Barys – Jekaterinburg 4:0 (kon.) | D. Moskva – CSKA Moskva 4:5 (1:2 po s.n.) | Jaroslavľ – Petrohrad 1:7 (kon.)
    Dmitrij KUGRYŠEV - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Rozhodující nájezd zaznamenal DMITRIJ KUGRYŠEV a rozhodl tak o prémiovém bodu pro CSKA Moskva.

61:31
    CSKA má velkou šanci rozhodnout, neboť si po faulu Daniila Tarasova zahraje přesilovku. Tarasov se provinil vysokou holí a dostal trest na 2+2 minuty.
    54:48 Igor OŽIGANOV - 4:4

54:48
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Už je ale srovnáno! Ve středním pásmu se k puku dostal IGOR OŽIGANOV, prokličkoval se až před Zalivina a pohotovou střelou upravil na 4:4. Začínáme tak od nuly! Asistence: Denis Děnisov, Ilja Sorokin.

54:02
    Další přesilovka pro CSKA a šance tohoto týmu na srovnání. Alexej Sopin dostal dvě minuty za hákování.

48:20
    Aby těch vyloučení nebylo málo, tak je tu další. Na straně Dinama byl za držení hole vyloučen Ansel Galimov.
    46:08 Andrej KUTĚJKIN - 4:3

46:08
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Dinamo dokonalo obrat a už vede 4:3! Na levé straně se do střely položil ANDREJ KUTĚJKIN a i když při ráně upadl, dokázal Sorokina prostřelit! Asistence: Alexej Cvetkov, Martinš Karsums.

45:15
    Opět se bude vylučovat, nyní ale na straně CSKA. Dvě minuty za podražení dostal Grigorij Panin.

42:41
    Hosté si zahrají přesilovku, Mat Robinson totiž dostal dvě minuty za držení.
    37:50 Daniil TARASOV - 3:3

37:50
    A je srovnáno! Hosté už sice hráli v plném počtu, jenže Dinamo pokračovalo v náporu. Od mantinelu si blíže středu sjel Karpov, vyslal střelu švihem a od u brankoviště ležícího DANIILA TARASOVA se puk dostal za Sorokina! Asistence: Maxim Karpov, Jegor Dugin.

35:46
    Další vyloučení na straně hostů, Grigorij Panin dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

34:23
    Jak Jakov Rylov, tak i Greg Scott dostali pětiminutové tresty za bitku.

34:23
    Máme tu bitku, do sebe se před Zalivinem pustili domácí Jakov Rylov a hostující Greg Scott. Jasným vítězem šarvátky bez rukavic se stal hostující Scott, který soka dostal na led.

31:33
    Vylučuje se na straně CSKA, Dmitrij Kugryšev dostal dvouminutový trest za sekání.

24:00
    Akce domácích byla přerušena, ale nemusí zoufat, k dispozici totiž dostanou přesilovou hru. CSKA hrálo v šesti. Trest odpyká Kirill Petrov.
    15:45 Jegor DUGIN - 2:3

15:45
    Už je to jen o gól! Po velkém tlaku vydoloval Hietanen puk zpod ležícího hráče, od něj se dostal k JEGORU DUGINOVI a ten jej nekompromisně napálil pod břevno! 2:3. Asistence: Juuso Hietanen.

14:56
    Další vyloučení na straně hostů, Sergej Andronov vyhodil puk mimo hrací plochu a dostal dvě minuty za zdržování hry. Takže je tu zase přesilovka pět na tři!
    14:29 Martinš KARSUMS - 1:3

14:29
    Přesilovka pět na tři je bleskově využitá, když Cvetkov nahrál na brankoviště, kde stáli hned dva jeho spoluhráči a MARTINŠ KARSUMS zblízka doklepl puk do sítě! Asistence: Ansel Galimov, Alexej Cvetkov.

14:12
    Je tu obrovská šance Dinama na snížení, neboť Maxim Mamin a Bogdan Kiselevič dostali dvouminutové tresty ve stejném čase. Mamin za vražení na hrazení a Kiselevič za podražení.
    14:01 Kokarev trefil z úhlu pouze tyčku!

14:01
    Kokarev byl blizoučko snížení, najel si do pásma, udělal kličku gólmanovi, jenže z úhlu trefil pouze tyčku!

11:33
    Ve stejném čase opustil Alexander Lazušin svou branku a pustil chytat Alexandera Zalivina.
    11:33 Kirill PETROV - 0:3

11:33
    Tak tohle už zavání lehkým debaklem! Ve středním pásmu se puku chopil KIRILL PETROV, hravě s ním projel až před Lazušina a podél jeho pravé nohy zasunul a upravil na 0:3! Asistence: Alexander Popov.
    11:00 Dmitrij KUGRYŠEV - 0:2

11:00
    Tohle byla poměrně rychle využitá přesilovka. V levém kruhu měl DMITRIJ KUGRYŠEV dostatek prostoru a svižnou střelou procedil puk do sítě. Asistence: Denis Děnisov.

10:42
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje hostující tým. Dvě minuty za podražení dostal Jegor Dugin.
    05:13 Alexandr POPOV - 0:1

05:13
    Je tu gól. CSKA se ubránilo, samo se vydalo do protiútoku a na konci celé akce stál před brankou chvíli volný ALEXANDER POPOV, který bekhendem zvedl puk pod horní tyčku! Asistence: Kirill Petrov.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 15. Karsums (A. Galimov, Cvetkov), 16. Dugin (Hietanen), 38. Tarasov (Karpov, Dugin), 47. Kutejkin (Cvetkov, Karsums) – 6. Popov (K. Petrov), 11. Kugryšev (Denisov), 12. K. Petrov (Popov), 55. Ožiganov (Denisov, Sorokin), rozh. náj. Kugryšev