SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
koniec udalosti
SP - kombinace žen, 2. kolo - slalom, Crans-Montana
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Jan Mládek
Celkové průběžné pořadí SP po dnešním závodu
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1323 bodů
2. Ilka Štuhecová (SLO) 1025 bodů
3. Lara Gutová (SUI) 1023 bodů
4. Sofia Goggiaová (ITA) 821 bodů
5. Tessa Worleyová (FRA) 736 bodů
...
22. Šárka Strachová (CZE) 282bodů
72. Ester Ledecká (CZE) 61 bodů
104. Kateřina Pauláthová (CZE) 14 bodů
106. Martina Dubovská (CZE) 13 bodů
119. Pavla Klicnarová (CZE) 5 bodů
Konečné pořadí alpské kombinace SP
1. Ilka Štuhecová (SLO) 240 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 220 bodů
3. Wendy Holdenerová (SUI) 140 bodů
4. Michaela Kirchgasserová (AUT) 105 bodů
5. Michelle Gisinová (SUI) 104 bodů
...
38. Kateřina Pauláthová (CZE) 14 bodů
50. Pavla Klicnarová (CZE) 5 bodů
Konečné pořadí
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:07,16
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,70
3. Ilka Štuhecová (SLO) +0,85
4. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,89
5. Ricarda Haaserová (AUT) +1,45
6. Wendy Holdenerová (SUI) +1,54
7. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,77
8. Sofia Goggiaová (ITA) +1,89
9. Marta Bassinová (ITA) +2,00
10. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,23
11. Michelle Gisinová (SUI) +2,27
12. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,52
13. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,75
14. Marlene Schmotzová (GER) +3,61
15. Candace Crawfordová (CAN) +3,72
16. Rahel Koppová (SUI) +3,75
17. Leona Popovićová (CRO) +3,87
18. Ramona Siebenhoferová (AUT) +4,44
19. Jasmina Suterová (SUI) +4,48
20. Kateřina Pauláthová (CZE) +4,61
21. Nicol Delagová (ITA) +4,74
22. Patrizia Dorschová (GER) +4,97
23. Stacey Cooková (USA) +5,34
24. Barbara Kantorová (SVK) +6,54
25. Stephanie Venierová (AUT) +7,03
26. Pavla Klicnarová (CZE) +8,20
27. Lena Dürrová (GER) nedokončila
28. Priska Nuferová (SUI) nedokončila
29. Laurenne Rossová (USA) nedokončila
30. Elena Curtoniová (ITA) nedokončila
Průběžné pořadí před poslední osmičkou závodnic
1. Federica Brignoneová (ITA) 2:07,86
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,84
3. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,53
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,57
5. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,06
...
13. Kateřina Pauláthová (CZE) +3,91
17. Barbara Kantorová (SVK) +5,84
18. Pavla Klicnarová (CZE) +7,50
Průběžné pořadí na prvních pěti místech po polovině druhého kola
1. Michelle Gisinová (SUI) 2:09,43
2. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +0,48
3. Marlene Schmotzová (GER) +1,34
4. Candace Crawfordová (CAN) +1,45
5. Rahel Koppová (SUI) +1,48
...
9. Kateřina Pauláthová (CZE) +2,34
12. Barbara Kantorová (SVK) +4,27
13. Pavla Klicnarová (CZE) +5,93
Startovní listina
1. Barbara Kantorová (SVK) +4,19
2. Pavla Klicnarová (CZE) +4,01
3. Kateřina Pauláthová (CZE) +3,65
4. Candace Crawfordová (CAN) +3,53
5. Leona Popovićová (CRO) +3,30
6. Rahel Koppová (SUI) +3,08
7. Patrizia Dorschová (GER) +3,04
8. Marlene Schmotzová (GER) +2,90
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,85
10. Nicol Delagová (ITA) +2,83
11. Michelle Gisinová (SUI) +2,75
12. Priska Nuferová (SUI) +2,72
13. Jasmina Suterová (SUI) +2,61
14. Lena Dürrová (GER) +2,59
15. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,48
16. Stacey Cooková (USA) +2,32
17. Laurenne Rossová (USA) +2,19
18. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,16
19. Wendy Holdenerová (SUI) +2,03
20. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,96
21. Elena Curtoniová (ITA) +1,80
22. Federica Brignoneová (ITA) +1,65
23. Marta Bassinová (ITA) +1,42
24. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,30
25. Ricarda Haaserová (AUT) +0,94
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,77
27. Stephanie Venierová (AUT) +0,63
28. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,58
29. Ilka Štuhecová (SLO) +0,36
30. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20,69
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1323 bodů
2. Ilka Štuhecová (SLO) 1025 bodů
3. Lara Gutová (SUI) 1023 bodů
4. Sofia Goggiaová (ITA) 821 bodů
5. Tessa Worleyová (FRA) 736 bodů
...
