Švédsko – Česko 11:3 (kon.)
Švédsko
11:3 (4:1, 5:2, 2:0)
Česko
cz Piatok 04.11.2016, 19:10 • Fortnox Arena, Växjö, Švédsko • Euro Floorball Tour (mužov)

Švédové přidali ve třetí třetině další dva góly a vítězí v dnešním utkání 11:3.

Základ ke své výhře položili už v první třetině, kterou vyhráli 4:1. Ve druhém dějství ovlivnilo zápas pětiminutové vyloučení Milana Tomašíka, Švédové v dlouhé přesilovce definitivně rozhodli o svém vítězství a v poslední dvacetiminutovce už zápas jen kontrolovali.

Od dnešního přenosu se s Vámi loučí a hezký víkend Vám přeje Dominik Hrubý. (21:11:41)

59:38
    Carlstrom dostal v situaci 2 na 1 přihrávku od Rudda, trefil ale jen zadní mantinel od nějž se míček odrazil do nohou rozhodčího.

58:49
    Rudd vybojoval u mantinelu míček pro Švédy.

56:09
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Přesilovkovou kombinaci zakončuje do poloprázdné branky ALEXANDER GALANTE CALSTROM.
    Asistence: Alexander Rudd.

55:18
    Marek Matejčík (CZE) ve snaze získat míček zpět po ztrátě zablokoval soupeřovu hůl a je vyloučen na dvě minuty.

54:24
    Muck se vytáhl proti Hedlundovi.

52:54
    Přihrávka Šebka na Curneyho skončila u Rudda, na druhé straně sbírá míček Muck.

51:22
    Složitou přihrávku Veltšmída Hájek nezpracoval.

51:11
    Střela Sýkory zblokována mimo.

50:13
    Po zaváhání Šešulky netrefil bránu Larsson.

48:54
    Skvělá práce Matejčíka na obranné polovině, po níž může rozehrávat Veltšmíd.

47:54
    Švédové v plném počtu, Češi kromě střely Dóži nic moc nepředvedli.

47:28
    Dóža trefil tyč!

46:34
    Švédové získali míček a dostali se až za českou bránu, tam ale Larsson Jendrišákovi ,,vlezl na záda" a tak budou hrát naši.

45:51
    Linus Nordgren (SWE) si navíc v další souboji přidržel protihráče a Češi budou mít druhou přesilovku v utkání.

45:46
    Nordgren nevystřelil úplně nejlépe a Muck tak mohl zasáhnout.

44:58
    Rehn zvládl zakročil proti zakončení Suchánka.

42:30
    Přes šířku hřiště se rozběhl ALBIN SJOGREN a překonal Daniela Mucka, který nahradil před třetí třetinou v bráně Kafku.
    Asistnece: Kasper Hedlund.

Dominik Hrubý

Góly a asistencie: 4. Eriksson (Larsson), 7. Kanebjork (Larsson), 14. Holmgren (Roos), 18. Sjögren (Svahn), 23. Carlstrom (Enstrom), 31. Enström (Carlström), 35. Larsson (Eriksson), 36. Carlstrom (Enstrom), 40. Carlstrom (Enstrom), 43. Sjögren (Hedlund), 57. Carlstrom (Rudd) – 17. Jendrišák (Curney), 22. Tomašík (Sýkora), 28. Ondrušek (Dóža)

Švédsko: Rehn (Klinsten) – Holmgren, Roos, A. Karlsson, Gustafsson, Hedlund, M. Samueslsson, Östholm – Enstrom, Rudd, Carlstrom – Larsson, Kanebjork, Eriksson – Norgren, Svahn, Sjogren – K. Nilsson, Samueslsson.
    Česko: Kafka (41. Muck) – Podhráský, Jelínek, Sýkora, Kološ, Suchánek, Veltšmíd, Šešulka – Šebek, Jendrišák, Curney – Ondrušek, Koutný, Dóža – Matejčík, Tomašík, Tokoš – Hájek, Šebesta.

Rozhodca: Maris Kumerdanks, Kaspars Kristapsons (Lotyšsko)