Philadelphia – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Carolina – San Jose 1:0 (kon.) | Columbus – Washington 2:1 (po pr.)
Toronto – Nashville 6:2 (kon.) | Montreal – Florida 3:4 (po pr.) | Detroit – Tampa Bay 3:4 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:0 (kon.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Dallas – NJ Devils 1:2 (po pr.) | Colorado – LA Kings 4:1 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 2:7 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Jenže se do ní může bleskově vrátit, protože domácí získali puk za svou bránou a SCOTTIE UPSHALL poté trefil opuštěnou klec. Asistence: David Perron, Colton Parayko.

58:25
    Lehner letí na svou střídačku!

46:55
    Pietrangelo (STL) podrazil Kanea, takže si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

45:55
    Gionta vletěl do laxní rozehrávky Blues a získal puk mezi kruhy, odkud ihned vystřelil a za Allenem znova zní břevno!
    42:21 Kyle BRODZIAK - 3:1

42:21
    Parayko poslal puk po mantinelu na Reavese, jenž chvíli počkal a poté přihrál najíždějícímu KYLEU BRODZIAKOVI, jenž usměrnil touš za záda Lehnera. Asistence: Ryan Reaves, Colton Parayko.
    40:48 Jaden SCHWARTZ - 2:1

40:48
    Jaškin dostal puk na pravou stranu pásma, odkud se nacpal až před Lehnera, kterého málem překonal, ale puk zůstal ležet ve středu brankoviště, čehož využil JADEN SCHWARTZ, který už jej nacpal do brány Buffala. Asistence: Dmitrij Jaškin, Kevin Shattenkirk.

40:12
    Ihned zkraje třetí třetiny se ke střele od modré dostal Larsson, jehož střela skončila na břevně domácí klece!

35:08
    Schwartz přenechal puk mezi kruhy Jaškinovi, jenž ihned vystřelil a Lehner předvedl další důležitý zákrok.

31:51
    Gionta vystřelil z pravé strany útočného pásma Allenovi vyjel puk z výstroje a klouzal se po brankovišti, ale naštěstí pro domácí tým si jej přebral Perron.

30:48
    Tarasenko byl zcela osamocený před bránou Lehnera, kam dostal přihrávku, avšak jeho střelu hostující brankář vytáhl až do ochranné sítě.

28:10
    Kane nahrál před bránu Blues Reinhartovi, který zde byl zcela sám, jenže hostující útočník nedokázal překonat Allena!

25:52
    Robbri Fabbri (STL) a Josh Gorges (BUF) tedy dostávají pět minut za bitku, a tak je chvíli na ledě neuvidíme.

21:31
    V závěru oslabení Blues ujeli ve dvou na jednoho, kde Lehterä nahrál Berglundovi, jenže toho parádně vychytal Lehner.

19:24
    Ryan Reaves (STL) dostává dvě minuty za podražení, takže si Buffalo zahraje svou třetí přesilovou hru v této třetině.

18:59
    Allen udělal další obrovský zákrok, když se před ním dostal do zakončení McCabe a domácí brankář jeho střelu zastavil svým betonem.

18:08
    Bouwmeester upadl na modré čáře, čehož využili hosté, kteří jeli ve dvou na jednoho a celou akci řešil svou střelou Okposo A Allen vyrazil puk za sovu klec.

14:38
    Blues znova faulují ve své útočné třetině, a tak Alexander Steen (STL) dostává dvě minuty.

13:49
    Shattenkirk na parádně našel před bránou stojícího Upshalla, jenž se snažil zakončit do proti pohybu Lehnera, ale jeho pokus končí jen těsně vedle brány Buffala.
    10:58 Robby FABBRI - 1:1

10:58
    Blues bleskově využívají přesilovou hru! Shattenkirk nahrál na levou stranu Tarasenkovi, jehož střelu Lehner vyrazil přímo před sebe, kde hlídkoval ROBBI FABBRI, který už se tentokrát nemýlil a poslal puk do sítě Buffala. Asistecen: Vladimir Tarasenko, Kevin Shattenkirk.

10:49
    Hostující hokejisté nyní byli na ledě v příliš velkém počtu, čehož si rozhodčí všimli, a střídačka Buffala tak dostává dvou minutový trest.

09:59
    Tak to byla tutovka domácích! Shattenkirk získal puk na pravé straně pásma, odkud jej zavezl za bránu Buffala, kde svým pasem našel mezi kruhy Fabbriho, jenže toho parádně vychytal Lehner!
    07:58 Sam REINHART - 0:1

07:58
    Sabres právě vstřelili branku!
    Buffalo bleskově využívá přesilovou hru! Okposo nahrál mezi kruhy Moulsonovi, jehož střelu domácí sice zblokovali, ale před bránou St. Louis byl hodně aktivní SAM REINHART, kterému se už podařilo dostat kotouč za záda Allena. Asistence: Matt Moulson, Kyle Okposo.

07:37
    Tohle bylo hodně zbytečné hakování od Scottieho Upshalla (STL), který za svůj faul v ofenzivní části kluziště dostává dvě minuty.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 11. Fabbri (Tarasenko, Shattenkirk), 41. Schwartz (Jaškin, Shattenkirk), 43. Brodziak (Reaves, Parayko), 59. Upshall (Perron, Parayko) – 8. Reinhart (Moulson, Okposo)

St. Louis Blues: Allen – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Lindbohm, Parayko – Schwartz, Stastny, Steen – Fabbri, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Perron – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Buffalo Sabres: Lehner – Gorges, Ristolainen, McCabe, Franson, Falk, C. Nelson – E. Kane, Reinhart, Okposo – M. Foligno, Jo. Larsson, B. Gionta – Carrier, Girgensons, Moulson – Rodrigues, D. Grant, Baptiste.

Rozhodca: Kozari, Hebert – Wheler, MacPherson