávkou volného Staala, ale puk těsně přd domácím hráčem vypíchl Honka!

15:02
    Puk vylétl mimo hrací plochu a následuje komerční přestávka.

14:30
    Faksa prokličkoval s pukem až do třetiny domácích a pěknou střelou prověřil Warda!

13:10
    Carolina využila špatného střídaní Dallasu a 3 domácí hráči se řítili na osamoceného Lehtonena, Skinner nahrál na druhou tyč na volného spoluhráče, který neuvěřitelně netrefil prázdnou branku Stars!

12:50
    Teräväinenova střela zlomila hokejku jednoho z obránců a Hurricanes mají vylepšenou přesilovku.

12:34
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., krosček).

12:00
    Stars se usadili ve třetině domácích, ale žádná větší šance z toho nebyla.

10:50
    Pesce v rohu odebral kotouč hostujícímu hráči a založil útok domácího týmu.

10:20
    Nemeth nahodil kotouč na Warda od modré, ten bez problému vyráží.

09:40
    Máme za sebou půlku třetiny a na střely je to 2:2, většina hry se odehrává ve středním pásmu.

08:50
    Ryan vystihl rozehrávku Dallasu a ocitl se sám před Lehtonenem, hostující gólman si připsal skvělý zákrok ramenem!

08:10
    Ritchie nahodil kotouč na branku Warda zpoza branky, Ward s obrovským štěstím vyrazil kotouč ven!

07:10
    Další útok Dallasu zastavuje offside, následuje komerční přestávka.

06:10
    Dallas se po delší době podíval s pukem do třetina Hurricanes a první střelu hostujícího týmu vyslal Pateryn, Ward bez problémů zasáhl.

05:30
    Lindell obral o puk Seguina a zachránil svůj tým.

05:00
    Po prvních pětiminutách hry jsme zaznamenali pouze jednu střelu na branku, konkrétně v podání Skinnera.

04:00
    Hurricanes zamkli Dallas ve třetině, ale nevytvořili si větší šanci.

03:10
    Dallas vysoko napadá rozehrávku Caroliny a ta se nemůže dostat z pásma.

02:30
    Dallas se usadil ve třetině Caroliny a kombinuje s pukem.

01:50
    Eakin přejel modrou čáru moc rychle – offside.

01:10
    Skinner vypálil od pravého mantinelu golfem, Ward si připisuje první zákrok.

Dallas Stars – Carolina Hurricanes – 4:6

Carolina bojuje na dálku s Bostonem o druhou divokou kartu, na "Medvědy" ztrácí 4 body. Hurricanes se v poslední době velmi daří, z posledních 5ti zápasů ztratili pouze bod za prohru s Detroitem v prodloužení. Hostující celek má v posledních 13-ti zápasech průměr 3,61 vstřeleného gólu na zápas!
    Nejproduktivnější hráči
    J. Skinner – 32 + 25
    S. Aho – 23 + 24
    V. Rask – 16 + 27

V dresu Dallasu dnes neuvidíme Aleše Hemského, Curstise McKenzieho ani Jamieho Oleksiaka. Český útočník odstoupil čtvrtečního zápasu s Bostonem, kvůli problému s kyčlí. Dallas nezažívá povedné období. V minulém zápase podlehl Bostonu 2:0. Z posledních 5ti zápasů vyhrál pouze 2.