Preteky s hromadným štartom mužov, 15 km, Oberhof | Vítěz: S. Schempp (GER) (kon.) | | | Preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Oberhof | Vítěz: G. Koukalová (CZE) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Maribor | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Adelboden | (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Maribor | Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Adelboden | (kon.) |
Houston Texans - Oakland Raiders | 27:14 (kon.) | | | Seattle Seahawks - Detroit Lions | 26:6 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Miami Dolphins | 30:12 (kon.) | | | Green Bay Packers - New York Giants | 38:13 (kon.) |
Stíhačka žien, 9 km voľne, Val di Fiemme | Vítěz: H. Wengová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 9 km voľne, Val di Fiemme | Vítěz: S. Ustjugov (RUS) (kon.) |
Skoky HS130, Lahti | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Beh 10 km, Lahti | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom mužov, 2. kolo, Adelboden
Patrik Lidmila
Pořadí po prvním kole
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Manfred Mölgg (ITA)
3. Felix Neureuther (GER)
4. Aleksandr Chorošilov (RUS)
5. André Myhrer (SWE)
6. Marcel Hirscher (AUT)
7. Daniel Yule (SUI)
8. David Chodounsky (USA)
9. Manuel Feller (AUT)
10. Alexis Pinturault (FRA)
11. Linus Strasser (GER)
12. Naoki Juasa (JPN)
13. Jean-Baptiste Grange (FRA)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Patrick Thaler (ITA)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Robin Buffet (FRA)
18. Dave Ryding (GBR)
19. Mark Engel (USA)
20. Ramon Zenhäusern (SUI)
21. Erik Read (CAN)
22. Giuliano Razzoli (ITA)
23. Stefan Hadalin (SLO)
24. Marc Digruber (AUT)
25. Leif Kristian Haugen (NOR)
26. Marc Gini (SUI)
27. Michael Ankeny (USA)
28. Dong-hyun Jung (KOR)
29. Istok Rodeš (CRO)
30. Jonathan Nordbotten (NOR)
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Manfred Mölgg (ITA)
3. Felix Neureuther (GER)
4. Aleksandr Chorošilov (RUS)
5. André Myhrer (SWE)
6. Marcel Hirscher (AUT)
7. Daniel Yule (SUI)
8. David Chodounsky (USA)
9. Manuel Feller (AUT)
10. Alexis Pinturault (FRA)
11. Linus Strasser (GER)
12. Naoki Juasa (JPN)
13. Jean-Baptiste Grange (FRA)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Patrick Thaler (ITA)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Robin Buffet (FRA)
18. Dave Ryding (GBR)
19. Mark Engel (USA)
20. Ramon Zenhäusern (SUI)
21. Erik Read (CAN)
22. Giuliano Razzoli (ITA)
23. Stefan Hadalin (SLO)
24. Marc Digruber (AUT)
25. Leif Kristian Haugen (NOR)
26. Marc Gini (SUI)
27. Michael Ankeny (USA)
28. Dong-hyun Jung (KOR)
29. Istok Rodeš (CRO)
30. Jonathan Nordbotten (NOR)
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Manfred Mölgg (ITA)
3. Marcel Hirscher (AUT)
4. Felix Neureuther (GER)
5. Aleksandr Chorošilov (RUS)
6. André Myhrer (SWE)
7. Manuel Feller (AUT)
8. Daniel Yule (SUI)
9. Alexis Pinturault (FRA)
10. Jonathan Nordbotten (NOR)
10. Linus Strasser (GER)
12. David Chodounsky (USA)
13. Marco Schwarz (AUT)
14. Naoki Juasa (JPN)
15. Dave Ryding (GBR)
16. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
17. Patrick Thaler (ITA)
18. Erik Read (CAN)
19. Ramon Zenhäusern (SUI)
20. Stefan Hadalin (SLO)
21. Jean-Baptiste Grange (FRA)
22. Marc Gini (SUI)
23. Michael Ankeny (USA)
24. Mark Engel (USA)
25. Istok Rodeš (CRO)
26. Dong-hyun Jung (KOR)
27. Marc Digruber (AUT)
28. Giuliano Razzoli (ITA)
29. Leif Kristian Haugen (NOR)
30. Robin Buffet (FRA)
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 1.54.87
2. Manfred Mölgg (ITA) +1,83
3. Marcel Hirscher (AUT) +2,19
1. Marcel Hirscher (AUT)
2. Manuel Feller (AUT) +0,86
3. Daniel Yule (SUI) +0,97
1. Alexis Pinturault (FRA)
2. Jonathan Nordbotten (NOR) +0,38
2. Linus Strasser (GER) +0,38
1. Jonathan Nordbotten (NOR)
2. Marco Schwarz (AUT) +0,23
3. Dave Ryding (GBR) +0,30
1. Jonathan Nordbotten (NOR)
2. Dave Ryding (GBR) +0,30
3. Erik Read (CAN) +0,48
1. Jonathan Nordbotten (NOR)
2. Stefan Hadalin (SLO) +0,78
3. Marc Gini (SUI) +0,85
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Manfred Mölgg (ITA)
3. Felix Neureuther (GER)
4. Aleksandr Chorošilov (RUS)
5. André Myhrer (SWE)
6. Marcel Hirscher (AUT)
7. Daniel Yule (SUI)
8. David Chodounsky (USA)
9. Manuel Feller (AUT)
10. Alexis Pinturault (FRA)
11. Linus Strasser (GER)
12. Naoki Juasa (JPN)
13. Jean-Baptiste Grange (FRA)
14. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
15. Patrick Thaler (ITA)
16. Marco Schwarz (AUT)
17. Robin Buffet (FRA)
18. Dave Ryding (GBR)
19. Mark Engel (USA)
20. Ramon Zenhäusern (SUI)
21. Erik Read (CAN)
22. Giuliano Razzoli (ITA)
23. Stefan Hadalin (SLO)
24. Marc Digruber (AUT)
25. Leif Kristian Haugen (NOR)
26. Marc Gini (SUI)
27. Michael Ankeny (USA)
28. Dong-hyun Jung (KOR)
29. Istok Rodeš (CRO)
30. Jonathan Nordbotten (NOR)