SP - kombinace žen, 1. kolo - SuperG,Crans-Montana | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Kvitfjell | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
SP - kombinace žen, 2.kolo - slalom, Crans-Montana | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Jarná klasika: Kuurne-Brusel-Kuurne | Sagan (kon.) |
Výběr Soupeřů 2017 - Extraliga žen (Čtvrtfinále) | (kon.) |
Běh - týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítězové: Rusko (muži) a Norsko (ženy) (kon.) |
Severská kombinace - družstva, skoky HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) | | | Severská kombinace - družstva, běh 4x5 km, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS100, Lahti | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. kolo) | Vítěz: R. Mulder (NED) (kon.) |
Ženy - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) | | | Muži - 1000 metrů (2. kolo) | Vítěz: K. Verbij (NED) (kon.) |
koniec udalosti
Skoky na lyžích - závod smíšených družstev, HS100, Lahti
Vítěz: Německo
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí závodu
1. Německo 1035,5
2. Rakousko 999,3
3. Japonsko 979,7
4. Slovinsko 961,4
5. Norsko 877,8
6. Rusko 864,0
7. Itálie 848,1
8. USA 802,2
9. Česko nepostoupilo
Startovní listina 2. kola:
1-1. Elena Runggaldierová (ITA)
2-1. Nita Englundová (USA)
3-1. Anastasija Barannikovová (RUS)
4-1. Silje Opsethová (NOR)
5-1. Sara Takanašiová (JPN)
6-1. Nika Križnarová (SLO)
7-1. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
8-1. Carina Vogtová (GER)
1-2. Sebastian Colloredo (ITA)
2-2. Michael Glasder (USA)
3-2. Děnis Kornilov (RUS)
4-2. Daniel-André Tande (NOR)
5-2. Taku Takeuči (JPN)
6-2. Anže Lanišek (SLO)
7-2. Michael Hayböck (AUT)
8-2. Markus Eisenbichler (GER)
1-3. Manuela Malsinerová (ITA)
2-3. Sarah Hendricksonová (USA)
3-3. Irina Avakumovová (RUS)
4-3. Maren Lundbyová (NOR)
5-3. Juki Itoová (JPN)
6-3. Ema Klinecová (SLO)
7-3. Jacqueline Seifriedsbergerová (AUT)
8-3. Svenja Würthová (GER)
1-4. Davide Bresadola (ITA)
2-4. Kevin Bickner (USA)
3-4. Jevgenij Klimov (RUS)
4-4. Andreas Stjernen (NOR)
5-4. Daiki Ito (JPN)
6-4. Peter Prevc (SLO)
7-4. Stefan Kraft (AUT)
8-4. Andreas Wellinger (GER)
Pořadí po 1. kole:
1. Německo 508,6
2. Rakousko 490,7
3. Japonsko 482,2
4. Slovinsko 460,3
5. Norsko 442,8
6. Itálie 432,2
7. Rusko 422,0
8. USA 403,8
9. Česko 403,3
10. Francie 403,1
11. Finsko 397,4
12. Kanada 379,5
13. Rumunsko 336,2
14. Kazachstán 258,4
Startovní listina
1-1. Dajana Achmetvalijevová (KAZ)
2-1. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
3-1. Natasha Bodnarchuková (CAN)
4-1. Susanna Forsströmová (FIN)
5-1. Elena Runggaldierová (ITA)
6-1. Marta Křepelková (CZE)
7-1. Nita Englundová (USA)
8-1. Lea Lemareová (FRA)
9-1. Anastasija Barannikovová (RUS)
10-1. Silje Opsethová (NOR)
11-1. Sara Takanašiová (JPN)
12-1. Nika Križnarová (SLO)