22. Šárka Strachová (CZE) 282bodů
72. Ester Ledecká (CZE) 61 bodů
104. Kateřina Pauláthová (CZE) 14 bodů
106. Martina Dubovská (CZE) 13 bodů
119. Pavla Klicnarová (CZE) 5 bodů
Konečné pořadí alpské kombinace SP
1. Ilka Štuhecová (SLO) 240 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 220 bodů
3. Wendy Holdenerová (SUI) 140 bodů
4. Michaela Kirchgasserová (AUT) 105 bodů
5. Michelle Gisinová (SUI) 104 bodů
...
38. Kateřina Pauláthová (CZE) 14 bodů
50. Pavla Klicnarová (CZE) 5 bodů
Konečné pořadí
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:07,16
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,70
3. Ilka Štuhecová (SLO) +0,85
4. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,89
5. Ricarda Haaserová (AUT) +1,45
6. Wendy Holdenerová (SUI) +1,54
7. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,77
8. Sofia Goggiaová (ITA) +1,89
9. Marta Bassinová (ITA) +2,00
10. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,23
11. Michelle Gisinová (SUI) +2,27
12. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,52
13. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,75
14. Marlene Schmotzová (GER) +3,61
15. Candace Crawfordová (CAN) +3,72
16. Rahel Koppová (SUI) +3,75
17. Leona Popovićová (CRO) +3,87
18. Ramona Siebenhoferová (AUT) +4,44
19. Jasmina Suterová (SUI) +4,48
20. Kateřina Pauláthová (CZE) +4,61
21. Nicol Delagová (ITA) +4,74
22. Patrizia Dorschová (GER) +4,97
23. Stacey Cooková (USA) +5,34
24. Barbara Kantorová (SVK) +6,54
25. Stephanie Venierová (AUT) +7,03
26. Pavla Klicnarová (CZE) +8,20
27. Lena Dürrová (GER) nedokončila
28. Priska Nuferová (SUI) nedokončila
29. Laurenne Rossová (USA) nedokončila
30. Elena Curtoniová (ITA) nedokončila
Průběžné pořadí před poslední osmičkou závodnic
1. Federica Brignoneová (ITA) 2:07,86
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,84
3. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,53
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,57
5. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,06
...
13. Kateřina Pauláthová (CZE) +3,91
17. Barbara Kantorová (SVK) +5,84
18. Pavla Klicnarová (CZE) +7,50
Průběžné pořadí na prvních pěti místech po polovině druhého kola
1. Michelle Gisinová (SUI) 2:09,43
2. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +0,48
3. Marlene Schmotzová (GER) +1,34
4. Candace Crawfordová (CAN) +1,45
5. Rahel Koppová (SUI) +1,48
...
9. Kateřina Pauláthová (CZE) +2,34
12. Barbara Kantorová (SVK) +4,27
13. Pavla Klicnarová (CZE) +5,93
Startovní listina
1. Barbara Kantorová (SVK) +4,19
2. Pavla Klicnarová (CZE) +4,01
3. Kateřina Pauláthová (CZE) +3,65
4. Candace Crawfordová (CAN) +3,53
5. Leona Popovićová (CRO) +3,30
6. Rahel Koppová (SUI) +3,08
7. Patrizia Dorschová (GER) +3,04
8. Marlene Schmotzová (GER) +2,90
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,85
10. Nicol Delagová (ITA) +2,83
11. Michelle Gisinová (SUI) +2,75
12. Priska Nuferová (SUI) +2,72
13. Jasmina Suterová (SUI) +2,61
14. Lena Dürrová (GER) +2,59
15. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,48
16. Stacey Cooková (USA) +2,32
17. Laurenne Rossová (USA) +2,19
18. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,16
19. Wendy Holdenerová (SUI) +2,03
20. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,96
21. Elena Curtoniová (ITA) +1,80
22. Federica Brignoneová (ITA) +1,65
23. Marta Bassinová (ITA) +1,42
24. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,30
25. Ricarda Haaserová (AUT) +0,94
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,77
27. Stephanie Venierová (AUT) +0,63
28. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,58
