Dunajská Streda – Ružomberok | 1:1 (kon.) | | | Prešov – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Senica – Myjava | 0:0 (zruš.) |
Zlaté Moravce – Trnava | 0:0 (kon.) |
B. Bystrica – Svätý Jur | 1:1 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Skalica | 0:1 (kon.) | | | Martin – Pohronie | 0:3 (kon.) |
Sereď – Žilina B | 3:1 (kon.) |
Jablonec – Bohemians | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Brno | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Jihlava | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Dukla Praha | 1:0 (kon.) |
Manchester United – Bournemouth | 1:1 (kon.) | | | Leicester – Hull City | 3:1 (kon.) | | | Stoke City – Middlesbrough | 2:0 (kon.) |
Swansea – Burnley | 3:2 (kon.) | | | Watford – Southampton | 3:4 (kon.) | | | West Bromwich – Crystal Palace | 0:2 (kon.) |
Liverpool – Arsenal | 3:1 (kon.) |
Leganés – Granada | 1:0 (kon.) | | | Eibar – Real Madrid | 1:4 (kon.) | | | Villarreal – Espanyol | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Vigo | 5:0 (kon.) |
Dortmund – Leverkusen | 6:2 (kon.) | | | Mainz – Wolfsburg | 1:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Bayern | 0:3 (kon.) |
Brémy – Darmstadt | 2:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Ingolstadt | 5:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Schalke | 4:2 (kon.) |
AS Rím – Neapol | 1:2 (kon.) | | | Sampdoria – Pescara | 3:1 (kon.) | | | AC Miláno – Chievo | 3:1 (kon.) |
Genk – Brugge | 2:1 (kon.) | | | Mouscron – Liége | 1:0 (kon.) | | | Oostende – Lokeren | 0:0 (kon.) |
Waregem – Westerlo | 2:2 (kon.) | | | Mechelen – Anderlecht | 3:2 (kon.) | | | Charleroi – Kortrijk | 1:1 (kon.) |
Waasland-Beveren – Gent | 2:3 (kon.) | | | Sint-Truiden – Eupen | 2:1 (kon.) |
Braga – Arouca | 3:1 (kon.) | | | Porto – Nacional | 7:0 (kon.) | | | Feirense – Benfica | 0:1 (kon.) |
Orenburg – Arsenal Tula | 3:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Zenit | 0:0 (kon.) |
Paríž – Nancy | 1:0 (kon.) | | | Montpellier – Guingamp | 1:1 (kon.) | | | Bastia – Saint-Étienne | 0:0 (kon.) |
Dijon – Nice | 0:1 (kon.) | | | Caen – Angers | 2:3 (kon.) | | | Metz – Rennes | 1:1 (kon.) |
Pardubice – Sigma Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Táborsko – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Prostějov – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Frýdek-Místek | 3:1 (kon.) | | | Ostrava – Ústí n. L. | 3:0 (kon.) |
Sturm Graz – Rheindorf Altach | 3:0 (kon.) | | | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 1:1 (kon.) | | | Ried – Austria | 0:3 (kon.) |
Mattersburg – St. Pölten | 1:0 (kon.) |
Twente – Willem II | 2:1 (kon.) | | | Eindhoven – Kerkrade | 4:0 (kon.) | | | Zwolle – Arnhem | 3:1 (kon.) |
Kraków – Arka | 1:1 (kon.) | | | Termalica – Ruch Chorzów | 0:0 (kon.) | | | Gliwice – Wisla Kraków | 1:2 (kon.) |
koniec
SV Zulte Waregem
2:2
(1:1)
KVC Westerlo
86
|
Nakonec musí dojít ke střídání, zraněného Maxime Annyse nahradí čerstvý Yoni Buyens.
|
|
83
|
Carlos Strandberg naskočí místo kanonýra, který se i dnes trefil Silvere Ganvouly M´Boussyho.
|
|
78
|
Henrika Dalsgaarda vymění Aliko Bala.
|
|
77
|
Střelce branky Benjamina De Ceulaera vystřídá Elton Acolatse.
|
|
46
|
Další domácí střídání jasné posílení ofenzívy záložníka Claude Lepointa vystřídá útočník Mühren.
|
|
22
|
Odstupuje domácí obránce Yoan Severin nahradí ho Babacar Gueye.
|
Góly:
44. Cordaro, 90+3. Coopman – 12. Ceulaer, 52. M´Boussy
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 27. Lepoint (WAR) – 21. Schuermans (WES) 69. Cordaro (WAR)
Nepremenená penalta:
SV Zulte Waregem:
Bossut – Baudry, Dalsgaard (78. Bala), Hämälainen, Severin (22. Gueye) – Lepoint (46. Mühren), Coopman, Cordaro, Meite – Leye, Kaya. Trenér: Francky Dury.
Náhradníci: Steppe – Bala, Naessens, Masu, Gueye, Mühren.
Tréner:
KVC Westerlo: Van Langendonck – Apau, Daems, Schuermans, Heylen – Annys (86. Buyens), Christensen, Hyland, Rommens, – De Ceulaer (77. Acolatse), M´Boussy (83. Strandberg). Trenér: Jacky Mathijsen.
Náhradníci: Van Hout – Henkens, Acolatse, Ruyssen, Buyens, Miletič, Strandebrg.
Tréner:
Náhradníci: Steppe – Bala, Naessens, Masu, Gueye, Mühren.
Tréner:
KVC Westerlo: Van Langendonck – Apau, Daems, Schuermans, Heylen – Annys (86. Buyens), Christensen, Hyland, Rommens, – De Ceulaer (77. Acolatse), M´Boussy (83. Strandberg). Trenér: Jacky Mathijsen.
Náhradníci: Van Hout – Henkens, Acolatse, Ruyssen, Buyens, Miletič, Strandebrg.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Rostislav Králik