NY Rangers – Tampa Bay 2:3 (kon.) | Philadelphia – Columbus 3:5 (kon.) | NY Islanders – Carolina 4:8 (kon.)
Nashville – Winnipeg 5:4 (po pr.) | Calgary – Pittsburgh 4:3 (1:0 po s.n.) | Vancouver – Boston 3:6 (kon.)
Arizona – Colorado 1:0 (kon.) | LA Kings – St. Louis 1:3 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    Domácí následně chybovali v rozehrávce a CAM ATKINSON neměl problém trefit prázdnou branku. Bez asistence.

59:14
    Bobrovskij už byl na zemi a bezmocný. Gostisbereho střela ale v brance neskončila.

55:59
    Jenner (CBJ) teď doslova daruje přesilovou hru Philadelphii, když se dopustil hloupého útočného faulu na polovině soupeře.
    48:46 Brandon DUBINSKY - 3:4

48:46
    Blue Jackets ale přeci jen využívají přesilovku. Puk se dostal díky krosové přihrávce až k BRANDONU DUBINSKÉMU, jenž využil dokonalé clony Hartnella před brankou a překonal MAsona. Asistence: Matt Clavert, Seth Jones.

47:20
    Konecny (PHI) mimo hru zasáhl soupeře loktem a dostává dvě minuty za hrubost. Zbytečná chyba domácího hráče.

38:54
    Ještě před odchodem do šaten se pustili Konecny (PHI) a Anderson (CBJ). Zatímco domácí hráč dostává pouze dvě minuty, tak Anderson dostal ještě jeden menší trest navíc.

37:16
    Konecny už se radoval z premiérového hattricku v kariéře, ale ještě před tím, než zasáhl kotouč, tak byla k jeho smůle branka Sergeje Bobrovského posunuta.
    34:30 Zach WERENSKI - 3:3

34:30
    Je opět srovnáno. Po vyhrané buly se dostal puk až k ZACHOVI WERENSKÉMU, jehož nenápadný pokus skončil až za Masonem. Werenski tak potvrzuje lídra mezi obránci – nováčky, co se týče bodování. Asistence: Seth Jones, Matt Calvert.

31:13
    Columbus hraje v prostřední periodě hodně nedisciplinovaně. Hartnell je vyloučen za nedovolené bránění.
    31:03 Travis KONECNY - 3:2

31:03
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí hráči ale pokračovali v následném tlaku a jako klíčové se ukázalo, že Gudas udržel kotouč v pásmu a nakonec z toho byla trefa TRAVISE KONECNYHO, jenž se trefil ideálně nad lapačku Bobrovského. Asistence: Radko Gudas, Matt Read.

26:30
    Nepříjemná zpráva pro Columbus. Jones dostává totiž 2+2 minuty za hru vysokou holí.

24:51
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Matt Calvert – 2 min., podražení).
    24:23 Brayden SCHENN - 2:2

24:23
    Giroux našel mezi kruhy BRAYDENA SCHENNA, který z první překonal Bobrovského. Ruský gólman v dresu Columbusu před tím ještě zlikvidoval tři šance domácích, ale na další pokus již nedosáhl. Asistence: Claude Giroux.

23:32
    Přesilová hra pro domácí. Za nedovolené bránění je vykázán Johnson (CBJ).

20:32
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min.).
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Josh Anderson – 2 min., hrubost).

15:24
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brandon Dubinsky – 2 min., sekání).
    14:10 Travis KONECNY - 1:2

14:10
    Autorem branky je TRAVIS KONECNY. Asistence: Shayne Gostisbehere a Sean Couturier.

10:42
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 2 min., hákování).
    08:42 Cam ATKINSON - 0:2

08:42
    Autorem branky je CAM ATKINSON. Asistence: Zach Werenski.
    07:42 Sam GAGNER - 0:1

07:42
    Autorem branky je SAM GAGNER. Asistence: Oliver Bjorkstrand.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 15. Konecny (Gostisbehere, Couturier), 25. B. Schenn (Giroux), 32. Konecny (Gudas, Read) – 8. Gagner (Bjorkstrand, Jenner), 9. Atkinson (Werenski), 35. Werenski (S. Jones, Calvert), 49. Dubinsky (Calvert, S. Jones), 60. Atkinson

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, N. Schultz, Gostisbehere, Del Zotto, Gudas – Weal, Giroux, Simmonds – Konecny, Filppula, Voráček – Read, Couturier, B. Schenn – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Quincey, Nutivaara – Jenner, Dubinsky, Atkinson – N. Foligno, Wennberg, Saad – Hartnell, Gagner, Bjorkstrand – Calvert, W. Karlsson, J. Anderson.