Chodov – Kladno 6:7 (1:2 po s.n.) | Sparta – Otrokovice 5:2 (kon.) | Tatran – Ostrava 6:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
6:7 (2:3, 1:0, 3:3 - 0:0)
Kanonýři Kladno
cz Nedeľa 08.01.2017, 17:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 15. kolo

Viděli jsme opravdu skvělé utkání, které přineslo 12 branek a drama až do konce, když se rozhodovalo až v nájezdech, ve kterých byli šťastnější hosté. Věřím, že jste si tento zápas stejně užili a budu se těšit někdy příště u dalšího florbalu. (19:13:58)

65:00 Marek SOUKUP - 6:7

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Kanonýři Kladno.
    Autorem vítězné branky je MAREK SOUKUP.

3. séria
    1:2
    A MAREK SOUKUP rozhoduje toto utkání. Po bekhendovém blafáku ukončuje tento dramatický zápas.

3. séria
    1:1
    Patrika Dóžu na poslední chvíli neposlechl míček, a tak svůj nájezd neproměňuje.

2. séria
    1:1
    Řehoř napodobuje Strachotu, když po skvělé kličce zakončoval do odkryté brány.

2. séria
    1:0
    Strachuta si parádně pohrál s brankářem a střílí úvodní branku nájezdů.

1. séria
    0:0
    Ani Nushart nedává branku. Mück si pohlídal jeho střelu.

1. séria
    0:0
    Jako první jel Marek Vávra, ale Cmíral jeho pokus skvěle vyrazil.

Samostatné nájezdy začínají.

Je to tak, uvidíme nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Cmíral chytl i střelu Sýkory a zdá se, že v prodloužení branka nepadne.

64:42
    Na dobrou střelu Koutného vyzrál Cmíral.

63:38
    Chodov se dostal do potíží a ztrácí balónek. Kladenští uklidňují hru a nikam nespěchají.

63:08
    Marek Vávra se ocitl v dobré šanci, ale jeho pokus dobře zlikvidoval Cmíral.

62:08
    Další střela stejného hráče byla sražena mimo. Rozehrávat bude Chodov.

61:46
    S Tylovou střelou měl Cmíral velké potíže!

61:07
    Oddechový čas pro hosty.

60:29
    Chodov má zatím míček stále ve své moci, ale nedaří se jim najít vhodný prostor k zakončení.

60:01

Třetí třetina skončila. Viděli jsme opět třetinu plnou branek, takže se diváci rozhodně nenudili. Po minutové přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:38
    Cmíral sebral Kotlasovo nahození.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:29
    Hosté faulují. Chodov tak může založit další akci.

58:01
    Tomáš Vávra šikovně vystřelil. Cmíral míček jen vyrazil před sebe, ale rychleji ho sebrali Kladenští.

57:20
    Po nepřesném Dóžově nahození budou rozehrávat hosté.

57:05
    Marek Vávra šikovně tečoval nahození, ale míček jen těsně přeletěl kladenskou bránu!

56:02
    Míček znovu získává Chodov a kombinuje.

55:37
    Tomáš Vávra chyboval na útočné polovině a zbavuje se míčku.

55:03
    Tyč Cmíralovy brány zachránila Kladno od inkasování gólu po Pražákově střele!

54:15
    Pražan se dostal do dobré pozice, ale míček nedokázal ideálně usměrnit.

53:02
    Kladno hraje v plném počtu.

52:48
    Kladenští opět vyjíždí a ubírají tak čas.

52:33
    Koutný měl další šanci, když vyjel zpoza brány, ale opět ztroskotal na dobře chytajícím Cmíralovi.

51:51
    Kladno drží míček na soupeřově polovině.

51:40
    Hra je přerušena. Hosté mohou jít v klidu vystřídat.

51:35
    Chodov sehrál akci dobře, ale Koutný zblízka míček netrefil ideálně.

