Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 7:4 (kon.) | Martin B – Trnava 2:3 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 3:2 (kon.)
Prešov – Skalica 9:4 (kon.)
HC Topoľčany
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Piatok 03.02.2017, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 51. kolo

Topoľčany dokázali doma poraziť Michalovce a keďže Skalica v Prešove prehrala, tak sa jej v tabuľke bodovo vyrovnali. Ďakujeme za pozornosť. (20:19:52)

58:49
    Adam Trenčan ostáva na striedačke, hostia to skúsia v šiestich.

57:48
    Topoľčany dali gól!
    ALBÍN PODSTAVEK sa postaral o ďalší gól a stiahol misku váh na stranu domácich!
    Bez asistencie.

Dnešné stretnutie sleduje 1085 divákov.

49:37
    Dukla Michalovce dala gól!
    LADISLAV ŠČURKO strieľa gól a znova je zápas vyrovnaný!
    Asistencia: Viačeslav Salujanov.

48:08
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Jakub Hrudík – 2 min., údery).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Matej Giľák – 2 min., údery).

40:01

V druhej tretine boli aktívnejší domáci aj zásluhou presiloviek. Podarilo sa im dostať opäť do vedenia a zatiaľ ho aj držia.
    Strely na bránu v druhej tretine 13:7, priebežne 22:24.

40:00

35:10
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Viačeslav Selujanov – 2 min., držanie hokejky).

32:58
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Ľubomír Buraľ – 2 min., faul kolenom).

30:03
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Ľubomír Buraľ – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

29:36
    LUKÁŠ TÁBI strieľa gól a Topoľčany po druhý raz v zápase vedú!
    Asistencie: Filip Nemček a Albín Podstavek.

26:38
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Martin Kalináč – 2 min., podrazenie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

21:26
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Ladislav Ščurko – 2 min., hákovanie).

20:01

V prvej tretine sa domáci dostali do vedenia, ale dlho im nevydržalo a Michalovce vyrovnali. Strely na bránu 9:17.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Podstavek (Nemček), 30. Tábi (Nemček, Podstavek), 58. Podstavek – 16. Vorobjev (Mráz, Ščurko), 50. Ščurko (Selujanov)

HC Topoľčany: J. Račko – Hain, J. Ďurčo, M. Král, Hrudík, Nitriansky, Bystričan, J. Hudec, Ficel – Tábi, Kalináč, F. Pekarčík – Kluka, F. Nemček, Podstavek – Laššo, P. Šťastný, Priganc – M. Matejov, Dobrý, Berák.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: A. Trenčan – Selujanov, Dolgoš, Kubát, M. Šterbák, Polaček, Slimák, Ľ. Buraľ – Banovský, Mrňa, Giľák – Vorobjev, Ščurko, R. Mráz – Lučnikov, Z. Král, Drotár – Lantoš, Fedorko, R. Kohutiar.

Rozhodca: Mĺkvy – J. Šefčík, D. Konc ml.