Sprint mužů, 10 km, Oberhof | Vítěz: J. Eberhard (AUT) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Záhřeb | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Záhřeb | M. Mölgg (ITA) (kon.) |
Turné čtyř můstků - kvalif. HS140, Bischofshofen | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
koniec udalosti
Turné čtyř můstků - kvalifikace HS140, Bischofshofen
Vítěz: A. Wellinger (GER)
Libor Štěpán
Dvojice pro hlavní závod
26. Jakub Janda (CZE)
25. William Rhoads (USA)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
24. Elias Tollinger (AUT)
28. Jernej Damjan (SLO)
23. Roman Koudelka (CZE)
29. Markus Schiffner (AUT)
22. Taku Takeuči (JPN)
30. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dmitrij Vasiljev (RUS)
31. Richard Freitag (GER)
20. Stefan Kraft (AUT)
32. Kento Sakujama (JPN)
19. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Cene Prevc (SLO)
18. Robert Johansson (NOR)
34. Jan Ziobro (POL)
17. Stefan Hula (POL)
35. Thomas Hofer (AUT)
16. Andreas Stjernen (NOR)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Michael Hayböck (AUT)
37. Kevin Bickner (USA)
14. Noriaki Kasai (JPN)
38. Michael Glasder (USA)
13. Jurij Tepeš (SLO)
39. Daniel-André Tande (NOR)
12. Domen Prevc (SLO)
40. Lukáš Hlava (CZE)
11. Daiki Ito (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
10. Peter Prevc (SLO)
42. Jan Matura (CZE)
9. Dawid Kubacki (POL)
43. Florian Altenburger (AUT)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
44. Vladimir Zografski (BUL)
7. Karl Geiger (GER)
45. Andreas Kofler (AUT)
6. Anders Fannemel (NOR)
46. Tomáš Vančura (CZE)
5. Maciej Kot (POL)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
4. Piotr Żyła (POL)
48. Rjoju Kobajaši (JPN)
3. Stephan Leyhe (GER)
49. Kamil Stoch (POL)
2. Manuel Fettner (AUT)
50. Markus Eisenbichler (GER)
1. Andreas Wellinger (GER)
Konečné pořadí kvalifikace
1. Andreas Wellinger (GER)
2. Manuel Fettner (AUT)
3. Stephan Leyhe (GER)
4. Piotr Żyła (POL)
5. Maciej Kot (POL)
6. Anders Fannemel (NOR)
7. Karl Geiger (GER)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
9. Dawid Kubacki (POL)
10. Peter Prevc (SLO)
...
23. Roman Koudelka (CZE)
26. Jakub Janda (CZE)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
40. Lukáš Hlava (CZE)
42. Jan Matura (CZE)
46. Tomáš Vančura (CZE)
Startovní listina
1. Markus Rupitsch (AUT)
2. Clemens Leitner (AUT)
3. Thomas Hofer (AUT)
4. Philipp Aschenwald (AUT)
5. Janni Reisenauer (AUT)
6. Maximilian Steiner (AUT)
7. Antti Aalto (FIN)
8. Anže Semenič (SLO)
9. Konstantin Sokolenko (KAZ)
10. Rok Justin (SLO)
11. Martti Nõmme (EST)
12. Hung-čchol Čchö (KOR)
13. William Rhoads (USA)
14. Jan Matura (CZE)
15. Roman Trofimov (RUS)
16. Hjon-ki Kim (KOR)
17. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
18. Vladimir Zografski (BUL)
19. Rjoju Kobajaši (JPN)
20. Michael Glasder (USA)
21. Marat Žaparov (KAZ)
22. Dmitrij Vasiljev (RUS)
