Detva – Martin B 6:2 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:2 (kon.) | Topoľčany – Skalica 4:5 (po pr.)
Michalovce – Spišská N. Ves 1:4 (kon.)
HK DOXXbet Detva
6:2 (0:0, 2:0, 4:2)
MHC Martin B
Streda 08.02.2017, 12:05 • ZŠ Detva • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 53. kolo
    Prinášame vám súťaž o tričko Onlajny.eu!

Skončilo sa stretnutie. Domácim sa podarilo zvýšiť v tretej časti na rozdiel troch gólov, ale hostia v 48. a 49. min. znížili na rozdiel gólu. v závere vak domáci pridali ďalšie tri presné zásahy a tak po výsledku 6:2 získali povinné tri body. (14:12:27)

59:44
    Detva dala gól!

V záverečnej presilovke sa domácim podarilo pridať ďalší gól postaral sa oň FRANTIŠEK POLIAČEK.
    Asistencie: Rastislav Gašpar, David Videlka.

59:00
    Za držanie dve minúty pred Dominika Jendroľa za držanie a desať minút za nešportové správanie.

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:51

Po biliardovej akcii sa podarilo domácim pridať ďalší gól. Puk do prázdnej brány poslal DAVID VIDELKA.
    Asistencie: Rastislav Gašpar, František Poliaček.

57:06
    Oddychový čas hostí.

56:25

Domácim sa podarilo odskočiť súperovi na dva góly, keď prihrávku Říhu využil TOMÁŠ TOROK.
    Asistencie: Lukáš Říha, Branislav Srnka.

55:12
    Po sa dostal na modrú čiaru,kde ho bez prípravy vystrelil Frederik Fekiač, ale Orčík si znovu poradil.

54:20
    Junas sa vrhol do strely Srnku.

53:23
    Po buly sa dostal puk na hokejku Videlku, ktorý bez prípravy neprestrelil Orčíka.

52:45
    Viktor Fekiač prihral puk na hokejku Hrušíka, ktorý zakončil priamo z voleja, ale len do výstroje Orčíka.

51:23
    Orčíik si poradil a po ďalšej strele z hokejky Gašpara.

50:38
    Detva oslabenie prežila a Videlka naskočil na ľad.

50:31
    Strela po ľade od Jendroľa je nepresná.

49:36
    Polovica presilovej hry sa odohral v obrannom pásme Martina.

48:36
    Detva bude hrať navyše v oslabení, keď za hákovanie dostáva dve minúty David Videlka.

48:19
    MHC Martin B dáva gól!
    A mladíci zápas dramatizujú. Domáceho brankára prekonal FILIP SImon.
    Asistencie: Matúš Rudzan, Daniel Babka.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Marek Antalík

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 29. Srnka (Říha, Torok), 32. Valjent (Mačkovič, Říha), 45. Poliaček (Videlka, Gašpar), 57. Torok (Říha, Srnka), 58. Videlka (Gašpar, Poliaček), 60. Poliaček (Gašpar, Videlka) – 48. Babka (Škokor), 49. Simon (Rudzan, Babka)

HK DOXXbet Detva: Škorvánek (V. Rosandič) – Zorvan, F. Fekiač, Šimon, Gachulinec, Valjent, Mačkovič – Škavridlo, Gašpar, Poliaček – Torok, Srnka, Říha – Hrušík, V. Fekiač, Videlka – Lunter, Huňady, Ondris.
    MHC Martin B: Orčík (Žingor) – Jendroľ, Burzík, Fabian, Šmondrk,, Junas, Lednický, Havran – Brveník, Dírer, Škokor – Rudzan, Babka, Simon – Sladkovský, Nauš, Bednarčík – Čipkala.

Rozhodca: Hatala – Hanko, Číž