Saint-Étienne – Nancy 0:0 (kon.) | Bordeaux – Nice 0:0 (kon.) | Lille – Rennes 1:1 (kon.)
Lyon – Angers 2:0 (kon.) | Paríž – Lorient 5:0 (kon.) | Bastia – Marseille 1:2 (kon.)
Dijon – Toulouse 2:0 (kon.) | Monaco – Caen 2:1 (kon.) | Nantes – Montpellier 1:0 (kon.)

Marseille právě vstřelilo branku!
    NEUVĚŘITELNÉ! To je střídání jako hrom! Centrovaný míč propadl ke CLINTONU N´JIEMU, jenž byl ve správný čas na správném místě a placírkou překonal bezmocného brankáře. Trenér hostů se může poplácat po rameni. Toto střídání se mu hodně povedlo. Bez asistence.

89
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Clinton N'Jie.

87
    Je to tak, zraněný Saint-Maximin míří za čáru a střídá jej Raspentino.
    84. Alexander DJIKU - 1:1

84
    Bastia právě vstřelila branku!
    Z rohu sice domácí neskórovali, ale z následné akce už ano. Centrovaný míč do vápna ještě do brány neuklidili, ovšem odražený míč se vrátil zpět na malé vápno, kde se k němu ve skluzu prodral obětavý ALEXANDER DJIKU. Bastia tak za minutu dvanáct vyrovnává! Asistence: Saint-Maximin

79
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Lassana Diarra.

77
    Žlutou kartu za tvrdý skluz dostává Maxime López (Olympique Marseille).

76
    Vainqueur inkasuje žlutou kartu na stáhnutí spoluhráče. Domácí tak čeká další standardní situace.

72
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Thievy Bifouma, přichází Lenny Nangis.

63
    Ještě před tím ale proběhne střídání. Kapitána Gomise (OMA), nahradí Sarr (OMA).

61
    Cioni zezadu podkopl Cabellu. Po zásluze tak získává jeden trestný bod v podobě žluté karty.
    58.

58
    Olympique se hnal do rychlého protiútoku, Leca spadl pod nohy Gomisovi a obral jej tak o míč, ten se sice k útočníkovi Olympique ještě dostal, ale rozhodčí byl toho názoru, že jej jeho spoluhráč získal po nedovoleném zákroku. Podle opakovaných záběrů to tak však nevypadá.

55
    Tak to se jen tak nevidí. Další tutovka byla spálena. Gomis dostal namazáno na značku pokutového kopu, ale trestuhodně přestřelil bránu. To by mohlo hosty hodně mrzet...

51
    Druhý poločas je zatím fotbalová paráda. Thauvin si seběhl s míčem k šestnáctce, odkud vypálil a jeho technický míč vyškrábl domácí brankář těsně nad břevno. Bude následovat rohový kop.

48
    Následný centr do vápna skončil až u kopaček domácích, ale ti opět selhali. Druhý poločas však začali v opravdu velkém tempu.

46
    Domácí obstarali úvodní výkop druhého poločasu a ihned se hnal do útoku. Dostali se dokonce i do zakončení, které ale Pelé vyrazil na rohový kop. Bifouma tak opět nebyl úspěšný.

45+3
    Po špatné rozehrávce se k míči dostal Bifouma, ale po rychlém protiútoku trefil pouze boční síť hostující branky.

34
    Bastia je daleko nebezpečným mužstvem. Olympique kromě dvou akcí nic nepředvedl. Naopak Bastia je hodně nebezpečná. Ani tato skrumáž, která vznikla před Pelém však nevedla k nebezpečné střele. A to i přes to, že tomu moc nechybělo.

31
    Domácí trenér je za nesportovní chování vykázán ze střídačky!

31
    Žlutou kartu dostává Bafétimbi Gomis (Olympique Marseille).

26
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Sadio Diallo, přichází Alexander Djiku.
    19.

19
    I tak z toho byla však velká šance! Z pravé strany přiletěl centr, který se dostal až na kopačky Thauvina, jenž v obrovské příležitosti minul bránu.
    9. Bafétimbi GOMIS - 0:1

8
    Tak to je pro domácí rána jako hrom. Ti rozhodně nebyli horším celkem, ale nakonec inkasují jako první. Centr do vápna se dostal k Cabella, jenž poslal míč na BAFETIMBIHO GOMESE a ten jeho střílený centr dopravil za brankáře. Asistence. Cabella

2
    Domácí se sice dostali k míči, ale ten po zakončení zamířil mimo. Na brakové čáře totiž domácí nepochopitelně selhal Marange a netrefili ji ze zhruba pěti metrů. K balónu se tak dostanou hosté. Konkrétně Pelé, jenž rozehraje odkop od brány.