Prostějov – Motor ČB 2:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Banes Motor České Budějovice
cz Utorok 07.02.2017, 17:00 • Zimní stadion, Prostějov • Chance Liga (CZ) • 35. kolo

56:09
    Z levé strany si nabruslil až před Kantora Žovinec. Budějovický forvard trefil rameno domácího gólmana.

53:04
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Nedáš – dostaneš! Krásnou individuální akci předvedl MATOUŠ VENKRBEC, který se protáhl mezi dvojicí hostujících beků až před branku a zblízka překonal Kváču – 2:3. Asistence: Martin Novák.

52:52
    Mohlo být hotovo! Miroslav Čermák přebruslil obránce a jen těsně minul domácí branku!

50:08
    Štěpán Hřebejk dohrál u mantinelu Jakuba Šlahaře a dostává trest na 5 minut + do konce utkání! Otřesený domácí hráč opustil hřiště jen s pomocí spoluhráčů.

45:31
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Jihočeši vedou už o dva góly! Nastřelený kotouč dojel u zadního mantinelu Luboš Rob, jenž ho okamžitě poslal před brankoviště, kde ho pohotově zametl za Kantorova záda BENJAMIN WALKER. Asistence: Luboš Rob a Miloslav Čermák.

45:04
    V dobré šanci se ocitl Fonk. Útočník čtvrté formace Motoru zůstal před Kantorem na chvilku volný, ale domácího gólmana nepřekonal.

42:42
    Hosté strhávají vedení na svou stranu! Pavel Kantor chyboval při rozehrávce za brankou a než se stačil vrátit do ideálního gólmanského postavení, vytrestal ho ranou od modré čáry obránce ŽIGA PAVLIN – 1:2. Asistence: Filip Vlček.

37:59
    Přesilovou hru si v závěru třetiny zahrají Budějovice. Tomáš Protivný je vyloučen za hákování.

36:32
    Je vyrovnáno! Radim Matuš našel pasem od pravého mantinelu před brankou LUKÁŠE KREJČÍKA, který zblízka poslal puk za záda brankáře Kváči – 1:1. Asistence: Radim Matuš.

35:06
    Vteřinu před vypršením trestu Fonka přichází další vyloučení na straně hostí! Trest za podražení obdržel Pavel Pýcha.

33:07
    To by ale mohli změnit domácí. Budějovický Jiří Fonk je potrestán za nedovolené bránění.

28:36
    Hosté si v tomto střídání vytvořili velký tlak, ze kterého vytěžili první gól zápasu! Jakub Babka našel od zadního mantinelu na přední tyč najíždějícího VLADIMÍRA ŠKODU, jenž se trefil nad položený beton brankáře Kantora. Asistence: Jakub Babka a Filip Novák.

28:10
    Na přihrávku Babky zpoza branky si sjel Filip Novák, který z mezikruží těsně minul domácí klec!

23:51
    Přečíslení 2 na 1 táhl Luboš Rob. Protože bránící hráč dobře vykryl prostor na přihrávku, musel Rob zakončovat sám. Pavel Kantor svůj tým podržel.

18:08
    Oba hráči dostávají dvě minuty za hrubost. Domácí Vojtěch Zadražil navíc obdržel další dvě minuty za krosček. V součtu je z toho přesilovka pro českobudějovické hokejisty. Jelikož Hřebejk zamířil na ošetřovnu, tak jeho trest odsedí Žovinec.

18:08
    Pěstní souboj Vojtěcha Zadražila s hostujícím Štěpánem Hřebejkem!

15:35
    V předbrankovém prostoru zůstal volný Dušan Žovinec. Jeho střela olízla brankovou konstrukci

11:52
    Jan Rudovský dostává dvouminutový trest za hákování. Motor si zahraje druhou přesilovku.

08:19
    Vojtěch Zadražil naskočil z trestné lavice do samostatného úniku! Jeho bekhendovou kličku zastavil brankář Kváča!

08:03
    Oba hráči obdrželi trest na 2 + 2 minuty za hrubost.

08:03
    Martin Heřman se snažil u tyčky procpat puk přes beton Kantora a z důrazu hostujícího forvarda vůbec nebyl nadšen Daniel Kolář, který se do hráče Motoru pustil pěstmi!

06:10
    Hosté jsou v plném počtu. Naopak se vylučuje na druhé straně. Vojtěch Zadražil je potrestán za nedovolené bránění.

03:50
    V oslabení se dostal do samostatného úniku Tomáš Nouza. Vypálil však vedle Kantorovy svatyně!

02:01
    Hostující Vladimír Škoda dostává dvě minuty za nedovolené bránění a další dvě za podražení. Prostějov tak bude mít k dispozici dlouhou přesilovku!

Martin Augustin

Góly a asistencie: 37. L. Krejčík (Matuš), 54. Venkrbec (Martin Novák) – 29. Škoda (Babka, F. Novák), 43. Pavlin (Vlček), 46. Walker (Rob, Čermák)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Barvík) – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, Pařízek, A. Holík (A) – Fiala, Hozák, Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec (C), Indra – L. Krejčík, Martin Novák (A), Rudovský – Zabloudil.
    Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Fillman, F. Novák (C), Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha – Walker, Rob, Čermák (A) – Nouza (A), Vak, Heřman – Hřebejk, Škoda, Vlček – Fronk, Babka, Žovinec.

Rozhodca: Doležal – Křivohlavý, Špringl