29. Ilka Štuhecová (SLO) +0,36
30. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20,69
1. Barbara Kantorová (SVK) +4,19
2. Pavla Klicnarová (CZE) +4,01
3. Kateřina Pauláthová (CZE) +3,65
4. Candace Crawfordová (CAN) +3,53
5. Leona Popovićová (CRO) +3,30
6. Rahel Koppová (SUI) +3,08
7. Patrizia Dorschová (GER) +3,04
8. Marlene Schmotzová (GER) +2,90
9. Ramona Siebenhoferová (AUT) +2,85
10. Nicol Delagová (ITA) +2,83
11. Michelle Gisinová (SUI) +2,75
12. Priska Nuferová (SUI) +2,72
13. Jasmina Suterová (SUI) +2,61
14. Lena Dürrová (GER) +2,59
15. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,48
16. Stacey Cooková (USA) +2,32
17. Laurenne Rossová (USA) +2,19
18. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,16
19. Wendy Holdenerová (SUI) +2,03
20. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,96
21. Elena Curtoniová (ITA) +1,80
22. Federica Brignoneová (ITA) +1,65
23. Marta Bassinová (ITA) +1,42
24. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,30
25. Ricarda Haaserová (AUT) +0,94
26. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +0,77
27. Stephanie Venierová (AUT) +0,63
28. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,58
29. Ilka Štuhecová (SLO) +0,36
30. Sofia Goggiaová (ITA) 1:20,69
1. Michelle Gisinová (SUI) 2:09,43
2. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +0,48
3. Marlene Schmotzová (GER) +1,34
4. Candace Crawfordová (CAN) +1,45
5. Rahel Koppová (SUI) +1,48
...
9. Kateřina Pauláthová (CZE) +2,34
12. Barbara Kantorová (SVK) +4,27
13. Pavla Klicnarová (CZE) +5,93
1. Federica Brignoneová (ITA) 2:07,86
2. Wendy Holdenerová (SUI) +0,84
3. Maria Therese Tvibergová (NOR) +1,53
4. Michelle Gisinová (SUI) +1,57
5. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,06
...
13. Kateřina Pauláthová (CZE) +3,91
17. Barbara Kantorová (SVK) +5,84
18. Pavla Klicnarová (CZE) +7,50
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 2:07,16
2. Federica Brignoneová (ITA) +0,70
3. Ilka Štuhecová (SLO) +0,85
4. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +0,89
5. Ricarda Haaserová (AUT) +1,45
6. Wendy Holdenerová (SUI) +1,54
7. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +1,77
8. Sofia Goggiaová (ITA) +1,89
9. Marta Bassinová (ITA) +2,00
10. Maria Therese Tvibergová (NOR) +2,23
11. Michelle Gisinová (SUI) +2,27
12. Rosina Schneebergerová (AUT) +2,52
13. Elisabeth Kappaurerová (AUT) +2,75
14. Marlene Schmotzová (GER) +3,61
15. Candace Crawfordová (CAN) +3,72
16. Rahel Koppová (SUI) +3,75
17. Leona Popovićová (CRO) +3,87
18. Ramona Siebenhoferová (AUT) +4,44
19. Jasmina Suterová (SUI) +4,48
20. Kateřina Pauláthová (CZE) +4,61
21. Nicol Delagová (ITA) +4,74
22. Patrizia Dorschová (GER) +4,97
23. Stacey Cooková (USA) +5,34
24. Barbara Kantorová (SVK) +6,54
25. Stephanie Venierová (AUT) +7,03
26. Pavla Klicnarová (CZE) +8,20
27. Lena Dürrová (GER) nedokončila
28. Priska Nuferová (SUI) nedokončila
29. Laurenne Rossová (USA) nedokončila
30. Elena Curtoniová (ITA) nedokončila
1. Ilka Štuhecová (SLO) 240 bodů
2. Federica Brignoneová (ITA) 220 bodů
3. Wendy Holdenerová (SUI) 140 bodů
4. Michaela Kirchgasserová (AUT) 105 bodů
5. Michelle Gisinová (SUI) 104 bodů
...
38. Kateřina Pauláthová (CZE) 14 bodů
50. Pavla Klicnarová (CZE) 5 bodů
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1323 bodů
2. Ilka Štuhecová (SLO) 1025 bodů
3. Lara Gutová (SUI) 1023 bodů
4. Sofia Goggiaová (ITA) 821 bodů
5. Tessa Worleyová (FRA) 736 bodů
...
22. Šárka Strachová (CZE) 282bodů
72. Ester Ledecká (CZE) 61 bodů
104. Kateřina Pauláthová (CZE) 14 bodů
106. Martina Dubovská (CZE) 13 bodů
119. Pavla Klicnarová (CZE) 5 bodů