Slavia – Kladno 2:3 (0:1 po s.n.) | Most – Motor ČB 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 0:5 (kon.)
Frýdek-M. – Přerov 7:4 (kon.) | Kadaň – Prostějov 4:3 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Jihlava – Havířov 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
AZ Havířov
cz Sobota 21.01.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance Liga (CZ) • 43. kolo

59:59
    Daniel Štumpf dostává dvě minuty za podražení, to byl zřejmě onen zákrok na Josefa Skořepu.

Na vyloučení: 5-10.

59:29
    30,5 vteřiny před koncem budou mít ještě hosté šanci na srovnání, protože Tomáš Čachotský jde ven za podražení.

Na vyloučení: 5-9.

57:37
    Petr Kanko šel do souboje o puk za brankou až příliš tvrdě a dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-9.

56:32
    Nyní to vypadalo na další nedovolený zákrok hostí, ovšem sudí Kopeček vylučují až za oplácení Petra Šidlíka za brankou, když viděli jeho sekání.

Na vyloučení: 4-8.

54:21
    Richard Diviš na druhé straně u levého kruhu vybojoval faul, když jej na mantinel nedovoleně poslal Robin Staněk – nedovolené bránění.

Na vyloučení: 3-8.

49:52
    Přesilová hra Dukly trvala osm sekund, jelikož v souboji o puk zahrál Aleš Jergl nechtěně vysokou hol, kterou zasáhl obličej Marcela Petrana.

Na vyloučení: 3-7.

49:44
    Když si to nyní Říha po levé straně namířil za branku, byl faulován. Nedovoleně jej zastavil Marek Haas, který nejlepšího střelce Dukly za brankou zahákoval.

Na vyloučení: 2-7.

33:53
    Šestým vyloučeným hráčem Havířova je Lukáš Doudera, který dostává dvě minuty za.podražení v předbrankovém prostoru.

Na vyloučení: 2-6.

30:57
    Havířov skutečně nezahrál přesilovku dobře a nyní se to projevilo, když Seman u havířovské střídačky na modré vybojoval kotouč a na led jej poslal Michal Hlinka – dvě minuty, podražení.

Na vyloučení: 2-5.

29:28
    Jihlavská hráčská lavice udělala chybičku při střídání a domácích bylo na ledě více než povolují pravidla. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jede odsedět obránce Tomáš Kaláb.

Na vyloučení: 2-4.

26:31
    Domácí početní výhoda navíc rychle končí, když ve středním pásmu nedovoleně bránil David Kajínek a je tak prvním vyloučeným hráčem Dukly.

Na vyloučení: 1-4.

26:10
    A právě Jiří Krisl se musel hodně rychle vracet, aby zastavil rychlý protiútok Dukly. Což se mu sice pomohlo, ale proti jednomu z domácích hráčů si pomohl v rohu za brankou držením.

Na vyloučení: 0-4.

17:07
    Minuta a 39 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři pro Jihlavu po krosčeku kapitána hostí Daniela Semana.

Na vyloučení: 0-3.

16:46
    Druhé vyloučení na havířovské straně. Na trestnou lavici tentokrát putuje Tomáš Gřeš, jenž se za svojí brankou provinil vysokou holí.

Na vyloučení: 0-2.

02:16
    Jihlava si zahraje první přesilovou hru. Dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště – dostává obránce Ondřej Holomek.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 14. F. Seman (Důras), 42. Březina (Diviš, Bilčík), 60. F. Seman (Říha, Skořepa) – 29. Dvořáček (Štumpf), 37. Gřeš (Hlinka, Kanko)

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Škarek) – Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Kaláb, Šidlík, Dobrovolný (C), Szathmáry – Jergl, F. Seman (A), Důras – Anděl, Diviš, Březina – Zeman, Skořepa, Čachotský (A) – Jícha, Stoklasa.
    AZ Havířov: Šafránek (Matoušek) – Petran, L. Doudera, Chroboček, Krisl (A), D. Seman (C), Holomek, Staněk, Dudek, Lenďák – Kanko, Hlinka, Kalus – Štumpf, Hubáček, Dvořáček – Haas (A), Maruna, Gřeš – Pořízek, Bednář.

Rozhodca: Kopeček – Křivohlavý, Rampír