23. Elias Tollinger (AUT)
24. Jernej Damjan (SLO)
25. Tomáš Vančura (CZE)
26. Halvor Egner Granerud (NOR)
27. Florian Altenburger (AUT)
28. Kevin Bickner (USA)
29. Jan Ziobro (POL)
30. Kento Sakujama (JPN)
31. Děnis Kornilov (RUS)
32. Tom Hilde (NOR)
33. Jarkko Määttä (FIN)
34. Lukáš Hlava (CZE)
35. Markus Schiffner (AUT)
36. Simon Ammann (SUI)
37. Roman Koudelka (CZE)
38. Cene Prevc (SLO)
39. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
40. Jakub Janda (CZE)
41. Taku Takeuči (JPN)
42. Noriaki Kasai (JPN)
43. Anders Fannemel (NOR)
44. Stefan Hula (POL)
45. Jurij Tepeš (SLO)
46. Vojtěch Štursa (CZE)
47. Robert Johansson (NOR)
48. Daiki Ito (JPN)
49. Stephan Leyhe (GER)
50. Andreas Wellinger (GER)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Karl Geiger (GER)
53. Richard Freitag (GER)
54. Jevgenij Klimov (RUS)
55. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
56. Peter Prevc (SLO)
57. Piotr Żyła (POL)
58. Andreas Stjernen (NOR)
59. Andreas Kofler (AUT)
60. Michael Hayböck (AUT)
61. Markus Eisenbichler (GER)
62. Manuel Fettner (AUT)
63. Maciej Kot (POL)
64. Stefan Kraft (AUT)
65. Kamil Stoch (POL)
66. Domen Prevc (SLO)
67. Daniel-André Tande (NOR)
26. Jakub Janda (CZE)
25. William Rhoads (USA)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
24. Elias Tollinger (AUT)
28. Jernej Damjan (SLO)
23. Roman Koudelka (CZE)
29. Markus Schiffner (AUT)
22. Taku Takeuči (JPN)
30. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dmitrij Vasiljev (RUS)
31. Richard Freitag (GER)
20. Stefan Kraft (AUT)
32. Kento Sakujama (JPN)
19. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Cene Prevc (SLO)
18. Robert Johansson (NOR)
34. Jan Ziobro (POL)
17. Stefan Hula (POL)
35. Thomas Hofer (AUT)
16. Andreas Stjernen (NOR)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Michael Hayböck (AUT)
37. Kevin Bickner (USA)
14. Noriaki Kasai (JPN)
38. Michael Glasder (USA)
13. Jurij Tepeš (SLO)
39. Daniel-André Tande (NOR)
12. Domen Prevc (SLO)
40. Lukáš Hlava (CZE)
11. Daiki Ito (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
10. Peter Prevc (SLO)
42. Jan Matura (CZE)
9. Dawid Kubacki (POL)
43. Florian Altenburger (AUT)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
44. Vladimir Zografski (BUL)
7. Karl Geiger (GER)
45. Andreas Kofler (AUT)
6. Anders Fannemel (NOR)
46. Tomáš Vančura (CZE)
5. Maciej Kot (POL)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
4. Piotr Żyła (POL)
48. Rjoju Kobajaši (JPN)
3. Stephan Leyhe (GER)
49. Kamil Stoch (POL)
2. Manuel Fettner (AUT)
50. Markus Eisenbichler (GER)
1. Andreas Wellinger (GER)
Konečné pořadí kvalifikace
1. Andreas Wellinger (GER)
2. Manuel Fettner (AUT)
3. Stephan Leyhe (GER)
4. Piotr Żyła (POL)
5. Maciej Kot (POL)
6. Anders Fannemel (NOR)
7. Karl Geiger (GER)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
9. Dawid Kubacki (POL)
10. Peter Prevc (SLO)
...
