Myjava – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Ružomberok | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 2:0 (kon.) |
Trnava – Podbrezová | 0:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Žilina | 0:6 (kon.) |
Lok. Košice – R. Sobota | 1:0 (kon.) | | | Bardejov – Spiš. N. Ves | 5:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Haniska | 3:3 (kon.) |
Martin – Svätý Jur | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Šamorín | 3:0 (kon.) | | | Poprad – Lipany | 1:0 (kon.) |
Hr. Králové – Slavia | 0:3 (kon.) | | | Karviná – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Liberec | 0:0 (kon.) |
Jablonec – Brno | 1:2 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Plzeň | 1:1 (kon.) |
Chelsea – Leicester | 3:0 (kon.) | | | Bournemouth – Hull City | 6:1 (kon.) | | | Arsenal – Swansea | 3:2 (kon.) |
Manchester City – Everton | 1:1 (kon.) | | | Stoke City – Sunderland | 2:0 (kon.) | | | West Bromwich – Tottenham | 1:1 (kon.) |
Crystal Palace – West Ham | 0:1 (kon.) |
Leganés – Sevilla | 2:3 (kon.) | | | Barcelona – La Coruña | 4:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Granada | 7:1 (kon.) |
Real Betis – Real Madrid | 1:6 (kon.) |
Mönchengladbach – Hamburger | 0:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Ingolstadt | 2:1 (kon.) | | | Augsburg – Schalke | 1:1 (kon.) |
Hoffenheim – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Frankfurt – Bayern | 2:2 (kon.) | | | Brémy – Leverkusen | 2:1 (kon.) |
Neapol – AS Rím | 1:3 (kon.) | | | Pescara – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | Juventus – Udinese | 2:1 (kon.) |
Kortrijk – Liége | 3:3 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Eupen | 4:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Mouscron – Genk | 2:2 (kon.) |
Perm – Lok. Moskva | 0:0 (kon.) | | | Kazaň – Samara | 3:0 (kon.) | | | S. Moskva – Rostov | 1:0 (kon.) |
Nancy – Paríž | 1:2 (kon.) | | | Lorient – Nantes | 1:2 (kon.) | | | Montpellier – Caen | 3:2 (kon.) |
Bastia – Angers | 1:2 (kon.) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (kon.) |
Sokolov – Sigma Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Třinec | 4:1 (kon.) | | | Prostějov – Pardubice | 3:0 (kon.) |
Vlašim – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Ostrava – Žižkov | 1:0 (kon.) | | | Opava – Táborsko | 5:0 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 2:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – St. Pölten | 1:1 (kon.) |
Sturm Graz – Ried | 1:0 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Willem II | 2:2 (kon.) | | | Utrecht – GA Eagles | 3:0 (kon.) | | | Eindhoven – Heracles | 1:1 (kon.) |
Alkmaar – Arnhem | 2:2 (kon.) | | | Groningen – Heerenveen | 0:3 (kon.) |
Górnik Ł. – Arka | 0:0 (kon.) | | | Gliwice – Ruch Chorzów | 2:1 (kon.) | | | Zagłębie – Gdańsk | 1:2 (kon.) |
Miroslav Revaj
Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Rimavská Sobota. Viac informácií tu.
Góly:
85. Karaš (pen.)
Rozhodca: Pavol Šuniar – Martin Špivák, Katarína Smolíková
Diváci:
Karty: 39. Horváth (LKE) – 20. Janco (RSO), 49. Vasilko (RSO), 78. Kuridze (RSO)
Nepremenená penalta:
FC Lokomotíva Košice:
Bréda – Gáll, Slinčák, Chmelo, Hloušek (K), Karaš, Cicman, Pavúk, Kamenec, Horváth, Harvila
Náhradníci: Fabini – Dický, Hejnus, Cmarko, Jass, Jano
Tréner:
MŠK Rimavská Sobota: Prošovský – Spasojević, Janco, Morháč, Lačarak, Husanik, Kuridze, Püšpoky, Petrán (K), Vargic, Vasilko
Náhradníci: Olejník – Diamougue, Petrusz, Hattori, Gazda, Miklovič, Trabalík
Tréner:
Náhradníci: Fabini – Dický, Hejnus, Cmarko, Jass, Jano
Tréner:
MŠK Rimavská Sobota: Prošovský – Spasojević, Janco, Morháč, Lačarak, Husanik, Kuridze, Püšpoky, Petrán (K), Vargic, Vasilko
Náhradníci: Olejník – Diamougue, Petrusz, Hattori, Gazda, Miklovič, Trabalík
Tréner:
Rozhodca: Pavol Šuniar – Martin Špivák, Katarína Smolíková
Diváci:
KAMIL KARAŠ premieňa pokutový kop a v 85. minúte sa tak domáci dostávajú do vedenia 1:0!
Tesne pred výkopom sa Vám opäť prihlásime.
FC Lokomotíva Košice: Bréda – Gáll, Slinčák, Chmelo, Hloušek (K), Karaš, Cicman, Pavúk, Kamenec, Horváth, Harvila
Náhradníci: Fabini – Dický, Hejnus, Cmarko, Jass, Jano
MŠK Rimavská Sobota: Prošovský – Spasojević, Janco, Morháč, Lačarak, Husanik, Kuridze, Püšpoky, Petrán (K), Vargic, Vasilko
Náhradníci: Olejník – Diamougue, Petrusz, Hattori, Gazda, Miklovič, Trabalík
Rozhodca: Pavol Šuniar – Martin Špivák, Katarína Smolíková.