Stíhačka mužov, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) | | | Stíhačka žien, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Wengen | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | Zjazd žien, Altenmarkt | Vítězka: Ch. Scheyerová (AUT) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Wengen | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
NFL: Atlanta Falcons - Seattle Seahawks | 36:20 (kon.) | | | NFL: New England Patriots - Houston Texans | 34:16 (kon.) |
NFL: Dallas Cowboys - Green Bay Packers | 31:34 (kon.) |
Muži HS134, Wisla | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Tímový šprint mužov a žien, Toblach | Vítězové: ženy Rusko I, muži Kanada (kon.) |
Skoky HS134, Val di Fiemme | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Beh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - stíhačka žien 10 km, Ruhpolding
Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN)
Patrik Sandev
Konečné pořadí v cíli:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:58,0 (1)
2. Gabriela Koukalová (CZE) +1:00,9 (2)
3. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:23,1 (3)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +1:32,7 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:39,4 (1)
6. Eva Puskarčíková (CZE) +1:49,9 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +1:50,9 (2)
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:51,5 (1)
9. Marte Olsbuová (NOR) +1:59,8 (1)
10. Lisa Vittozziová (ITA) +2:04,6 (0)
11. Galina Višněvská (KAZ) +2:11,4 (2)
12. Justine Braisazová (FRA) +2:13,3 (3)
13. Tatjana Akimovová (RUS) +2:16,7 (2)
14. Franziska Preussová (GER) +2:23,7 (1)
15. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:24,2 (1)
16. Veronika Vítková (CZE) +2:25,9 (3)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:26,9 (2)
18. Franziska Hildebrandová (GER) +2:32,6 (4)
19. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:36,3 (1)
20. Irina Varviněcová (UKR) +2:46,1 (0)
...
30. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:36,5 (4)
46. Lucie Charvátová (CZE) +5:14,5 (7)
48. Markéta Davidová (CZE) +5:27,4 (6)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 19:24,3 (1)
2. Gabriela Koukalová (CZE) +1:00,4 (2)
3. Hanna Öbergová (SWE) +1:06,6 (0)
4. Dorothea Wiererová (ITA) +1:17,3 (1)
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:17,6 (2)
...
8. Eva Puskarčíková (CZE) +1:50,3 (1)
27. Veronika Vítková (CZE) +2:42,2 (3)
42. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:40,6 (4)
46. Markéta Davidová (CZE) +4:07,1 (4)
50. Lucie Charvátová (CZE) +4:16,4 (5).
Pořadí po 2. střelbě
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 12:51,7 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +1:09,5 (0)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +1:22,2 (2)
4. Gabriela Koukalová (CZE) +1:22,5 (2)
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:22,7 (1)
...
8. Eva Puskarčíková (CZE) +1:36,4 (0)
24. Veronika Vítková (CZE) +2:40,0 (2)
33. Markéta Davidová (CZE) +2:56,9 (1)
44. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:34,3 (3)
46. Lucie Charvátová (CZE) +3:41,7 (3.
Pořadí po 1. střelbě:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 6:40,4 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +1:00,6 (0)
3. Gabriela Koukalová (CZE) +1:17,3 (2)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +1:18,0 (2)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:21,5 (0)
...
10. Eva Puskarčíková (CZE) +1:30,7 (0)
23. Veronika Vítková (CZE) +2:14,0 (1)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:14,4 (0)
39. Lucie Charvátová (CZE) +2:46,4 (0)
44. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:02,5 ().
