S.Moskva – Novosibirsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Jekaterinburg 3:2 (kon.) | Ufa – Barys 5:2 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (po pr.) | Togliatti – Vladivostok 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Riga 3:2 (kon.)
Čerepovec – Dinamo Minsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Kazaň – Red Star Kunlun 2:0 (kon.) | Novgorod – Novokuzneck 6:1 (kon.)
    Alexandr VASILJEV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné branky je ALEXANDR VASILJEV.
    58:14 Vjačeslav LEŠČENKO - 1:1

58:14
    Spartak právě vstřelil branku!
    Gól! Je vyrovnáno. Obrovský tlak před brankou Sibiru zakončil střelou VJAČESLAV LEŠČENKO. Gólman už nedokázal zareagovat. Domácí hokejisté necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny vyrovnávají. Asistence: Konstantin Glazačev a Matthew Gilroy.
    30:01 Maxim ŠALUNOV - 0:1

30:01
    Sibir právě vstřelil branku!
    Na tohle už byl domácí maskovaný muž krátký. Nikita Bespalov se snažil, ale na střelecký pokus MAXIMA ŠALUNOVA už nedosáhl. Výbornou práci odvedl Adam Polášek mající asistenci. Asistence: Adam Polášek.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 59. Leščenko (Glazačev, Gilroy), rozh. náj. Vasiliev – 31. Šalunov (Polášek)