Vladivostok – Omsk 4:3 (kon.) | Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 3:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 4:3 (kon.)
Kunlun
2:3 (1:0, 0:2, 1:1) Stav série: 0:3
Metallurg Magnitogorsk
cz Nedeľa 26.02.2017, 10:30 • LeSports Center • Play-off KHL

57:15
    Tak to je zápletka jako hrom. Domácí si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podražení obdržel Oskar Osala! Poté se do sebe pustili Martin Bakoš s Chrisem Lee, za což rozhodčí oba "kohouty" poslal rovněž na trestnou lavici. Domácí budou hrát přesilovku pět na čtyři.

53:35
    A navíc se teď budou domácí bránit. Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Max Wärn, jenž se dopustil faulu v útočném pásmu. Velká nepříjemnost pro domácí.

34:43
    Domácí si rychle mohou vzít vedení zpět. Dvě minuty za hákování totiž obdržel Alexander Sjomin.

24:40
    Přesilovka pro Kunlun. Chris Lee vyhodil puk z obranného pásma do hlediště, za což obdržel dvouminutový trest.

16:06
    Po hodně dlouhé době se přerušovalo kvůli vyloučení. Poprvé si zahrají početní převahu domácí a hned půjde o čtyřminutovou přesilovku. 2+2 minuty obdržel za hru vysokou holí Jaroslav Kosov.

06:13
    Obrovská šance pro Metallurg, který si zahraje dvouminutovou přesilovku pět na tři. Marcinka totiž doplní na trestné lavici Miika Lahti, který obdržel dvě minuty za podražení.

05:01
    První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí. A hned bude čtyřminutová. Tomáš Marcinko udeřil do tváře Mozjakina a protože se na tváří nejproduktivnějšího forvarda Magnitky objevil krvavý šrám, udělil slovenskému forvardovi rozhodší trest 2+2 minuty.

Václav Petrů

Góly a asistencie: 18. Videll (Taimi, Mäntylä), 56. Jašin (Pereskokov, Mäntylä) – 35. Platonov (J. Birjukov, Antipin), 39. Mozjakin (Zaripov, Jan Kovář), 55. Zaripov (Mozjakin, Lee)

Kunlun: Karhunen (An. Makarov) – Mäntylä, Järvinen, Viklund, Taimi, Jalasvaara, Bellemore – Rau, Videll, Collins – Wärn, Lahti, Bakoš – Ponikarovskij, Marcinko, Pereskokov – J. Alševskij, Jašin, Jüe.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Samsonov) – Antipin, J. Birjukov, Budkin, Lee, Chabarov, S. Těreščenko – Zaripov, Mozjakin, Jan Kovář – A. Sjomin, Santala, Osala – Filippi, Timkin, Kosov – Platonov, Kaletnik, De. Kazionov – Železkov.

Rozhodca: Fraňo, Bukin – Sazonov, Šalagin