51:02
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Tomáš Cmíral – 2 minuty, Držení).

50:47
    Sýkora nebezpečně nahodil do předbrankového prostoru, ale míček se odrazil mimo.
    50:19 Patrik DÓŽA - 6:6

50:19
    Chodov právě vstřelil branku!
    A máme tu další vyrovnání! PATRIK DÓŽA si navezl míček na střed a přesnou střelou dává další branku tohoto zápasu.
    Asistence: Tomáš Sýkora

49:37
    Přívara teď netrefil míček ze vzduchu ideálně a vysoko přestřelil.

49:04
    Parádní zákrok Cmírala teď zachránil Kladno od dalšího vyrovnání!
    48:04 Jan LOUVAR - 5:6

48:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno otáčí utkání! Po nahození Buriana se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval JAN LOUVAR
    Asistence: Alois Burian
    46:22 Dušan PŘÍVARA - 5:5

46:22
    Kladenští velice rychle odpovídají na branku domácích! Prosadil se DUŠAN PŘÍVARA, který dnes dává po přihrávce Louvara za svůj výkon zaslouženou branku.
    Asistence: Jan Louvar

46:20
    Procházka zkusil vypálit, ale jeho pokus letěl vysoko nad.
    45:28 Marek VÁVRA - 5:4

45:28
    A je tu další branka! Postaral se o ni MAREK VÁVRA, která si pohrál s brankářem Cmíralem a posílá svůj tým opět do vedení!
    45:02 Jan ŘEHOŘ - 4:4

45:02
    A máme tu hned vyrovnáno! Po nádherné individuální akci se prosadil dnes velmi aktivní JAN ŘEHOŘ a srovnává skóre.
    43:49 Martin PRAŽAN - 4:3

43:49
    A Chodov se dostává do vedení. Na přihrávku Koutného se doleva uvolnil MARTIN PRAŽAN a tomu nedělalo problém trefit poloodkrytou bránu.
    Asistence: Martin Koutný

43:48
    Střela Maxy se odrazila od bránících hráčů a hosté spěchají dopředu.

43:14
    Nushart z nepřehledné pozice vystřelil, ale Mück byl v bráně připraven.

42:39
    Vošta hned z otočky pálil, ale jeho střelu obránci ztečovali mimo.

41:32
    Přívara se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána těsně minula branku.

40:42
    V úvodu drží míček hráči Kladna a hledají vhodný prostor ke střele.

40:01

Ve druhé části jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral Martin Koutný. Chodov byl sice aktivnějším týmem, ale ještě není nic rozhodnuto!

40:00

39:54
    Nahození Pražáka nebezpečně prolétlo kolem branky Cmírala.
    38:26 Martin KOUTNÝ - 3:3

38:26
    Chodov zaslouženě vyrovnává! Postaral se o to pěknou brankou MARTIN KOUTNÝ.
    Asistence: Miloš Tyl

38:02
    Mück teď měl s nahozením velké potíže.

36:28
    Petr Pražák se krásně uvolnil do prostoru, ale narazil na výborně chytajícím Cmíralovi!

36:07
    Kladno šli v rychlé akci 2 na 1, ale Tomáš Richtr nedokázal předložený míček usměrnit do sítě!

35:29
    Koutný měl dobrou pozici, ale netrefil bránu. Koncovka dělá domácím velké potíže.

34:57
    Po dlouhé době Kladno drží míček a kombinuje.

34:20
    V dobré příležitosti se ocitl Maxa, ale obětavá obrana Kladna jeho pokus srazila.

33:36
    Rozehrávat bude Chodov. V této fázi zápasu jsou jednoznačně aktivnější.

32:10
    Dóža šel sám na Cmírala ale jeho pokus skončil nad bránou. Nutno říct, že to měl velice těžké, jelikož byl hned atakovaný dvěma hráči.

31:18
    Hosté jsou v plném počtu.

