Chabarovsk – Novosibirsk 3:4 (0:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzneck 3:2 (po pr.) | Red Star Kunlun – Omsk 3:4 (kon.)
Čerepovec – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:0 (kon.) | Petrohrad – Barys 9:0 (kon.)
Viťaz – D. Moskva 3:4 (0:1 po s.n.) | Soči – Metallurg Magnitogorsk 0:5 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 1:2 (1:2 po s.n.)
Záhreb – Dinamo Minsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Helsinki sk 2:1 (kon.)
CSKA Moskva
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
cz Utorok 15.11.2016, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí CSKA Moskva a Avtomobilist Jekatěrinburg.

Avtomobilist Jekatěrinburg z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. Poradil si se Záhřebem 3:2. Nestačil na Ladu 1:2, Kazaň 0:5, Bratislavu 1:4 a Astanu 0:4.

CSKA Moskva z posledních pěti zápasů vyhrála tři. V základní hrací době porazila Záhřeb 3:1, Bratislavu 4:2 a po nájezdech Dynamo Moskvu 5:4. Nestačila na Jaroslavl 1:3 a na Podolsk 2:3 po nájezdech.

Z posledních pěti zápasů je domácím nejproduktivnějším hráčem Denis Denisov, který zaznamenal čtyři body za gól a tři přihrávky. Na straně hostů je to Petr Koukal, který na svém kontě má tři body za dva góly a jednu nahrávku.

Československá stopa v zápase
    Petr Koukal (JEK) 29 zápasů, 7 branek, 2 přihrávky, 9 bodů.
    Jan Buchtele (JEK) nyní zraněný

CSKA Moskva: I. Sorokin (Filoněnko) – Děnisov, Ožiganov, Kiselevič, Pivcakin, Panin, Ar. Sergejev, Naumenkov – Kuzmenko, Světlakov, Tělegin – Kugryšev, Ničuškin, Andronov – K. Petrov, Mamin, Košelev – Osnovin, Scott, V. Žarkov – Podlubošnov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Ustinskij (Sochatskij) – Ščitov, Kivistö, Megalinskij, Andersén, Alexej Vasilevskij, Turbin, Žuravljov, V. Vasiljev – Golyšev, Simakov, Gubin – Koukal, Michnov, Mingalejev – Česalin, Torčeňuk, Miťakin – Tičar, K. Volkov, Ivašov..

Zápas za malý moment začne.

00:01

00:30
    Domácí hokejisté jsou v úvodu zápasu aktivnější, mají kotouč pod kontrolou, nikam se neženou a čekají na chybu soupeře.

01:02
    Moskva se do výraznější střelecké pozice nepropracovala, a tak se směr hry přesouvá. Hrají hosté.

01:30
    Domácí Arťom Sergejev vybojoval kotouč ve středním pásmu, kde se snaží založit útočnou akci svého celku.

02:01
    Do zajímavé střelecké pozice se propracoval domácí obránce Igor Ožiganov. S jeho ránou od modré čáry neměl brankář Vladimir Sochatskij problém.

02:35
    Sledujeme taktický hokej, ani jeden celek nechce chybovat.

03:10
    Optickou převahu mají domácí hokejisté, kteří se pokoušejí střílet ze všech pozic.

04:20
    Úvod zápasu nabízí hodně opatrný hokej, k vidění není mnoho šancí, sledujeme spíše takticky vedenou bitvu.

04:39
    Greg Scott se znovu probojoval do šance, jeho rána jen o malý kousek minula branku hostujícího celku.

05:00
    Úvodních pět minut hry je pryč. Mnoho zajímavého dění na ledové ploše k vidění není, sledujeme urputný hokej.

05:25
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nepouští soupeře do výraznějších šancí.

06:10
    Maxim Mamin odvedl výbornou obrannou práci, obětavě se položil do střely jednoho z hostujících hráčů. Domácí gólman zasahovat nemusel.

06:30
    Aktivnější jsou domácí hokejisté, těm se ovšem nedaří dostat soupeře pod stabilnější tlak.

07:01
    Nyní se do zajímavé šance probojovali hráči Jekatěrinburgu. Domácí brankář Ilja Sorokin byl pozorný a kotouč kryje v rukavici.

07:15
    Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.

07:45
    Střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté, na branku soupeře vyslali již čtyři pokusy, opačným směrem mířily jen dvě střely.

