Buffalo – Minnesota 0:4 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:2 (kon.)
Toronto – Florida 3:2 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 3:1 (kon.) | St. Louis – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.)
Winnipeg – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.) | LA Kings – Nashville 3:2 (po pr.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    A je definitivně vymalováno. Staal ve středním pásmu vysunul vpřed MIKKA KOIVA, který už si s prázdnou bránou poradil. Asitence: Eric Staal, Christian Coyle.

47:10
    Staala ale při zakončení zahákoval Bogosian (BUF). Hosté sice chtěli trestné střílení, ale rozhodčí nařizují dvouminutový trest.

47:10
    Eric Staal ujel všem hráčům Buffala a hnal se sám na Nilssonon, ale jeho pokus mezi nohy brankář domácích vychytal.
    42:58 Ryan SUTER - 0:3

42:58
    Tak že by bylo hotovo? Zach Parise dlouhou křižnou přihrávkou našel na modré čářě RYANA SUTERA. Ten si vyjel s pukem na vrchol kruhu a přesnou střelou do vinglu zvýšil již na rozdíl tří branek. Asistence: Zach Parise, Christian Folin.

35:07
    Uvidíme další přesilovku Sabres. Menší trest za vysokou hůl dostává Brodin (MNS).

25:23
    Sabres mačkají hosty v jejich pásmu a na Dubnyka létá jedna střela za druhou.

23:50
    Celé akci předcházelo hákovaní Pulkkinena (MNS), který tak odsedí dvě minuty na lavici hanby.

23:50
    Domácí jeli dva na jednoho. Zakončení nakonec obstaral Deslauriers, ale Dubnyk se bleskově přesunul a betonem zasáhl.

19:31
    Parise již měl lepší mušku, ale přeci jen pár milimetrů chybělo a zazněla jen tyč za zády Nilssona.

16:55
    Okamžitě po buly pálil Bogosian a zahrál na břevno hostující brány.
    15:13 Jason ZUCKER - 0:2

15:13
    JASON ZUCKER se nakonec branky dočkal. Jeho akce po objetí branky ještě gólem neskončila, ale když poté amerického forvarda vyslal do samostatného úniku Stewart, dokázal se již Zucker prosadit. Asistence: Chris Stewart, Ryan Suter.

12:29
    Poté, co se do zakončení tlačil Ristolainen (BUF), vyletěla ke stropu pravice hlavního rozhodčího. Dvě minuty odsedí právě obránce Sabres za nedovolené bránění brankáři.

08:58
    Dubnyk poslal puk po mantinelu přímo na hůl Faschinga, který se protáhl až před bránu. Situace byla přímo na brankovišti hodně nepřehledná, ale střelu i následnou dorážku Dubnyk zlikvidoval.
    04:51 Joel Eriksson Ek - 0:1

04:51
    Hosté otevírají skóre. Ve středním pásmu se puku chopil JOEL ERIKSSON EK, s trochou štěstí se protáhl až do levého kruhu útočné třetiny a fantastickou ranou do růžku brány střílí první branku zápasu. Asistence: Nate Prosser, Marco Scandella.

Michal Borovan

Góly a asistencie: 5. Eriksson Ek (Prosser, Scandella), 16. Zucker (Stewart, Suter), 43. Suter (Parise, Folin), 59. M. Koivu (E. Staal, Coyle)

Buffalo Sabres: A. Nilsson – Ristolainen, Gorges, Bogosian, D. Kulikov, Franson, McCabe – Okposo, R. O'Reilly, Moulson – Ennis, Reinhart, Girgensons – B. Gionta (C), Jo. Larsson, M. Foligno – Fasching, D. Grant, Deslauriers.
    Minnesota Wild: Dubnyk – Dumba, Suter, Folin, Brodin, Prosser, Scandella – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Parise – Coyle, E. Staal, Niederreiter – Pominville, Eriksson Ek, Pulkkinen – Stewart, Dalpe, Zucker.

Rozhodca: Leggo, Lewis – Brisebois, Kovachik