Boston – NJ Devils 3:2 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 1:2 (0:2 po s.n.) | Florida – Dallas 1:2 (kon.)
NY Rangers – Montreal 1:4 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 3:2 (kon.)
Washington – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Nashville – Chicago 3:5 (kon.) | Edmonton – Detroit 4:3 (kon.)
LA Kings – Vancouver 3:4 (kon.) | Calgary – NY Islanders 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:3 (kon.)
NJ Devils – Columbus 0:3 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Dallas Stars
cz Nedeľa 05.03.2017, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

59:30
    Reimer míří na střídačku a domácí hokejisté zkoušejí vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

59:23
    Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
    58:53 John KLINGBERG - 1:2

58:53
    Dallas právě vstřelil branku!
    Tak tohle je šok pro domácí celek! Dallas se minutu před koncem třetí třetiny dostává do vedení 2:1! Hosté se usadili v útočném pásmu, JOHN KLINGBERG si najel na přihrávku do volného prostoru a krásnou střelou o tyč poslal Dallas do vedení! Asistence: Tyler Seguin, Jamie Benn.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

52:02
    Vanek zkusil štěstí střelou z otočky. Rána rakouského hokejisty těsně nad ledem protlétla těsně vedle vzdálenější tyčky!

50:10
    Domácí nyní zahodili obrovskou možnost! Jonathan Marchessault zkoušel štěstí snad třikrát, ale Lehtonen ve spolupráci s obranou nepustil puk za svá záda!

45:24
    Bjugstad si sjel na parádní Vanekovu pobídku do útočného pásma, ocitl se sám před Lehtonenem, ale ve vyložené šanci minul branku!

44:20
    Riley Smith napřáhl od modré čáry. Jeho ránu ještě před brankou Dallasu tečoval Trocheck, ale kotouč nakonec minul levou tyč!

39:30
    Jágr si vybruslil do střelecké pozice, ale ještě vylepšil pozici pro Yandleho. Lehtonen se v brance vymrštil proti dělovce do pravého rohu!

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

37:35
    Jason Demers napřáhl od modré čáry. Lehtonen jeho ránu dobře viděl, přesto měl s dělovkou od modré čáry problémy. Dallas měl nyní velké štěstí!

29:32
    Dallas si zahraje přesilovou hru. Jason Demers dostává dvě minuty za držení.

29:17
    Jason Demers si nabruslil před Lehtonena, kam dostal pěknou přihrávku z rohu kluziště, ale v dobré pozici trefil jen hostujícího brankáře!

26:31
    Vanek vlétl s pukem do útočného pásma, uvolnil osamoceného Bjugstada, který trestuhodně minul odkrytou branku Dallasu!

25:05
    Tyler Seguin je při chuti! Hostující útočník napřáhl ke střele z pravého kruhu a Reimer jeho ránu zastavil parádním zákrokem lapačkou!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:32
    Florida mohla jít do vedení! Domácí se vydali do rychlé akce po pravé straně, ale Jason Demers trefil zápěstím jen spojnici břevna a tyče!
    16:20 Jonathan HUBERDEAU - 1:1

16:20
    Florida právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Florida dotahuje náskok Dallasu v přesilové hře! Jonathan Marchessault udržel kotouč na levé straně útočného pásma, poslal přihrávku na pravý kruh a JONATHAN HUBERDEAU krásnou dělovkou prostřelil Lehtonena! Asistence: Jonathan Marchessault, Aleksander Barkov.

15:48
    Přesilovou hru si tentokrát zahraje domácí Florida. Johns dostává dvě minuty za podražení.

13:18
    Tyler Seguin byl zcela osamocený na levém kruhu, odkud okamžitě vypálil. Jeho pohotovou ránu vyškrábl vyrážečkou domácí brankář!

13:04
    Dallas si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění totiž dostává Alex Petrovic.
    11:01 Jamie BENN - 0:1

11:01
    Dallas se dostává do vedení a je nutno říci, že to byla nádherná akce! Tyler Seguin obdržel přihrávku na pravou stranu a okamžitě poslal kotouč na brankoviště, kde byl volný JAMIE BENN, jež uklidil puk do prázdné branky! Asistence: Tyler Seguin, Jason Spezza.

09:05
    Radek Faksa se v oslabení natlačil do útočného pásma, pláchl obráncům Floridy, jenže sám před domácím brankářem neuspěl s pokusem o forhendový blafák!

08:41
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Patrik Nemeth – 2 min., držení hole).

07:35
    Na druhé straně zazvonila po Nemethově ráně tyčka! Domácí brankář měl navíc štěstí, že si kotouč nesrazil do vlastní branky!

06:00
    Tyler Seguin se ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu tlačil před branku Floridy, ale domácí brankář utěsnil mezírku mezi betony!

03:05
    Trocheck se ve vlastním oslabení dostal do útoku a byl faulován. Počet hráčů na ledě se vyrovná. Esa Lindell si odsedí dvě minuty za podražení.

02:29
    Bude se poprvé vylučovat. Dallas si zahraje přesilovou hru. Thornton dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 17. Huberdeau (Marchessault, Barkov) – 12. Ja. Benn (Seguin, Spezza), 59. Klingberg (Seguin, Ja. Benn)

Florida Panthers: Reimer (Berra) – Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Pysyk, Demers, Matheson – Jágr, Barkov, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Marchessault, Bjugstad, Vanek – Sceviour, MacKenzie (C), S. Thornton.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Lindell, Johns, Hamhuis, Pateryn, Oleksiak, Nemeth – Spezza, Seguin (C), Ja. Benn (A) – Sharp, Faksa, McKenzie (A) – B. Ritchie, Eakin, Hudler – Hemský, D. Shore, Dowling.

Rozhodca: Sutherland, Rooney – MacPherson, Nagy

Diváci: 15 713