30:15
    Po velké chybě domácích šel Štechmüller úplně sám na Mücka, ale ten ho skvělým zákrokem dokázal vychytat!

29:57
    Až teď domácí získali balónek a mohou jít dopředu.

29:44
    A následně vybojovali faul na útočné polovině.

29:34
    Dóžova střela šla mimo. Hosté vyvážejí míček daleko od své brány.

29:18
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Jan Cvrček – 2 minuty, Sekání).
    29:18

29:18
    Skvěle si pohrál s brankářem, ale kličku nedotáhl do konce, jelikož jeho zakončení šlo mimo!

29:18
    Rozehrávat ho bude Patrik Dóža
    29:18

29:18
    Je tu trestné střílení pro domácí!

29:00
    Tomáš Vávra se šťastně dostal přes bránícího hráče a následně si vykoledoval faul.

28:10
    Po zisku hned Chodovští napadají rozehrávku hostů. Mají to v této části zápasu velice těžké.

27:47
    Toto byla velká šance pro Marka Vávru! Mohl zakončovat do prázdné brány, ale ve velké rychlosti promáchl.

26:36
    Chodov v klidu drží balónek a kombinuje.

26:21
    Řehoř vystihl chybnou rozehrávku a dostal se do samostatného úniku. Pohrál si s obráncem, ale následně zakončil těsně mimo.

25:47
    I na druhé straně musel zasahovat Cmíral. Počínal si stejně jistě.

25:15
    Schuller zkusil nahodit na branku, ale tam byl připravený Mück.

24:53
    Přívara se dostal do dobré střelecké pozice, ale obránci Chodova se vložili do střely a ztečovali ji nad branku.

24:25
    Pokus Vávry byl sražen obránci.

23:46
    Chybnou rozehrávkou o něj přišli a nyní může tvořit Chodov.

23:18
    Kladno drží míček a snaží se uklidnit hru.

22:52
    Pěkný samostatný průnik Řehoře nic nepřinesl, jelikož jeho pokus skončil nad brankou.

22:26
    Branka musela být vyměněna. Hra tedy může pokračovat.

22:26
    Nyní je přerušena hra, s brankou jsou zřejmě nějaké problémy.

22:26
    Kladenští budou rozehrávat u své brány.

22:00

21:25
    Cmíral musel opět zasahovat proti nájezdu Dóži.

20:47
    Patrik Dóža zkusil pozornost Cmírala, ale ten se překvapit nenechal.

20:01

Týmy už jsou nastoupeny, hned na úvod budou hrát domácí dvouminutovou přesilovku.

První třetina je za námi. Viděli jsme pět branek a hlavně aktivní florbal z obou stran pohledný pro diváky. Určitě se máme do druhé třetiny na co těšit!

Další třetina začne přibližně v 17:40.

20:00

20:00
    Vyloučení v týmu Kanonýři Kladno (Michal Klápa – 2 minuty, Nedovolená vzdálenost).

19:02
    Mück se musel vytáhnout na střelu Nusharta a vyrazil ji mimo.

18:41
    Střelu Nusharta zblokoval Procházka.

18:16
    Kladnu se nepodařil přechod do útoku a ztratili míček.

17:59
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Miloš Tyl – 2 minuty, Sekání).

16:21
    Kladenští rozehrávají blízko brány soupeře.

15:53
    Jirásek se dostal na půli hřiště do potíží a vyhnal se až za svou bránu. Situaci ale nakonec zvládl.

15:17
    Nahozený míček si sebral Cmíral a trochu uklidňuje hru.

