NY Islanders – Florida | 1:2 (kon.) | | | Winnipeg – Montreal | 4:7 (kon.) | | | Washington – Pittsburgh | 5:2 (kon.) |
Calgary – San Jose | 3:2 (kon.) |
Chabarovsk – Dinamo Minsk | 1:0 (kon.) | | | Vladivostok – Riga | 1:3 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Helsinki | 6:3 (kon.) |
Ufa – Novgorod | 1:6 (kon.) | | | D. Moskva – Nižnekamsk | 4:0 (kon.) | | | Jaroslavľ – Kazaň | 2:1 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 2:6 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 5:0 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 2:4 (kon.) |
Benátky n/J – Havířov | 2:1 (kon.) |
koniec
Dynamo Moskva
4:0
(2:0, 1:0, 1:0)
Neftechimik Nižnekamsk
32:39
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., podražení).
|
|
23:57
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Arťom Fjodorov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
|
|
17:58
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ansel Galimov – 2 min., hákování).
|
|
14:36
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (T.J. Galiardi – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
12:02
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Eduard Gimatov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
06:23
|
Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min., hákování).
|
|
01:23
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., podražení).
|
Góly a asistencie:
2. Rylov (Gorovikov, Kokarev), 4. Podšendjalov (D. Višněvskij), 40. Rylov (Cvetkov, Fjodorov), 58. Kašpar (Karsums)
Rozhodca: Gebej, Jeřábek – Goljak, Dědulja
Diváci:
Nepremenená penalta:
Dynamo Moskva:
Jerjomenko (Zalivin) – Rylov, I. Nikulin, M. Robinson, Kutejkin, D. Višněvskij, Hietanen – Kašpar, Karsums, A. Těreščenko – A. Galimov, Cvetkov, Fjodorov – Gorovikov, Kokarev, Podšendjalov – Brjukvin, Dugin, Karpov.
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Karejev (4. Kolppanen) – Ľamin, Kinrade, Bryncev, An. Sergejev, Pervyšin, Lekomcev, Fazylzianov, Ogurcov – Galiardi, Gynge, Brulé – Polygalov, Bortnikov, Stoľarov – Zdunov, Poriadin, Koňkov – Gimatov, Jakimov, N. Kvartalnov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Karejev (4. Kolppanen) – Ľamin, Kinrade, Bryncev, An. Sergejev, Pervyšin, Lekomcev, Fazylzianov, Ogurcov – Galiardi, Gynge, Brulé – Polygalov, Bortnikov, Stoľarov – Zdunov, Poriadin, Koňkov – Gimatov, Jakimov, N. Kvartalnov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gebej, Jeřábek – Goljak, Dědulja
Diváci:
Patrik Lidmila