25 20 22 25 13
Poľsko
3
19 25 25 20 15
cz Nedeľa 15.01.2017, 18:00 • Hala Wielofunkcyjna, Spala • Kvalifikace ME mužů do 19 let • Skupina A

13:15
    Filip Humler na servisu. Druhý mečbol si museli Poláci vybojovat. Svoboda mohl útočit, ale jen odevzdal míč a poté již Artur Slugocki ukončuje zápas.

13:14
    Kamil Kosiba na podání. Pavlíček nebyl přesný na přihrávce, ale Čechy dostává do hry blok Piskáčka. Polsko si bere ještě jeden oddechový čas.

12:14
    Radim Šulc přišel na servis v důležitý okamžik zápasu. Poláci neměli s příjmem problémy, ale na druhý pokus se prosazuje Kosiba a jsou tu dva mečboly.

11:13
    Navíc tu je nepřesný příjem a Poreba zatloukl míč směřující na domácí polovinu. Jiří Zach potřebuje čas na poradu.

7:8
    Pavel Horák na podání. Zatlačil soupeře, ale Češi se nedokázali ubránit a tak prohrávají o jeden bod při změně stran.

25:20
    Filip Humler poslal míč z hlavního kůlu do středu palubovky a Češi získávají bod z dnešního zápasu, který pro ně může mít cenu zlata.

24:19
    Slugocki na podání. Piskáček to zkusil ještě jednou na druhou přes a nyní již je úspěšný. Pět setbolů.

18:14
    A je tu navíc přímý bod z podání. Češi jsou blízko bodu z dnešního utkání. Polsko si bere oddechový čas.

16:14
    Středem sítě se pomáhají také Češi. Jakub Varous poslal míč k postranní lajně ze středu sítě. Je tu druhý technický oddechový čas.

8:6
    Czyrnianski na podání. Humler dostal rychlejší nahrávku na hlavní kůl a do otevřené obrany zakončil. Následuje první technický oddechový čas.

6:3
    Grygiel je zpět na hřišti. Další útok polského smečaře jen do autu. Poláci si berou oddechový čas.

22:25
    Třetí set končí. Jan Svoboda smečoval z hlavního kůlu jen do autu a Poláci se mohou radovat z postupu na Mistrovství Evropy.

22:24
    Humler na servisu. Zatlačil podáním. Češi se na první pokus ubránili. Piskáček dokázal odrazit míč na polskou polovinu, ale na další útok polského smečaře již neměla česká reprezantce.

14:16
    Velká škoda pro český tým. Szymura byl vynikající v obraně, ale odehrál míč jen nad pásku, kde měl míč na ruce Horák, který si ale nechal balon propadnout na českou polovinu. druhý technický oddechový čas.

9:12
    Znovu Slugocki za koncovou lajnou. Czyrnianski smečuje z velké výšky a Polsko znovu odskakuje. Jiří Zach reaguje oddechovým časem.

7:8
    Horák na podání. Slugocki se může radovat po smeči do českého bloku. Míč končí v autu. Následuje první technický oddechový čas.

20:25
    A druhý set končí. Marek Šotola byl na hlavním kůlu, ale na blok soupeře si nepřišel. Je vyrovnáno.

20:23
    Piskáček na podání. Slugocki je sestřelen blokem Marka Šotoly. Je to jen o tři body a také polský trenér si bere oddechový čas.

17:22
    Pavlíček opět nepřesný na příjmu a to trestá ze středu sítě znovu na druhou přes polský nahrávač. Jiří Zach ještě zastavuje hru oddechovým časem.

13:16
    Jan Svoboda na podání. Kapica protlačil míč českým blokem a oba týmy odcházejí na druhý technický oddechový čas.

9:12
    Svoboda dostal kratší nahrávku a proti dvojbloku nedává bod. Poláci unikají ve druhém setu české reprezentaci. Jiří Zach si bere oddechový čas.

7:8
    Znovu Kapica na servisu. Šotola napálil před prvním technickým oddechovým časem jen blok a je to bod pro domácí.

25:19
    Filip Humler zakončil první set. Jeho útok z hlavního kůlu po lajně šel přesně do kurtu. První sada jde na konto svěřenců Jiřího Zacha.

18:14
    Další podání polského smečaře končí přesně na zadní lajně. Jiří Zach musí poprvé zastavit první set oddechovým časem.

16:10
    Rajsner na podání. Humler musel po nepřesné nahrávce jen odevzdat míč. Češi se dostali ještě k jednomu útoku a Marek Šotola je dnes bezchybný. Následuje druhý technický oddechový čas.

8:4
    Humler znovu na příjmu. Následně se dostal do útoku Marek Šotola, který dělovkou vytlouká blok polského týmu. Je tu první technický oddechový čas.