14:52
    Utkání pokračuje ve vysokém tempu. Chodov se snaží založit další akci.
    14:02 Tomáš NUSHART - 2:3

14:02
    Tak toto je výborná přestřelka! Další gól dává TOMÁŠ NUSHART a posílá svůj tým opět do vedení.
    Asistence: Ondřej Slivka

13:36
    A mohlo to být 3:2 pro domácí nebýt výtečného zákroku Cmírala, který senzačně vykryl střelu Pražáka.
    12:18 Petr PRAŽÁK - 2:2

12:18
    Tak toto je výborná odpověď domácích! Postaral se o ní PETR PRAŽÁK, kterému míček předložil Patrik Dóža.
    Asistence: Patrik Dóža
    11:42 Michal KLÁPA - 1:2

11:42
    A Kladno během dvou minut otáčí skóre! Jan Řehoř si navedl míček na střed a nahodil ho do míst, kde stál MICHAL KLÁPA, který míček ztečoval do brány.
    Asistence: Jan Řehoř

11:18
    Cmíral musel být ve střehu jelikož na něj zleva pálil Pražák.
    10:20 Marek SOUKUP - 1:1

10:20
    Kladno se prosazuje z přesilové hry! Jan Řehoř posunul na MARKA SOUKUPA, který prostřelil Mücka a srovnává tak stav na 1:1.

09:47
    Kladenští předvedli pěknou kombinaci, ale střela Nusharta jen těsně minula bránu!

09:23
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Filip Chmelíček – 2 minuty, Špatné střídání).

08:22
    Jirásek posílal nabídku před branku, ale tam byli rychlejší kladenští obránci.

07:37
    Mück dobře vyběhl z brány a sbírá si míček, který nebezpečně poskakoval před brankou Chodova.

06:59
    Na druhé straně zkusil Ondřej Slivka prověřit brankáře Mücka, ale ten byl připraven.

06:39
    Nahození Pražáka bylo ztečované mimo. Chodov je stále aktivnějším.
    05:52 Martin KOUTNÝ - 1:0

05:52
    Chodov se zaslouženě dostává do vedení! Aktivitu svého týmu potvrdil gólem MARTIN KOUTNÝ, který ve spolupráci se Strachotou dopravil míček za Cmíralova záda.
    Asistence: Michal Strachota

05:07
    Marek Vávra se šikovně otočil zpoza brány, ale Cmíral zatím drží svůj tým jistými zákroky.

04:34
    Cmíral si v klidu sebral nahození a rychle rozehrává další akci.

04:07
    Rozhodčí odpískali Kladnu faul. Domácí budou rozehrávat.

03:03
    V první větší šanci se ocitl Petr Pražák. Zkusil udělat bekhendový blafák, ale ten skvělým zákrokem vykryl Cmíral.

02:47
    Petr Pražák se hezky natlačil před Cmírala, ale ten si prostor pohlídal.

02:00
    Oba týmy zatím spíše vyčkávají. Hraje se velice opatrně.

01:33
    Cmíral si pohlídal nahození a rozehrává akci.

01:27
    Patrik Dóža zkusil vystřelit, ale jeho pokus byl sražen mimo.

00:30
    Úvodní vhazování vyhráli domácí a drží míček.

00:01

Týmy již nastupují na hrací plochu. Zápas za malou chvíli začne.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Mück) – Běloch, Pražan, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas – Dóža, Maxa, Vávra – Vávra, Tyl, Vošta – Chmelíček, Koutný, Pražák – Plíhal, Strachota.

Kanonýři Kladno: Cmíral (Pech) – Řehoř, Richtr, Burian – Petrlík, Blažek, Cvrček – Slivka, Přívara, Schuller – Klápa, Šťovíček, Štechmüller – Richtr, Nushart, Soukup – Lacko, Louvar.

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Patrik Lidmila

Góly a asistencie: 6. Koutný (Strachota), 13. Pražák (Dóža), 39. Koutný (Tyl), 44. Pražan (Koutný), 46. Vávra (Dóža), 51. Dóža (Sýkora) – 11. Soukup (Řehoř), 12. Klápa (Řehoř), 15. Nushart (Klápa), 46. Řehoř (Klápa), 47. Přívara (Louvar), 49. Louvar (Burian), rozh. náj. Soukup