Slavia – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 4:2 (kon.) | Plzeň – Třinec 2:2 (kon.)
Č. Budějovice – Teplice 1:1 (kon.) | Brno – Jablonec 3:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:2 (0:1)
FK Třinec
cz Nedeľa 16.10.2016, 11:00 • Luční, Plzeň • Juniorská liga (CZ) • 10. kolo

A je hotovo, Třinec si z Plzně poměrně překvapivě veze bod, ale spokojen nebude!

Domácí celek byl aktivnější, ale zpočátku z toho nic neměl. V 17. minutě otevřel skóre Jan Lasota a velká komplikace pro Plzeň přišla po hodině hry, kdy její kapitán Denis Brožík dostal červenou kartu. Z následné standardky se prosadil Jakub Teplý a s týmem kouče Schveinerta to vypadalo špatně.

Viktoria se však v závěru nadechla a podařilo se jí nakonec urvat jeden bod. V 88. minutě skóroval Lukáš Matějka a v samotném závěru srovnal na konečných 2:2 Jakub Kopřiva. S bodem tak více budou spokojení domácí hráči.

Ode mě to bude pro dnešní zápas všechno, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (12:54:49)

90+3

90+2
    Plzeň právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno, tak to je paráda pro domácí celek! V poslední možné minutě se k odraženému balonu na vápně dostal JAKUB KOPŘIVA, jehož nádherná rána skončila v brance bezmocného Adamušky.

90+2
    Třinec zakopnul míč do zámezí, viktoriáni zahrávají aut z pravého křídla.

90+1
    Hosté se ale velice kvalitně brání a aktivním napadáním soupeři zabraňují v jakékoliv kombinaci.

90+1
    Nastaveny budou ještě dvě minuty nad rámec základní hrací doby! Bude to domácím stačit?

90
    Bohumil Havel poměrně tvrdě u lajny srazil Martina Plevu. Je tedy potrestán žlutou kartou, Třinec navíc může rozehrávat.

89
    Po dlouhém výkopu Sváčka se znovu snažil prosadit Matějka, obrana Třince mu ale nyní vůbec nedala prostor, takže z toho nebylo nic.

88
    Tak že by ještě naděje pro Viktorii Plzeň? Útočník LUKÁŠ MATĚJKA obdržel krásný centr na penaltový puntík a nekompromisní ranou k tyči snižuje na rozdíl jediné branky. Tohle bude ještě zajímavé!

87
    Denis Štefánik fauloval protihráče, rozhodnutí sudího se mu moc nelíbilo, přesto nakonec dostává žlutou kartu. Dost možná i za svojí nespokojenost vůči arbitrovi.

87
    Jiří Adamuška sebral po neúspěšném centru Martina Debellise míč do náruče a s rozehrávkou se nikam nežene.

86
    Jakub Kopřiva to myslel dobře, když centroval za třineckou obranu. Spoluhráči však neměli potřebnou rychlost a nic z toho nevzniklo.

84
    Michal Hlavatý se neúspěšně snažil propálit skvěle pracující obrannou tvrz Třince po nadějné akci Debellise. Slezané se snaží udržet čisté konto a zatím jim to vychází.

84
    Kovařík s Matějkou operovali na levém křídle a získali pro svůj tým autové vhazování, po něm si ale Viktoria moc dobře nepočínala a o míč přišla.

83
    Viktoria šla do rychlého protiútoku a bez váhání ho zakončovala, střela šla ale vysoko nad branku Adamušky.

82
    Hosté se pokusili o přímé ohrožení branky, nicméně Dominik Sváček dokázal střelu Jakuba Teplého zkrotit.

82
    Třinec vybojoval standardní situaci na levém křídle, pochopitelně s ní nikam nepospíchá.

80
    A máme tu hned trojici střídání na jednou. Hřiště opouští domácí Václav Kule, jehož nahradí Bohumil Havel. Za hosty odchází Jakub Puczok s Mariem Latochou, nahradí je Martin Pleva a Denis Štefánik.

80
    ... A ten málem skončil gólem! Před odkrytou bránu dostal přihrávku Jakub Puczok, který střílel, ale míč za brankovou čáru nedoskákal. Velké štěstí pro červenomodré.