13-1. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
14-1. Carina Vogtová (GER)
1-2. Ilja Kratov (KAZ)
2-2. Sorin Iulian Pitea (ROU)
3-2. Joshua Maurer (CAN)
4-2. Ville Larinto (FIN)
5-2. Sebastian Colloredo (ITA)
6-2. Jakub Janda (CZE)
7-2. Michael Glasder (USA)
8-2. Paul Brasme (FRA)
9-2. Děnis Kornilov (RUS)
10-2. Daniel-André Tande (NOR)
11-2. Taku Takeuči (JPN)
12-2. Anže Lanišek (SLO)
13-2. Michael Hayböck (AUT)
14-2. Markus Eisenbichler (GER)
1-3. Valentina Sdežikovová (KAZ)
2-3. Dana Casilica Haralambieová (ROU)
3-3. Taylor Henrichová (CAN)
4-3. Julia Kykkänenová (FIN)
5-3. Manuela Malsinerová (ITA)
6-3. Barbora Blažková (CZE)
7-3. Sarah Hendricksonová (USA)
8-3. Lucile Moratová (FRA)
9-3. Irina Avakumovová (RUS)
10-3. Maren Lundbyová (NOR)
11-3. Juki Itoová (JPN)
12-3. Ema Klinecová (SLO)
13-3. Jacqueline Seifriedsbergerová (AUT)
14-3. Svenja Würthová (GER)
1-4. Alexej Korolev (KAZ)
2-4. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
3-4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
4-4. Janne Ahonen (FIN)
5-4. Davide Bresadola (ITA)
6-4. Roman Koudelka (CZE)
7-4. Kevin Bickner (USA)
8-4. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
9-4. Jevgenij Klimov (RUS)
10-4. Andreas Stjernen (NOR)
11-4. Daiki Ito (JPN)
12-4. Peter Prevc (SLO)
13-4. Stefan Kraft (AUT)
14-4. Andreas Wellinger (GER)
1. Německo 1035,5
2. Rakousko 999,3
3. Japonsko 979,7
4. Slovinsko 961,4
5. Norsko 877,8
6. Rusko 864,0
7. Itálie 848,1
8. USA 802,2
9. Česko nepostoupilo
Startovní listina 2. kola:
1-1. Elena Runggaldierová (ITA)
2-1. Nita Englundová (USA)
3-1. Anastasija Barannikovová (RUS)
4-1. Silje Opsethová (NOR)
5-1. Sara Takanašiová (JPN)
6-1. Nika Križnarová (SLO)
7-1. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
8-1. Carina Vogtová (GER)
1-2. Sebastian Colloredo (ITA)
2-2. Michael Glasder (USA)
3-2. Děnis Kornilov (RUS)
4-2. Daniel-André Tande (NOR)
5-2. Taku Takeuči (JPN)
6-2. Anže Lanišek (SLO)
7-2. Michael Hayböck (AUT)
8-2. Markus Eisenbichler (GER)
1-3. Manuela Malsinerová (ITA)
2-3. Sarah Hendricksonová (USA)
3-3. Irina Avakumovová (RUS)
4-3. Maren Lundbyová (NOR)
5-3. Juki Itoová (JPN)
6-3. Ema Klinecová (SLO)
7-3. Jacqueline Seifriedsbergerová (AUT)
8-3. Svenja Würthová (GER)
1-4. Davide Bresadola (ITA)
2-4. Kevin Bickner (USA)
3-4. Jevgenij Klimov (RUS)
4-4. Andreas Stjernen (NOR)
5-4. Daiki Ito (JPN)
6-4. Peter Prevc (SLO)
7-4. Stefan Kraft (AUT)
8-4. Andreas Wellinger (GER)
Pořadí po 1. kole:
1. Německo 508,6
2. Rakousko 490,7
3. Japonsko 482,2
4. Slovinsko 460,3
5. Norsko 442,8
6. Itálie 432,2
7. Rusko 422,0
8. USA 403,8
9. Česko 403,3
10. Francie 403,1
11. Finsko 397,4
12. Kanada 379,5
13. Rumunsko 336,2
14. Kazachstán 258,4
Startovní listina
1-1. Dajana Achmetvalijevová (KAZ)
2-1. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
3-1. Natasha Bodnarchuková (CAN)
4-1. Susanna Forsströmová (FIN)
5-1. Elena Runggaldierová (ITA)
6-1. Marta Křepelková (CZE)
7-1. Nita Englundová (USA)
8-1. Lea Lemareová (FRA)
9-1. Anastasija Barannikovová (RUS)
10-1. Silje Opsethová (NOR)
11-1. Sara Takanašiová (JPN)
12-1. Nika Križnarová (SLO)
13-1. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
14-1. Carina Vogtová (GER)
1-2. Ilja Kratov (KAZ)
2-2. Sorin Iulian Pitea (ROU)
3-2. Joshua Maurer (CAN)
4-2. Ville Larinto (FIN)
5-2. Sebastian Colloredo (ITA)
6-2. Jakub Janda (CZE)
7-2. Michael Glasder (USA)
8-2. Paul Brasme (FRA)
9-2. Děnis Kornilov (RUS)
10-2. Daniel-André Tande (NOR)
11-2. Taku Takeuči (JPN)
12-2. Anže Lanišek (SLO)
13-2. Michael Hayböck (AUT)
14-2. Markus Eisenbichler (GER)
1-3. Valentina Sdežikovová (KAZ)
2-3. Dana Casilica Haralambieová (ROU)
3-3. Taylor Henrichová (CAN)
4-3. Julia Kykkänenová (FIN)
5-3. Manuela Malsinerová (ITA)
6-3. Barbora Blažková (CZE)
7-3. Sarah Hendricksonová (USA)
8-3. Lucile Moratová (FRA)
9-3. Irina Avakumovová (RUS)
10-3. Maren Lundbyová (NOR)
11-3. Juki Itoová (JPN)
12-3. Ema Klinecová (SLO)
13-3. Jacqueline Seifriedsbergerová (AUT)
14-3. Svenja Würthová (GER)
1-4. Alexej Korolev (KAZ)
2-4. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
3-4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
4-4. Janne Ahonen (FIN)
5-4. Davide Bresadola (ITA)
6-4. Roman Koudelka (CZE)
7-4. Kevin Bickner (USA)
8-4. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
9-4. Jevgenij Klimov (RUS)
10-4. Andreas Stjernen (NOR)
11-4. Daiki Ito (JPN)
12-4. Peter Prevc (SLO)
13-4. Stefan Kraft (AUT)
14-4. Andreas Wellinger (GER)
Na paty by jim rádi šlapali Japonci, kteří mají velmi silnou ženskou dvojici, ale problémy mohou nastat v mužských skocích.
1-1. Dajana Achmetvalijevová (KAZ)
2-1. Andreea Diana Trambitasová (ROU)
3-1. Natasha Bodnarchuková (CAN)
4-1. Susanna Forsströmová (FIN)
5-1. Elena Runggaldierová (ITA)
6-1. Marta Křepelková (CZE)
7-1. Nita Englundová (USA)
8-1. Lea Lemareová (FRA)
9-1. Anastasija Barannikovová (RUS)
10-1. Silje Opsethová (NOR)
11-1. Sara Takanašiová (JPN)
12-1. Nika Križnarová (SLO)
13-1. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
14-1. Carina Vogtová (GER)
1-2. Ilja Kratov (KAZ)
2-2. Sorin Iulian Pitea (ROU)
3-2. Joshua Maurer (CAN)
4-2. Ville Larinto (FIN)
5-2. Sebastian Colloredo (ITA)
6-2. Jakub Janda (CZE)
7-2. Michael Glasder (USA)
8-2. Paul Brasme (FRA)
9-2. Děnis Kornilov (RUS)
10-2. Daniel-André Tande (NOR)
11-2. Taku Takeuči (JPN)
12-2. Anže Lanišek (SLO)
13-2. Michael Hayböck (AUT)
14-2. Markus Eisenbichler (GER)
1-3. Valentina Sdežikovová (KAZ)
2-3. Dana Casilica Haralambieová (ROU)
3-3. Taylor Henrichová (CAN)
4-3. Julia Kykkänenová (FIN)
5-3. Manuela Malsinerová (ITA)
6-3. Barbora Blažková (CZE)
7-3. Sarah Hendricksonová (USA)
8-3. Lucile Moratová (FRA)
9-3. Irina Avakumovová (RUS)
10-3. Maren Lundbyová (NOR)
11-3. Juki Itoová (JPN)
12-3. Ema Klinecová (SLO)
13-3. Jacqueline Seifriedsbergerová (AUT)
14-3. Svenja Würthová (GER)
1-4. Alexej Korolev (KAZ)
2-4. Nicolae Sorin Mitrofan (ROU)
3-4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
4-4. Janne Ahonen (FIN)
5-4. Davide Bresadola (ITA)
6-4. Roman Koudelka (CZE)
7-4. Kevin Bickner (USA)
8-4. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
9-4. Jevgenij Klimov (RUS)
10-4. Andreas Stjernen (NOR)
11-4. Daiki Ito (JPN)
12-4. Peter Prevc (SLO)
13-4. Stefan Kraft (AUT)
14-4. Andreas Wellinger (GER)
1. Německo 129,2
2. Japonsko 119,3
3. Rakousko 113,3
4. Slovinsko 106,1
5. Francie 103,3
6. Itálie 102,6
10. Česko 81,3
1. Německo 256,1
2. Japonsko 235,6
3. Rakousko 230,9
4. slovinsko 230,0
5. Itálie 213,6
6. Rusko 212,2
7. Norsko 209,4
8. Francie 200,6
10. Česko 192,0
1. Německo 376,1
2. Japonsko 361,0
3. Rakousko 356,5
4. Slovinsko 348,6
5. Norsko 326,0
6. Itálie 321,0
7. Rusko 314,1
8. Francie 301,3
11. Česko 280,3
1. Německo 508,6
2. Rakousko 490,7
3. Japonsko 482,2
4. Slovinsko 460,3
5. Norsko 442,8
6. Itálie 432,2
7. Rusko 422,0
8. USA 403,8
9. Česko 403,3
10. Francie 403,1
11. Finsko 397,4
12. Kanada 379,5
13. Rumunsko 336,2
14. Kazachstán 258,4
1-1. Elena Runggaldierová (ITA)
2-1. Nita Englundová (USA)
3-1. Anastasija Barannikovová (RUS)
4-1. Silje Opsethová (NOR)
5-1. Sara Takanašiová (JPN)
6-1. Nika Križnarová (SLO)
7-1. Daniela Iraschková-Stolzová (AUT)
8-1. Carina Vogtová (GER)
1-2. Sebastian Colloredo (ITA)
2-2. Michael Glasder (USA)
3-2. Děnis Kornilov (RUS)
4-2. Daniel-André Tande (NOR)
5-2. Taku Takeuči (JPN)
6-2. Anže Lanišek (SLO)
7-2. Michael Hayböck (AUT)
8-2. Markus Eisenbichler (GER)
1-3. Manuela Malsinerová (ITA)
2-3. Sarah Hendricksonová (USA)
3-3. Irina Avakumovová (RUS)
4-3. Maren Lundbyová (NOR)
5-3. Juki Itoová (JPN)
6-3. Ema Klinecová (SLO)
7-3. Jacqueline Seifriedsbergerová (AUT)
8-3. Svenja Würthová (GER)
1-4. Davide Bresadola (ITA)
2-4. Kevin Bickner (USA)
3-4. Jevgenij Klimov (RUS)
4-4. Andreas Stjernen (NOR)
5-4. Daiki Ito (JPN)
6-4. Peter Prevc (SLO)
7-4. Stefan Kraft (AUT)
8-4. Andreas Wellinger (GER)
1. Německo 634,6
2. Rakousko 607,4
3. Japonsko 600,5
4. slovinsko 576,4
5. Rusko 527,0
6. Itálie 525,7
7. Norsko 506,5
8. USA 486,8
1. Německo 771,7
2. Rakousko 739,1
3. Japonsko 721,3
4. Slovinsko 705,1
5. Rusko 644,3
6. Norsko 632,0
7. Itálie 629,3
8. USA 587,5
1. Německo 891,8
2. Rakousko 860,5
3. Japonsko 846,3
4. Slovinsko 825,3
5. Norsko 752,9
6. Rusko 746,0
7. Itálie 732,1
8. USA 688,6
1. Kevin Bickner (USA)
2. Davide Bresadola (ITA)
3. Jevgenij Klimov (RUS)
4. Andreas Stjernen (NOR)
5. Peter Prevc (SLO)
6. Daiki Ito (JPN)
7. Stefan Kraft (AUT)
8. Andreas Wellinger (GER)
1. Německo 1035,5
2. Rakousko 999,3
3. Japonsko 979,7
4. Slovinsko 961,4
5. Norsko 877,8
6. Rusko 864,0
7. Itálie 848,1
8. USA 802,2
9. Česko nepostoupilo