08:11
    Výborně to nyní udělal Michail Naumenkov, vybojoval kotouč, pokusil se dostat do útočného pásma, což se mu podařilo. Posílal puk před branku, kde byl jeho spoluhráč. Obránce hostů však pas dokázal zastavit.

09:01
    Sledujeme rychlou hru, ani jeden celek se do výraznějších šancí nedostává, zbytečně se nepřerušuje.

09:24
    Stejný obrázek hry je k vidění i nyní, hra se přelévá ze strany na stranu, střelby je velmi málo.

10:10
    Vjačeslav Osnovin to zkusil z levé strany, jeho přízemní střela mířila přesně do míst, kde byl připravený brankář Vladimir Sochatskij.

10:39
    Jevgenij Miťakin na druhé straně to zkusil tvrdou střelou z velkého úhlu, kotouč se odrazil od boční tyčky branky. Ilja Sorokin zasahovat nemusel. Puk mají jeho obránci.

11:10
    Rozhodčí v tomto zápase nemají mnoho důvodů pro přerušování hry. Sledujeme poměrně plynulý hokej.

11:37
    Domácí celek pokračuje v aktivnější hře, velmi těžko se hosté dostávají z obranného pásma ven. CSKA zatím marně hledá cestu cestičku, kterou by vedlo gólovou akci.

12:34
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Aktivněji hrající domácí hokejisté se krátce po komerční přestávce dostávají do vedení. Po pěkné přihrávce Michaila Naumenkova se prosazuje VALERIJ NIČUŠKIN, který dokázal kotouč před brankou tečovat. Asistence: Michail Naumenkov.
    12:34 Valerij NIČUŠKIN - 1:0

12:49
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Dmitrij Megalinskij – 2 min., nedovolené bránění).

13:25
    Domácí hokejisté se dostali celkem snadno do útočného pásma, kde kombinují. Snaží se přidat další branku, zatím jim ale chybí střelba.

13:50
    Do dobré střelecké pozice se probojoval Greg Scott, ale jeho rána byla ztečovaná mimo branku.

14:49
    Domácí hráli přesilovku aktivnější, dostali se do několika střeleckých pozic, ale skórovat se jim nepodařilo.

15:00
    Ilja Sorokin výborně zastavil akci soupeře, hosté mohli vyrovnat, ale domácí brankář je proti.

15:35
    Střelecky aktivnější jsou stále domácí, v tomto ohledu vedou 9:6. Oba týmy si dokáží vytvořil dobré střelecké pozice.

16:01
    V poklidném tempu se dohrává první třetina, kterou zatím vedou domácí o jednu branku.

16:35
    Hostující celek se nemůže dostat do tempa, domácí jsou jednoznačně lepším týmem. Jekatěrinburg se s vypětím všech sil brání.

17:10
    Oba týmy doplácejí na velké množství nepřesností. Gólmani nyní mnoho práce nemají.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

18:01
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., sevření puku rukou).

18:30
    Sergej Andronov zašlápl kotouč u mantinelu a čekal na spoluhráče. K puku se však dostal hostující hráč.

19:00
    V závěru třetiny mají hosté k dispozici přesilovku, snaží se o vyrovnání. Ilja Sorokin však podává dobrý výkon.

19:25
    V poklidném tempu se dohrává úvodní dvacetiminutovka.

19:40
    Tommi Kivistö to udělal dobře, pokusil se o zakončení, obkroužil branku, ale kotouč zasunout za tyčku nedokázal.

20:00

V první třetině byli střelecky aktivnější domácí hokejisté, v tomto ohledu vyhráli 11:7 a jedna z jejich střel skončila v brance.

20:01

20:01
    Druhá třetina začala a přesilová hra hostujícího celku pokračuje dál.

20:01

20:30
    Avtomobilist Jekatěrinburg nedokázal svou přesilovou hru proměnit, domácí tak hrají v plném počtu.

21:02
    Dmitrij Kugryšev a Andrej Světlakov se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale brankáře hostů překonat nedokázali.

21:35
    Valerij Ničuškin se dostal do zakončení, ale jeho zakončení nebylo přesné.

22:10
    Domácí hokejisté mají hru pod kontrolou, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, zatím však marně.

22:35
    Ilja Sorokin musel zasahovat proti střele jednoho z hostujících hráčů. Domácí brankář neměl s ránou od modré problém.