Startovní listina:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +0:00
2. Gabriela Koukalová (CZE) +0:22
3. Laura Dahlmeierová (GER) +0:30
4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +0:49
5. Dorothea Wiererová (ITA) +0:58
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:00
7. Hanna Öbergová (SWE) +1:19
8. Galina Višněvská (KAZ) +1:20
9. Anais Bescondová (FRA) +1:25
10. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:27
11. Julija Džimová (UKR) +1:28
12. Justine Braisazová (FRA) +1:31
13. Darja Domračevová (BLR) +1:35
14. Eva Puskarčíková (CZE) +1:35
15. Tatjana Akimovová (RUS) +1:40
16. Anna Magnussonová (SWE) +1:48
17. Marte Olsbuová (NOR) +1:48
18. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:52
19. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:52
20. Federica Sanfilippová (ITA) +1:55
21. Veronika Vítková (CZE) +1:56
22. Teja Gregorinová (SLO) +1:57
23. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:58
24. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:58
25. Naděžda Skardinová (BLR) +1:59
26. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:59
27. Lisa Vittozziová (ITA) +2:00
28. Markéta Davidová (CZE) +2:06
29. Jekatěrina Glazyrinová (RUS) +2:11
30. Valj Semerenková (UKR) +2:12
31. Franziska Preussová (GER) +2:13
31. Dunja Zdoucová (AUT) +2:13
33. Susan Dunkleeová (USA) +2:14
34. Irina Usluginová (RUS) +2:16
35. Vanessa Hinzová (GER) +2:19
36. Anastasia Kuzminová (SVK) +2:22
37. Uljana Kajševová (RUS) +2:24
38. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:24
39. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:29
40. Emma Nilssonová (SWE) +2:31
41. Olena Pidhrušná (UKR) +2:33
42. Célia Aymonierová (FRA) +2:34
43. Lucie Charvátová (CZE) +2:34
44. Iryna Kryuková (BLR) +2:36
45. Julia Simonová (FRA) +2:37
46. Anna Kistanovová (KAZ) +2:38
47. Baiba Bendiková (LAT) +2:39
48. Olga Podčufarovová (RUS) +2:40
49. Selina Gasparinová (SUI) +2:41
50. Emilija Jordanovová (BUL) +2:45
51. Mona Brorssonová (SWE) +2:47
52. Irina Varviněcová (UKR) +2:48
53. Miriam Gössnerová (GER) +2:50
54. Anna Frolinová (KOR) +2:52
55. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:54
56. Megan Tandyová (CAN) +2:54
57. Monika Hojniszová (POL) +2:57
58. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:59
59. Anja Erženová (SLO) +3:04
60. Julia Ransomová (CAN) +3:07
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:58,0 (1)
2. Gabriela Koukalová (CZE) +1:00,9 (2)
3. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:23,1 (3)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +1:32,7 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:39,4 (1)
6. Eva Puskarčíková (CZE) +1:49,9 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +1:50,9 (2)
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:51,5 (1)
9. Marte Olsbuová (NOR) +1:59,8 (1)
10. Lisa Vittozziová (ITA) +2:04,6 (0)
11. Galina Višněvská (KAZ) +2:11,4 (2)
12. Justine Braisazová (FRA) +2:13,3 (3)
13. Tatjana Akimovová (RUS) +2:16,7 (2)
14. Franziska Preussová (GER) +2:23,7 (1)
15. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:24,2 (1)
16. Veronika Vítková (CZE) +2:25,9 (3)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:26,9 (2)
18. Franziska Hildebrandová (GER) +2:32,6 (4)
19. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:36,3 (1)
20. Irina Varviněcová (UKR) +2:46,1 (0)
...
30. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:36,5 (4)
46. Lucie Charvátová (CZE) +5:14,5 (7)
48. Markéta Davidová (CZE) +5:27,4 (6)
Pořadí po 3. střelbě:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 19:24,3 (1)
2. Gabriela Koukalová (CZE) +1:00,4 (2)
3. Hanna Öbergová (SWE) +1:06,6 (0)
4. Dorothea Wiererová (ITA) +1:17,3 (1)
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:17,6 (2)
...
8. Eva Puskarčíková (CZE) +1:50,3 (1)
27. Veronika Vítková (CZE) +2:42,2 (3)
42. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:40,6 (4)
46. Markéta Davidová (CZE) +4:07,1 (4)
50. Lucie Charvátová (CZE) +4:16,4 (5).
Pořadí po 2. střelbě
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 12:51,7 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +1:09,5 (0)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +1:22,2 (2)
4. Gabriela Koukalová (CZE) +1:22,5 (2)
5. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:22,7 (1)
...
8. Eva Puskarčíková (CZE) +1:36,4 (0)
24. Veronika Vítková (CZE) +2:40,0 (2)
33. Markéta Davidová (CZE) +2:56,9 (1)
44. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:34,3 (3)
46. Lucie Charvátová (CZE) +3:41,7 (3.
Pořadí po 1. střelbě:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 6:40,4 (0)
2. Dorothea Wiererová (ITA) +1:00,6 (0)
3. Gabriela Koukalová (CZE) +1:17,3 (2)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +1:18,0 (2)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:21,5 (0)
...
10. Eva Puskarčíková (CZE) +1:30,7 (0)
23. Veronika Vítková (CZE) +2:14,0 (1)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:14,4 (0)
39. Lucie Charvátová (CZE) +2:46,4 (0)
44. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:02,5 ().
