Detva – Michalovce 4:1 (kon.)
HK Detva
4:1 (2:1, 0:0, 2:0) Stav série: 3:2
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 03.03.2017, 18:00 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Semifinále

59:44
    Pavel Mrňa dostáva v závere zápasu osobný trest 10 + 10. min. čiže trest aj dokonca zápasu.

59:44
    Detva dala gól!
    Domáci sa predsa len dočkali gólu do prázdnej brány. Autorom je TOMÁŠ ŠKVARIDLO. Asistencia: Tomáš Torok.

59:25
    Torok spoza červenej minul prázdnu bránu.

59:10
    Trenčan opustil bránu a hostia ešte skúšajú šťastie v power play.

47:55
    Po góle dve minúty pre Jakuba Žilku za sekanie.

47:55
    Tak video potvrdilo bekhendové zakončenie TOMÁŠA TOROKA ako gól. Bez asistencií.

Stále čakáme na skúmanie videa.

47:55
    Domáci sa tešia z gólu, ale budeme si musieť počkať, či bude platiť. Ide sa telefonovať videorozhodcovi.

44:21
    Za faul kolenom dostáva dve minúty Patrik Huňady.

38:36
    Takže máme tu aj tresty po šarvátke. Pavel Mrňa dve minúty za krosček a Branislav Srnka dve minúty za údery.

29:09
    Za nedovolené bránenie dostáva dve minúty aj domáci Daniel Gachulinec.

28:35
    Gašpar robil kľučku na Trenčana. Dostal sa cez neho. Zakončenie však nebolo úspešné brankár hostí mu dokázal hokejkou puk vypichnúť.

27:58
    Za nedovolené bránenie dostáva Radovan Cútt dve minúty.

26:25
    Říha spatnou prihrávkou hľadal osamoteného Gachulinca, ale ku tomu dokorčuľoval súperov hráč a nedovolil mu zakončiť do voľného priestoru brány Trenčana.

24:00
    Na jednej strane sa vyznamenal Orčík po strele Mráza a na druhej strane skončil puk po strele Viktora Fekiača na tyčke brány hostí.

19:31
    Za podrazenie v strednom pásme dostáva domáci Frederik Fekiač dve minúty.

17:14
    Puk sa odrazil k voľnému Videlkovi, ktorý však váhal s koncovkou až jeho zakončenie bolo nedôrazné.

16:37
    Dukla Michalovce dala gól!
    Na opačnej strane prišiel trest v podobe gólu, keď sa dokázal presadiť po rýchlej akcii RADOVAN CÚTT. Asistencie: Matej Giľak, Daniel Hančák.

15:08
    Říha mohol pridať tretí gól, ale hostia mu stihli zablokovať hokejku pred bránou a domáci hokejista tak nedokázal presne usmerniť puk. Tlak Detvy však pokračuje.

10:15
    Domáci brankár Filip Orčík podrazil súpera a dostáva dve minúty, ktoré si odsedí Branislav Srnka.

09:15
    Oddychový čas hostí.

09:15
    Po neúspešnej strele Frederika Fekiača dostal puk do prázdnej brány súpera JAKUB ŽILKA. Asistencia: Frederik Fekiač.

08:37
    Frederik Fekiač nedokázal zachytiť puk na modrej čiare. Dostal sa ku nemu Mráz, vystrelil a Orčík sa zaskvel parádnym zákrokom.

07:05
    Po strele Mrňu narobil puk starosti domácemu Orčíkovi. Ten sa odrazil vysoko pred neho, ale domáci brankár bol pohotový a akciu prerušil. Domáci následne poslali puk cez všetky čiary.

05:13
    Domáci otvárajú skóre zápasu, keď v presilovke presne od tyčky rozvlnil sieť FREDERIK FEKIAČ. Asistencie: Rastislav Gašpar, Tomáš Škvaridlo.

04:38
    A je tu prvé vylúčenie zápasu. Za podrazenie odchádza na trestnú lavicu Peter Slimák.

01:13
    Srnka nedokázal v dobrej šanci prekonať Trenčana.

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. F. Fekiač (Gašpar, Škvaridlo), 10. Žilka (F. Fekiač), 48. Torok, 60. Škvaridlo (Torok) – 17. Cútt (Giľak, Hančák)

HK Detva: Orčík (Škorvánek) – Sládok, F. Fekiač, šimon, Gachulinec, Valjent, Zorvan, Jendroľ – Žilka, Gašpar, Škvaridlo – Torok, Srnka, Říha – V. Fekiač, Huňady, Videlka – Hrušík, Petro, Šedivý – Poliaček.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Dzúr) – Hančák, Selujanov, Šterbák, Gutwald, Polaček, Slimák, Dolgoš – Giľak, Cútt, Banovský – Lantoš, Drábek, Mrňa – Drotár, Král, Lučnikov – Mráz, Fedorko, Mesaroš.

Rozhodca: Štefík, Snášel – Šefčík, Junek