Poprad – Zvolen | 6:1 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | B. Bystrica – Trenčín | 2:3 (po pr.) |
Nitra – Martin | 3:0 (kon.) |
Trnava – Detva | 2:3 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Skalica | 2:4 (kon.) | | | Martin B – Prešov | 2:6 (kon.) |
Pov. Bystrica – Michalovce | 1:3 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 2:4 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 3:2 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 1:0 (kon.) | | | Chomutov – Hradec Králové | 5:4 (po pr.) |
Olomouc – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Sparta Praha – Plzeň | 2:1 (kon.) |
Buffalo – NY Rangers | 4:3 (kon.) | | | Washington – NY Islanders | 0:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Dallas | 6:2 (kon.) |
Boston – Carolina | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Ottawa – Philadelphia | 2:3 (po pr.) | | | Detroit – Florida | 1:2 (po pr.) |
St. Louis – Tampa Bay | 5:4 (kon.) | | | Winnipeg – Edmonton | 3:6 (kon.) | | | Chicago – NJ Devils | 4:3 (po pr.) |
Arizona – LA Kings | 3:4 (kon.) | | | Colorado – Columbus | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Anaheim | 1:3 (kon.) |
Jaroslavľ – Jekaterinburg | 5:3 (kon.) | | | Dinamo Minsk – Ufa | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | D. Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk | 6:0 (kon.) |
Viťaz – Barys | 4:2 (kon.) | | | Riga – Metallurg Magnitogorsk | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | HC Slovan – Novokuzneck | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Chomutov – Hradec Králové | 5:0 (kon.) | | | Kladno – Liberec | 3:6 (kon.) | | | HC Plzeň – Vítkovice | 7:2 (kon.) |
Kometa Brno – Zlín | 3:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 5:3 (kon.) |
K. Vary – Třinec | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Jihlava – Olomouc | 6:0 (kon.) |
Přerov – Kadaň | 2:1 (kon.) |
po s.n. (1:0)
HC Dinamo Riga
4:3
(1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
46:12
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Jekabs Redlihs – 2 min., podražení).
|
|
42:03
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Miks Indrašis – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
34:36
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Viktor Antipin – 2 min., hákování).
|
|
27:23
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Miks Indrašis – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
23:48
|
Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Justin Shugg – 2 min., hákování).
|
Góly a asistencie:
9. Cibuļskis, 32. Indrašis, 37. Indrašis (Bičevskis), rozh. náj. Meija – 24. Filippi (Osala), 26. Mozjakin (Zaripov), 60. Zaripov (Mozjakin)
Rozhodca: Gusev S. – Olenin K.
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
1:0 Gints Meija (RIG)
1:0 Jan Kovář (MET)
2. séria:
1:0 Miks Indrašis (RIG)
1:0 Danis Zaripov (MET)
3. séria:
1:0 Lauris Dārziņš (RIG)
1:0 Sergej Mozjakin (MET)
HC Dinamo Riga:
Sedláček – Rēdlihs, Mullen, Rēdlihs, Jerofejevs, Galvinš (C), Cibuļskis (A) – Shugg, Gillies (A), Meija – Tim Sestito, Skvorcovs, E. Kulda – Bičevskis, Dārziņš, Indrašis – Sšastlivyj, Saulietis, Pavlovs.
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov – Antipin, J. Birjukov (A), Lee (A), Bereglazov, S. Těreščenko (C), Chabarov, Dronov – Zaripov, Jan Kovář, Mozjakin – Filippi, Osala, A. Sjomin – Berestennikov, Kaletnik, Timkin – Železkov, Platonov, Dm. Kazionov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Samsonov – Antipin, J. Birjukov (A), Lee (A), Bereglazov, S. Těreščenko (C), Chabarov, Dronov – Zaripov, Jan Kovář, Mozjakin – Filippi, Osala, A. Sjomin – Berestennikov, Kaletnik, Timkin – Železkov, Platonov, Dm. Kazionov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gusev S. – Olenin K.
Diváci:
Jakub Kolář
@Kolar18Kuba