SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
koniec udalosti
SP - SuperG mužů, Kvitfjell
Vítěz: P. Fill (ITA)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Konečné pořadí závodu
1. Peter Fill (ITA) 1:32,83
2. Hannes Reichelt (AUT) +0,10
3. Erik Guay (CAN) +0,23
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,36
5. Beat Feuz (SUI) +0,37
6. Martin Čater (SLO +0,44
7. Kjetil Jansrud (NOR) +0,48
8. Boštjan Kline (SLO) +0,75
9. Mauro Caviezel (SUI) +0,76
10. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,81
11. Christian Walder (AUT) +0,83
12. Matthias Mayer (AUT) +0,91
13. Maxence Muzaton (FRA) +0,93
14. Andreas Sander (GER) +0,94
15. Max Franz (AUT) +0,97
16. Björnar Neteland (NOR) +0,98
17. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,05
18. Otmar Stridinger (AUT) +1,16
19. Thomas Biesemeyer (USA) +1,21
20. Urs Kryenbühl (SUI) +1,23
21. Ralph Weber (SUI) +1,24
22. Adrien Théaux (FRA) +1,25
23. Blaise Giezendanner (FRA) +1,26
24. Niels Hintermann (SUI) +1,27
25. Gilles Roulin (SUI) +1,41
26. Dominik Paris (ITA) +1,43
27. Romed Baumann (AUT) +1,50
28. Klemen Kosi (SLO) +1,53
29. Johan Clarey (FRA) +1,57
30. Felix Monsen (SWE) +1,60
30. Stian Saugestad (NOR) +1,60
51. Jan Hudec (CZE) +4,69
Startovní listina:
1. Carlo Janka (SUI)
2. Boštjan Kline (SLO)
3. Vincent Kriechmayr (AUT)
4. Romed Baumann (AUT)
5. Max Franz (AUT)
6. Dustin Cook (CAN)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Travis Ganong (USA)
9. Kjetil Jansrud (NOR)
10. Peter Fill (ITA)
11. Matthias Mayer (AUT)
12. Andreas Sander (GER)
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
14. Adrien Théaux (FRA)
15. Erik Guay (CAN)
16. Andrew Weibrecht (USA)
17. Beat Feuz (SUI)
18. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
19. Hannes Reichelt (AUT)
20. Josef Ferstl (GER)
21. Jan Hudec (CZE)
22. Thomas Dressen (GER)
23. Ralph Weber (SUI)
24. Thomas Biesemeyer (USA)
25. Patrick Küng (SUI)
26. Martin Čater (SLO)
27. Brice Roger (FRA)
28. Mauro Caviezel (SUI)
29. Blaise Giezendanner (FRA)
30. Klemen Kosi (SLO)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Emanuele Buzzi (ITA)
33. Tyler Werry (CAN)
34. Stian Saugestad (NOR)
35. Niklas Köck (AUT)
36. Christoph Krenn (AUT)
37. Bjørnar Neteland (NOR)
38. Otmar Striedinger (AUT)
39. Johannes Kröll (AUT)
40. Christian Walder (AUT)
41. Felix Monsen (SWE)
42. Guglielmo Bosca (ITA)
43. Jeffrey Frisch (CAN)
44. Niels Hintermann (SUI)
45. Jared Goldberg (USA)
46. Brennan Rubie (USA)
47. Matteo De Vettori (ITA)
48. Urs Kryenbühl (SUI)
49. Rok Perko (SLO)
50. Bryce Bennett (USA)
51. Johan Clarey (FRA)
52. Henrik von Appen (CHI)
53. Maxence Muzaton (FRA)
54. David Poisson (FRA)
55. Andreas Romar (FIN)
56. Max Ullrich (CRO)
57. Marcus Vorre (DEN)
58. Juhan Luik (EST)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Kjetil Jansrud (NOR) 329
2. Dominik Paris (ITA) 192
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 189
4. Matthias Mayer (AUT) 167
5. Max Franz (AUT) 152
6. Beat Feuz (SUI) 142
7. Hannes Reichelt (AUT) 123
8. Christof Innerhofer (ITA) 119
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Marcel Hirscher (AUT) 1275
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 843
3. Alexis Pinturault (FRA) 843
4. Kjetil Jansrud (NOR) 835