23. Roman Koudelka (CZE)
26. Jakub Janda (CZE)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
40. Lukáš Hlava (CZE)
42. Jan Matura (CZE)
46. Tomáš Vančura (CZE)
Startovní listina
1. Markus Rupitsch (AUT)
2. Clemens Leitner (AUT)
3. Thomas Hofer (AUT)
4. Philipp Aschenwald (AUT)
5. Janni Reisenauer (AUT)
6. Maximilian Steiner (AUT)
7. Antti Aalto (FIN)
8. Anže Semenič (SLO)
9. Konstantin Sokolenko (KAZ)
10. Rok Justin (SLO)
11. Martti Nõmme (EST)
12. Hung-čchol Čchö (KOR)
13. William Rhoads (USA)
14. Jan Matura (CZE)
15. Roman Trofimov (RUS)
16. Hjon-ki Kim (KOR)
17. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
18. Vladimir Zografski (BUL)
19. Rjoju Kobajaši (JPN)
20. Michael Glasder (USA)
21. Marat Žaparov (KAZ)
22. Dmitrij Vasiljev (RUS)
23. Elias Tollinger (AUT)
24. Jernej Damjan (SLO)
25. Tomáš Vančura (CZE)
26. Halvor Egner Granerud (NOR)
27. Florian Altenburger (AUT)
28. Kevin Bickner (USA)
29. Jan Ziobro (POL)
30. Kento Sakujama (JPN)
31. Děnis Kornilov (RUS)
32. Tom Hilde (NOR)
33. Jarkko Määttä (FIN)
34. Lukáš Hlava (CZE)
35. Markus Schiffner (AUT)
36. Simon Ammann (SUI)
37. Roman Koudelka (CZE)
38. Cene Prevc (SLO)
39. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
40. Jakub Janda (CZE)
41. Taku Takeuči (JPN)
42. Noriaki Kasai (JPN)
43. Anders Fannemel (NOR)
44. Stefan Hula (POL)
45. Jurij Tepeš (SLO)
46. Vojtěch Štursa (CZE)
47. Robert Johansson (NOR)
48. Daiki Ito (JPN)
49. Stephan Leyhe (GER)
50. Andreas Wellinger (GER)
51. Dawid Kubacki (POL)
52. Karl Geiger (GER)
53. Richard Freitag (GER)
54. Jevgenij Klimov (RUS)
55. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
56. Peter Prevc (SLO)
57. Piotr Żyła (POL)
58. Andreas Stjernen (NOR)
59. Andreas Kofler (AUT)
60. Michael Hayböck (AUT)
61. Markus Eisenbichler (GER)
62. Manuel Fettner (AUT)
63. Maciej Kot (POL)
64. Stefan Kraft (AUT)
65. Kamil Stoch (POL)
66. Domen Prevc (SLO)
67. Daniel-André Tande (NOR)
26. Jakub Janda (CZE)
25. William Rhoads (USA)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
24. Elias Tollinger (AUT)
28. Jernej Damjan (SLO)
23. Roman Koudelka (CZE)
29. Markus Schiffner (AUT)
22. Taku Takeuči (JPN)
30. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dmitrij Vasiljev (RUS)
31. Richard Freitag (GER)
20. Stefan Kraft (AUT)
32. Kento Sakujama (JPN)
19. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Cene Prevc (SLO)
18. Robert Johansson (NOR)
34. Jan Ziobro (POL)
17. Stefan Hula (POL)
35. Thomas Hofer (AUT)
16. Andreas Stjernen (NOR)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Michael Hayböck (AUT)
37. Kevin Bickner (USA)
14. Noriaki Kasai (JPN)
38. Michael Glasder (USA)
13. Jurij Tepeš (SLO)
39. Daniel-André Tande (NOR)
12. Domen Prevc (SLO)
40. Lukáš Hlava (CZE)
11. Daiki Ito (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
10. Peter Prevc (SLO)
42. Jan Matura (CZE)
9. Dawid Kubacki (POL)
43. Florian Altenburger (AUT)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
44. Vladimir Zografski (BUL)
7. Karl Geiger (GER)
45. Andreas Kofler (AUT)
6. Anders Fannemel (NOR)
46. Tomáš Vančura (CZE)
5. Maciej Kot (POL)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
4. Piotr Żyła (POL)
48. Rjoju Kobajaši (JPN)
3. Stephan Leyhe (GER)
49. Kamil Stoch (POL)
2. Manuel Fettner (AUT)
50. Markus Eisenbichler (GER)
1. Andreas Wellinger (GER)
1. Andreas Wellinger (GER)
2. Manuel Fettner (AUT)
3. Stephan Leyhe (GER)
4. Piotr Żyła (POL)
5. Maciej Kot (POL)
6. Anders Fannemel (NOR)
7. Karl Geiger (GER)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
9. Dawid Kubacki (POL)
10. Peter Prevc (SLO)
...
23. Roman Koudelka (CZE)
26. Jakub Janda (CZE)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
40. Lukáš Hlava (CZE)
42. Jan Matura (CZE)
46. Tomáš Vančura (CZE)