Zlín – Zlaté Moravce | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Frýdek-Místek | 0:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Ružomberok | 5:0 (kon.) |
Arka – Kluž | 1:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Beroe | 3:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Pandurii | 0:1 (kon.) |
Genk – Kortrijk | 3:0 (kon.) | | | Oostende – Charleroi | 1:2 (kon.) | | | Waregem – Mouscron | 1:0 (kon.) |
Maroko – Pobr. Slonoviny | 1:0 (kon.) | | | Togo – DR Kongo | 1:3 (kon.) |
Neapol – Fiorentina | 1:0 (kon.) |
Alavés – Alcorcon | 0:0 (kon.) |
Volendam – Sparta Rotterdam | 1:1 (5:6 po pen.) |
Bordeaux – Paríž | 1:4 (kon.) |
koniec
KV Oostende
1:2
(1:2)
Sporting Charleroi
88
|
Žlutou kartu dostává Boulenger (Sporting Charleroi).
|
|
62
|
Žlutou kartu dostává Cyriac (KV Oostende).
|
|
36
|
Žlutou kartu dostává Bakar (Sporting Charleroi).
|
|
20
|
Žlutou kartu dostává Jonckheere (KV Oostende).
|
Góly:
34. Jonckheere – 2. Harbaoui, 29. Benavente
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:10.
Rozhodca: N. Laforge – K. De Rocker, F. Lemaire
Diváci:
Karty: 20. Jonckheere (OOS), 62. Cyriac (OOS) – 36. Bakar (CHL), 88. Boulenger (CHL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:10.
KV Oostende:
Dutoit – Capon, Rozehnal, Milič, Tomaševič (46. Antunes) – Jali (79. Berrier), Van den Driessche, Jonckheere – Canesin (68. El Ghanassy), Cyriac, Marušič.
Náhradníci: Chopin – Akpala, Antunes, Berrier, Bossaerts, Conte, El Ghanassy.
Tréner:
Sporting Charleroi: Penneteau – Dessoleil, Martos, Willems – Marinos (77. Mata), Benavente (82. Remacle), Hendrickx, Bakar (69. Boulenger), Baby – Harbaoui, Pollet.
Náhradníci: Mandanda – Bedia, Boulenger, Fall, Mata, Remacle, Tainmont.
Tréner:
Náhradníci: Chopin – Akpala, Antunes, Berrier, Bossaerts, Conte, El Ghanassy.
Tréner:
Sporting Charleroi: Penneteau – Dessoleil, Martos, Willems – Marinos (77. Mata), Benavente (82. Remacle), Hendrickx, Bakar (69. Boulenger), Baby – Harbaoui, Pollet.
Náhradníci: Mandanda – Bedia, Boulenger, Fall, Mata, Remacle, Tainmont.
Tréner:
Rozhodca: N. Laforge – K. De Rocker, F. Lemaire
Diváci:
Martin Švejkar