SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
koniec udalosti
Muži - 1000 metrů (2. kolo)
Vítěz: K. Verbij (NED)
Jan Vojkůvka
Startovní listina:
1. jízda
Michail Kazelin (RUS)
Young-Ho Kim (KOR)
2. jízda
Liou An (CHN)
Sebastian Klosinski (POL)
3. jízda
Joel Dufter (GER)
Mirko Giacomo Nenzi (ITA)
4. jízda
Artur Nogal (POL)
Šunsuke Nakamura (JPN)
5. jízda
Piotr Michalski (POL)
Espen Aarnes Hvammen (NOR)
6. jízda
Tae-jun Kim (KOR)
David Bosa (ITA)
7. jízda
Jonathan Garcia (USA)
Vincent De Haitre (CAN)
8. jízda
Ryohei Haga (JPN)
Cubasa Hasegawa (JPN)
9. jízda
Nico Ihle (GER)
Kjeld Nuis (NED)
10. jízda
Mitchell Whitmore (USA)
Ruslan Murašov (RUS)
11. jízda
Laurent Dubreuil (CAN)
Mika Poutala (FIN)
12. jízda
Roman Krech (KAZ)
Havard Lorentzen (NOR)
13. jízda
Ronald Mulder (NED)
Kai Verbij (NED)
Pořadí po třech disciplínách
1. Kai Verbij (NED)
2. Ronald Mulder (NED) +0,40
3. Havard Lorentzen (NOR) +0,99
4. Mika Poutala (FIN) +1,11
5. Roman Krech (KAZ) +1,25
6. Ruslan Murašov (RUS) +1,47
7. Laurent Dubreuil (CAN) +1,50
8. Mitchell Whitmore (USA) +1,61
1. jízda
Michail Kazelin (RUS)
Young-Ho Kim (KOR)
2. jízda
Liou An (CHN)
Sebastian Klosinski (POL)
3. jízda
Joel Dufter (GER)
Mirko Giacomo Nenzi (ITA)
4. jízda
Artur Nogal (POL)
Šunsuke Nakamura (JPN)
5. jízda
Piotr Michalski (POL)
Espen Aarnes Hvammen (NOR)
6. jízda
Tae-jun Kim (KOR)
David Bosa (ITA)
7. jízda
Jonathan Garcia (USA)
Vincent De Haitre (CAN)
8. jízda
Ryohei Haga (JPN)
Cubasa Hasegawa (JPN)
9. jízda
Nico Ihle (GER)
Kjeld Nuis (NED)
10. jízda
Mitchell Whitmore (USA)
Ruslan Murašov (RUS)
11. jízda
Laurent Dubreuil (CAN)
Mika Poutala (FIN)
12. jízda
Roman Krech (KAZ)
Havard Lorentzen (NOR)
13. jízda
Ronald Mulder (NED)
Kai Verbij (NED)
Pořadí po třech disciplínách
1. Kai Verbij (NED)
2. Ronald Mulder (NED) +0,40
3. Havard Lorentzen (NOR) +0,99
4. Mika Poutala (FIN) +1,11
5. Roman Krech (KAZ) +1,25
6. Ruslan Murašov (RUS) +1,47
7. Laurent Dubreuil (CAN) +1,50
8. Mitchell Whitmore (USA) +1,61
1. Kai Verbij (NED) 136,065 bodů
2. Havard Lorentzen (NOR) 136,280
3. Kjeld Nuis (NED) 136,300
4. Ronald Mulder (NED) 136,410
5. Mika Poutala (FIN) 136,635
6. Laurent Dubreuil (CAN) 136,730
7. Mitchell Whitmore (USA) 136,840
8. Nico Ihle (GER) 136,855
9. Vincent De Haitre (CAN) 137,015
10. Roman Krech (KAZ) 137,050
1. jízda
Michail Kazelin (RUS)
Young-Ho Kim (KOR)
2. jízda
Liou An (CHN)
Sebastian Klosinski (POL)
3. jízda
Joel Dufter (GER)
Mirko Giacomo Nenzi (ITA)
4. jízda
Artur Nogal (POL)
Šunsuke Nakamura (JPN)
5. jízda
Piotr Michalski (POL)
Espen Aarnes Hvammen (NOR)
6. jízda
Tae-jun Kim (KOR)
David Bosa (ITA)
7. jízda
Jonathan Garcia (USA)
Vincent De Haitre (CAN)
8. jízda
Ryohei Haga (JPN)
Cubasa Hasegawa (JPN)
9. jízda
Nico Ihle (GER)
Kjeld Nuis (NED)
10. jízda
Mitchell Whitmore (USA)
Ruslan Murašov (RUS)
11. jízda
Laurent Dubreuil (CAN)
Mika Poutala (FIN)
12. jízda
Roman Krech (KAZ)
Havard Lorentzen (NOR)
13. jízda
Ronald Mulder (NED)
Kai Verbij (NED)
1. Kai Verbij (NED)
2. Ronald Mulder (NED) +0,40
3. Havard Lorentzen (NOR) +0,99
4. Mika Poutala (FIN) +1,11
5. Roman Krech (KAZ) +1,25
6. Ruslan Murašov (RUS) +1,47
7. Laurent Dubreuil (CAN) +1,50
8. Mitchell Whitmore (USA) +1,61