Startovní listina:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +0:00
2. Gabriela Koukalová (CZE) +0:22
3. Laura Dahlmeierová (GER) +0:30
4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +0:49
5. Dorothea Wiererová (ITA) +0:58
6. Franziska Hildebrandová (GER) +1:00
7. Hanna Öbergová (SWE) +1:19
8. Galina Višněvská (KAZ) +1:20
9. Anais Bescondová (FRA) +1:25
10. Magdalena Gwizdońová (POL) +1:27
11. Julija Džimová (UKR) +1:28
12. Justine Braisazová (FRA) +1:31
13. Darja Domračevová (BLR) +1:35
14. Eva Puskarčíková (CZE) +1:35
15. Tatjana Akimovová (RUS) +1:40
16. Anna Magnussonová (SWE) +1:48
17. Marte Olsbuová (NOR) +1:48
18. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:52
19. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:52
20. Federica Sanfilippová (ITA) +1:55
21. Veronika Vítková (CZE) +1:56
22. Teja Gregorinová (SLO) +1:57
23. Anastasija Merkušinová (UKR) +1:58
24. Alexia Runggaldierová (ITA) +1:58
25. Naděžda Skardinová (BLR) +1:59
26. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:59
27. Lisa Vittozziová (ITA) +2:00
28. Markéta Davidová (CZE) +2:06
29. Jekatěrina Glazyrinová (RUS) +2:11
30. Valj Semerenková (UKR) +2:12
31. Franziska Preussová (GER) +2:13
31. Dunja Zdoucová (AUT) +2:13
33. Susan Dunkleeová (USA) +2:14
34. Irina Usluginová (RUS) +2:16
35. Vanessa Hinzová (GER) +2:19
36. Anastasia Kuzminová (SVK) +2:22
37. Uljana Kajševová (RUS) +2:24
38. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:24
39. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:29
40. Emma Nilssonová (SWE) +2:31
41. Olena Pidhrušná (UKR) +2:33
42. Célia Aymonierová (FRA) +2:34
43. Lucie Charvátová (CZE) +2:34
44. Iryna Kryuková (BLR) +2:36
45. Julia Simonová (FRA) +2:37
46. Anna Kistanovová (KAZ) +2:38
47. Baiba Bendiková (LAT) +2:39
48. Olga Podčufarovová (RUS) +2:40
49. Selina Gasparinová (SUI) +2:41
50. Emilija Jordanovová (BUL) +2:45
51. Mona Brorssonová (SWE) +2:47
52. Irina Varviněcová (UKR) +2:48
53. Miriam Gössnerová (GER) +2:50
54. Anna Frolinová (KOR) +2:52
55. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:54
56. Megan Tandyová (CAN) +2:54
57. Monika Hojniszová (POL) +2:57
58. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:59
59. Anja Erženová (SLO) +3:04
60. Julia Ransomová (CAN) +3:07
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:58,0 (1)
2. Gabriela Koukalová (CZE) +1:00,9 (2)
3. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:23,1 (3)
4. Laura Dahlmeierová (GER) +1:32,7 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:39,4 (1)
6. Eva Puskarčíková (CZE) +1:49,9 (1)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +1:50,9 (2)
8. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:51,5 (1)
9. Marte Olsbuová (NOR) +1:59,8 (1)
10. Lisa Vittozziová (ITA) +2:04,6 (0)
11. Galina Višněvská (KAZ) +2:11,4 (2)
12. Justine Braisazová (FRA) +2:13,3 (3)
13. Tatjana Akimovová (RUS) +2:16,7 (2)
14. Franziska Preussová (GER) +2:23,7 (1)
15. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:24,2 (1)
16. Veronika Vítková (CZE) +2:25,9 (3)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:26,9 (2)
18. Franziska Hildebrandová (GER) +2:32,6 (4)
19. Alexia Runggaldierová (ITA) +2:36,3 (1)
20. Irina Varviněcová (UKR) +2:46,1 (0)
...
30. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:36,5 (4)
46. Lucie Charvátová (CZE) +5:14,5 (7)
48. Markéta Davidová (CZE) +5:27,4 (6)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 25:39,2 (1)
2. Gabriela Koukalová (CZE) +56,9 (2)
3. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:32,0 (3)
4. Hanna Öbergová (SWE) +1:38,4 (1)
5. Laura Dahlmeierová (GER) +1:40,9 (4)
6. Dorothea Wiererová (ITA) +1:47,8 (2)
7. Eva Puskarčíková (CZE) +1:54,2 (1)
...
17. Veronika Vítková (CZE) +2:35,2 (3)
34. Anastasia Kuzminová (SVK) +3:40,3 (3)
47. Lucie Charvátová (CZE) +5:09,8 (7)
50. Markéta Davidová (CZE) +5:19,2 (6).