Philadelphia – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Carolina – San Jose 1:0 (kon.) | Columbus – Washington 2:1 (po pr.)
Toronto – Nashville 6:2 (kon.) | Montreal – Florida 3:4 (po pr.) | Detroit – Tampa Bay 3:4 (kon.)
Minnesota – Calgary 0:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 4:0 (kon.) | St. Louis – Buffalo 4:1 (kon.)
Dallas – NJ Devils 1:2 (po pr.) | Colorado – LA Kings 4:1 (kon.) | Vancouver – NY Rangers 2:7 (kon.)
    Erik KARLSSON - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.

ERIK KARLSSON jako první hráč proměnil svůj nájezd. Čekal na první pohyb brankáře, dočkal se ho a hned vyslal rychlou střelu k tyčce. Steve Mason neměl nárok.
    58:01 Kyle TURRIS - 2:2

58:01
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny je vyrovnáno. Obrana domácího týmu dala obrovský prostor hráči Ottawy. Kyle Turrisovi nabral rychlost, obkroužil útočné pásmo, vybruslil zpoza branky a rychle kotouč poslal za bližší tyč. Brankář Steve Mason se nedokázal dostatečně rychle přemístit. Je vyrovnáno. Asistence: Erik Karlsson.

54:05
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brayden Schenn – 2 min., vysoká hůl).

44:57
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Matt Puempel – 2 min., příliš mnoho hráčů).

41:41
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mike Hoffman – 2 min., hákování).

38:52
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Jean-Gabriel Pageau – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování). V závěru třetiny mají k dispozici početní výhodu domácí.
    33:18 Michael RAFFL - 2:1

33:18
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí hokejisté se vrací do vedení. Všech začalo vyhraným vhazováním v útočném pásmu. Michael Del Zotto vystřelil, jeho ránu tečoval Dale Weise. Hostující brankář kotouč vrazil před sebe a MICHAEL RAFFL už měl celkem snadnou práci. Cesta ke druhému gólu v této sezóně byla jednoduchá. Asistence: Dale Weise a Michael Del Zotto.

29:11
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Mark Streit – 2 min., nedovolené bránění). Přesilovou hru mají v polovině zápasu k dispozici hostující hokejisté.
    27:09 Mark STONE - 1:1

27:09
    Domácí hokejisté měli velkou šanci, kterou proměnit nedokázali, a tak přišel trest. Marc Methot posunul kotouč na volného MARKA STONA, jehož zakončení se dostala za brankovou čáru. Krátce před polovinou zápasu Senátoři vyrovnávají. Asistence: Marc Methot.

19:37
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bobby Ryan – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
    05:14 Nick COUSINS - 1:0

05:14
    Domácí otevírají skóre. Kotouč se dostal k volnému NICKU COUSINSOVI, který postupoval na brankáře. Počkal si na jeho první pohyb a kotouč poslal do odkryté části branky. Bez asistence.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 6. Cousins, 34. Raffl (Weise, Del Zotto) – 28. Mark Stone (Methot), 59. Turris (E. Karlsson), rozh. náj. E. Karlsson