5. Felix Neureuther (GER) 525
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 520
7. Peter Fill (ITA) 477
8. Manfred Mölgg (ITA) 477
1. Peter Fill (ITA) 1:32,83
2. Hannes Reichelt (AUT) +0,10
3. Erik Guay (CAN) +0,23
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) +0,36
5. Beat Feuz (SUI) +0,37
6. Martin Čater (SLO +0,44
7. Kjetil Jansrud (NOR) +0,48
8. Boštjan Kline (SLO) +0,75
9. Mauro Caviezel (SUI) +0,76
10. Manuel Osborne-Paradis (CAN) +0,81
11. Christian Walder (AUT) +0,83
12. Matthias Mayer (AUT) +0,91
13. Maxence Muzaton (FRA) +0,93
14. Andreas Sander (GER) +0,94
15. Max Franz (AUT) +0,97
16. Björnar Neteland (NOR) +0,98
17. Vincent Kriechmayr (AUT) +1,05
18. Otmar Stridinger (AUT) +1,16
19. Thomas Biesemeyer (USA) +1,21
20. Urs Kryenbühl (SUI) +1,23
21. Ralph Weber (SUI) +1,24
22. Adrien Théaux (FRA) +1,25
23. Blaise Giezendanner (FRA) +1,26
24. Niels Hintermann (SUI) +1,27
25. Gilles Roulin (SUI) +1,41
26. Dominik Paris (ITA) +1,43
27. Romed Baumann (AUT) +1,50
28. Klemen Kosi (SLO) +1,53
29. Johan Clarey (FRA) +1,57
30. Felix Monsen (SWE) +1,60
30. Stian Saugestad (NOR) +1,60
51. Jan Hudec (CZE) +4,69
Startovní listina:
1. Carlo Janka (SUI)
2. Boštjan Kline (SLO)
3. Vincent Kriechmayr (AUT)
4. Romed Baumann (AUT)
5. Max Franz (AUT)
6. Dustin Cook (CAN)
7. Dominik Paris (ITA)
8. Travis Ganong (USA)
9. Kjetil Jansrud (NOR)
10. Peter Fill (ITA)
11. Matthias Mayer (AUT)
12. Andreas Sander (GER)
13. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
14. Adrien Théaux (FRA)
15. Erik Guay (CAN)
16. Andrew Weibrecht (USA)
17. Beat Feuz (SUI)
18. Manuel Osborne-Paradis (CAN)
19. Hannes Reichelt (AUT)
20. Josef Ferstl (GER)
21. Jan Hudec (CZE)
22. Thomas Dressen (GER)
23. Ralph Weber (SUI)
24. Thomas Biesemeyer (USA)
25. Patrick Küng (SUI)
26. Martin Čater (SLO)
27. Brice Roger (FRA)
28. Mauro Caviezel (SUI)
29. Blaise Giezendanner (FRA)
30. Klemen Kosi (SLO)
31. Gilles Roulin (SUI)
32. Emanuele Buzzi (ITA)
33. Tyler Werry (CAN)
34. Stian Saugestad (NOR)
35. Niklas Köck (AUT)
36. Christoph Krenn (AUT)
37. Bjørnar Neteland (NOR)
38. Otmar Striedinger (AUT)
39. Johannes Kröll (AUT)
40. Christian Walder (AUT)
41. Felix Monsen (SWE)
42. Guglielmo Bosca (ITA)
43. Jeffrey Frisch (CAN)
44. Niels Hintermann (SUI)
45. Jared Goldberg (USA)
46. Brennan Rubie (USA)
47. Matteo De Vettori (ITA)
48. Urs Kryenbühl (SUI)
49. Rok Perko (SLO)
50. Bryce Bennett (USA)
51. Johan Clarey (FRA)
52. Henrik von Appen (CHI)
53. Maxence Muzaton (FRA)
54. David Poisson (FRA)
55. Andreas Romar (FIN)
56. Max Ullrich (CRO)
57. Marcus Vorre (DEN)
58. Juhan Luik (EST)
Průběžné pořadí disciplíny
1. Kjetil Jansrud (NOR) 329
2. Dominik Paris (ITA) 192
3. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 189
4. Matthias Mayer (AUT) 167
5. Max Franz (AUT) 152
6. Beat Feuz (SUI) 142
7. Hannes Reichelt (AUT) 123
8. Christof Innerhofer (ITA) 119
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Marcel Hirscher (AUT) 1275
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 843
3. Alexis Pinturault (FRA) 843
4. Kjetil Jansrud (NOR) 835
5. Felix Neureuther (GER) 525
6. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 520
7. Peter Fill (ITA) 477
8. Manfred Mölgg (ITA) 477
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka