Zlín – Most | 22:27 (kon.) | | | Slavia – Olomouc | 30:24 (kon.) |
Plzeň – Frýdek-M. | 39:28 (kon.) |
koniec
Talent tým Plzeňského kraje
39:28
(19:13)
Pepino SKP Frýdek-Místek
20
|
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (12:10)
|
|
12
|
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (8:7)
|
|
9
|
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jiří Fořt). (6:5)
|
|
4
|
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula). (3:3)
|
|
3
|
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Blecha). (1:2)
|
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | J. Štochl | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LK | J. Blecha | 7/0 | 0 | 1 | ||
3 | PS | J. Fořt | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | M. Ivančev | 3/0 | 0 | 0 | ||
4 | LK | J. Kačín | 1/0 | 0 | 0 | ||
32 | PS | M. Mitić | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | PK | D. Poloz | 10/3 | 0 | 0 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 5/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 5/0 | 0 | 1 | ||
75 | P | J. Šíra | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | LS | M. Škvařil | 5/0 | 0 | 0 | ||
22 | SS | M. Tonar | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | PK | E. Wildt | 0/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 39/3 | 0 | 2 | 3 | 0 | ||
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
34 | B | M. Kula | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | J. Marenčák | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | PS | J. Bednárek | 6/3 | 0 | 1 | ||
10 | LK | J. Bosák | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | J. Dyba | 3/0 | 1 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 4/0 | 1 | 0 | ||
22 | PS | P. Kichner | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | PK | T. Klaban | 0/0 | 0 | 1 | ||
23 | SS | M. Kocich | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 3/0 | 1 | 1 | ||
5 | PK | M. Pomichálek | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | LK | L. Rajnoha | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | S. Strack | 6/0 | 0 | 0 | ||
15 | P | M. Vacula | 2/0 | 0 | 2 | ||
Celkom | 28/3 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Talent tým Plzeňského kraje:
Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Kačín, Wildt, Šafránek, M. Škvařil, Blecha, M. Ivancev, M. Tonar, Poloz, Mitic, Šindelář, Šíra.
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Kula – L. Rajnoha, Pomichálek, Klaban, Petrovský, Bosák, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Bednárek.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Kula – L. Rajnoha, Pomichálek, Klaban, Petrovský, Bosák, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Bednárek.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Lukáš Frieser, Radoslav Kavulič
Diváci:
Jakub Vais
@KubaVais