23:30
    Pavel Turbin se probojoval do dobré střelecké pozice, na poslední chvíli jej dokázal jeden z domácích beků zastavit.

23:41
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Turbin – 2 min., sekání).

24:15
    Domácí hráči hrají dál aktivně, k dispozici mají početní výhodu, brankář Vladimir Sochatskij musí být pozorný, puk je před jeho brankou.

25:00
    Kirill Petrov tvrdě vystřelil z levé strany, jeho ránu dokázal zablokovat Nikita Ščitov. Gólman hostů ani zasahovat nemusel.

25:41

26:30
    Domácí hokejisté pokračuji v aktivní hře v přesilovce, dostali se do několika zajímavých pozic, ale druhou branku nepřidali.

26:48
    Maxim Mamin se probojoval do výborné střelecké pozice, ale Vladimir Sochatskij dokázal kotouč na poslední chvíli vyrazit.

26:55

27:10
    Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. CSKA Moskva vede stále o jednu branku.

27:25
    Ivan Tělegin od modré posílal střílenou přihrávku před branku na teč. Obránce jeho pokus dokázal zastavit.

28:01
    Vjačeslav Osnovin měl dostatek prostoru pro zakončení, rozhodl se ale pro přihrávku nba Valerije Ničuškina. Ten kotouč v dobré pozici minul.

29:36
    Domácí hokejisté se dostávají do dvoubrankového vedení. Greg Scott výborně přihrával a VLADIMIR ŽARKOV měl už snadnou práci. V polovině zápasu navyšují hráči CSKA vedení. Asistence: Greg Scott, Semjon Košelev.
    29:36 Vladimir ŽARKOV - 2:0

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny, domácí hokejisté vedou o dvě branky.

31:00
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Optickou převahu mají dál domácí.

32:01
    Po delší době vidíme aktivnější hru hostujícího týmu. Domácí se nyní musí bránit tlaku soupeře. Sergej Andronov výborně vybojoval kotouč.

32:50
    Avtomobilist Jekatěrinburg se snaží něco vymyslet před brankou Moskvy, obrana CSKA se zatím brání velmi dobře.

33:00
    Denis Děnisov se dostal k ničeho nic do zakončení, jeho rána však byla snadnou prací pro brankáře.

33:15
    Střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté, v tomto ohledu vedou 21:12. Hostující brankář inkasoval dvě branky, domácí Ilja Sorokin drží čisté konto.

33:37
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Pavel Turbin – 2 min., nedovolené bránění).

33:50
    K vidění není mnoho střel na branku, domácí pokračují v aktivní hře, naopak hosté se stabilněji nemohou dostat do útočného pásma.

34:00
    Domácí hokejisté mají k dispozici početní výhodu, pokračují v aktivní hře. Avtomobilist se musí bránit.

34:40
    CSKA Moskva hraje aktivně, dostala se do útočného pásma, ale nemůže se propracovat do vyložené střelecké pozice.

35:37
    Hostující celek se dokázal ubránit, následovat bude hra pět na pět. Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny.

36:00
    V poklidném tempu se třetina dohrává, po pěkné akci se do zakončení dostal Vjačeslav Osnovin. Jeho rána se neujala.

36:19
    Nikita Pivcakin skvěle dokázal zastavit rychlý útok hostů. Domácí obrana si počíná velmi zkušeně a zodpovědně.

36:23
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Nikita Pivcakin – 2 min., hákování).

37:00
    Andrej Světlakov se proháčkoval do výborné pozice, ale branku trefit nedokázal.

37:25
    Vladimir Žarkov hrál aktivně v útočném pásmu, ale do zakončení se přes dva obránce neprobojoval.
    Dominik Furch je jedničkou Omsku a dostává důvěru i v reprezentaci! (y)

Dominik Furch je #MadeOfHockey ???? #CCMHockey #CCMGoalie

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

38:00
    Ilja Sorokin kryje nahození na svou branku, následovat bude vhazování v obranném pásmu domácích.

38:23

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

39:20
    Andrej Světlakov se dostal ke střele a následně také k dorážce, ale hostujícího brankáře prostřelit nedokázal.

39:55
    Už se nic nestane, třetina končí.

40:00

22:16, tak vypadá statistika střel po dvou třetinách. Domácí hokejisté dokázali své vedení navýšit. A tak vedou díky aktivní hře o dva góly. Fanoušci domácí tým velmi hlasitě podporují, v Ice Palace je výborná atmosféra.

40:01

40:01
    Zápas mezi CSKA Moskvou a Jekatěrinburgem pokračuje třetí třetinou.

40:30
    Do zajímavé střelecké pozice se propracoval Andrej Světlakov. Ránu od levého mantinelu kryje Vladimir Sochatskij celkem snadno.

41:10
    Úvod třetí třetiny přináší stále stejný obrázek hry. Domácí jsou aktivnější, hosté se musí bránit.

41:50
    Do dobré pozice se pokoušel probojovat Greg Scott, ale v rozhodující moment mu kotouč odskočil od hokejky.

42:15
    Hostující celek se snaží něco vymyslet před brankou soupeře, ale hráči se nemohou dostat do zakončení.

42:40
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Diváci dál podporují své oblíbence.

43:00
    24:18, tak vypadá statistika střel na branku. Domácí jsou aktivnější.

43:29
    Avtomobilist Jekatěrinburg má velké problémy s přechodem do útočného pásma. Nepřesností ve hře obou týmů je poměrně hodně, což kazí celkový dojem ze hry.

43:30
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Valerij Vasiljev – 2 min., podražení).

44:09
    Igor Ožiganov se probojoval do zakončení, ale jeho střela neměla potřebný důraz a razanci.

45:00
    Hostující celek se nastěhoval do útočného pásma, obránce Moskvy Denis Děnisov se výborně položil do střely. Kotouč končí ve středním pásmu.

45:30
    Hosté v plném počtu. Domácí celek nedokázal početní výhodu proměnit.

45:50

47:01
    Po delší době registrujeme výraznější akci. Od modré čáry zakončil rychlou akci domácích Michail Naumenkov. Vladimir Sochatskij byl pozorný a dokázal puk zastavit.

48:19
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Greg Scott – 2 min., vysoká hůl).

48:40
    Hostující celek má k dispozici přesilovou hru, ve které může snížit náskok svého soupeře.

50:00
    Mnoho zajímavého se toho na ledové ploše neděje, v poklidném tempu se dostáváme do druhé poloviny třetí třetiny.

50:14
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Grigorij Panin – 2 min., faul loktem).

50:19

50:50
    Skvěle nyní vychytal jednoho z hostujících hráčů domácí brankář Ilja Sorokin, který kryje kotouč. Domácí gólman má stále čisté konto.

50:50
    V brance domácích došlo ke změně, Ilja Sorokin odchází z hrací plochy, místo něho přichází Andrej Filoněnko.

52:14

53:00
    Hostující celek nehjrál početní výhodu vůbec špatně, do několika dobrých pozic se propracoval, ale brankář domácích drží čisté konto.

53:30
    V poklidném tempu se dohrává třetí třetina, hostující celek by už nutně potřeboval vstřelit kontaktní branku.

54:00
    Vladimir Sochatskij musel zasahovat po střele, kterou Semjon Košelev ukryl za obránce. Na poslední chvíli brankář zastavil puk.

54:45
    Grigorij Panin se obětavě položil do střely jednoho z hráčů soupeře. Výborná obranná brána domácího beka.

55:30
    V poklidném tempu se dostáváme do finální fáze třetí třetiny, domácí hrají takticky velmi dobře.

56:00
    Z pohledu Jekatěrinburgu zbývající čas běží velmi rychle, domácí hrají výborně takticky. Hosté se nemohou dostat do zakončení.

56:50
    V poklidném tempu se dostáváme ke konci třetiny, CSKA Moskva svého soupeře nepouští do zakončení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, hraje se ve středním pásmu. Ani jeden celek nyní výrazněji nedominuje.

58:25
    V brance domácích došlo ke změně, odchází Andrej Filoněnko, do hry se vrací přichází Ilja Sorokin.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

59:35
    Už se pravděpodobně nic nestane, domácí s přehledem a klidem zápas dohrávají.

60:00
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Oleg Gubin – 2 min., vysoká hůl).

Domácí hokejisté sehráli třetí třetinu výborně takticky, nedali svému soupeři mnoho šancí pro zakončení. Avtomobilist Jekatěrinburg nedokázal proměnil ani jednu ze svou šancí. Domácí gólmani neinkasovali.

Petr Koukal (JEK) 0+0, 0 střel, 13:55 čas na ledě. (20:09:38)