Vítkovice – Nitra sk 7:0 (kon.) | Sparta Praha – Kärpät 1:1 (kon.) | Junosť Minsk – Frölunda 3:2 (kon.)
Kuopio – Djurgården 2:0 (kon.) | TPS – IFK Helsinky 1:1 (kon.) | Liberec – Färjestad 4:1 (kon.)
Mníchov – Växjö 1:1 (kon.) | Tappara – SaiPa 0:2 (kon.) | Jyväskylä – Skellefteå 4:0 (kon.)
Salzburg – Bern 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Zürich 1:4 (kon.) | Eisbären – Zug 4:0 (kon.)
Lugano – Plzeň 4:1 (kon.) | Košice – Fribourg sk 1:1 (kon.) | Davos – Linköping 4:7 (kon.)
HV71 – Rauma 2:0 (kon.)
HC Davos
4:7 (2:3, 1:4, 1:0)
HC Linköping
cz Utorok 04.10.2016, 19:45 • Vaillant Arena, Davos • Liga majstrov • 1/32 finále

59:50
    Současně vyloučeni – Kristian Nakyva (LIN), Gregory Sciaroni (DAV). Oba za hrubost. Zápas se tak dohraje 3 na 3.

59:24
    Perttu Lindgren (DAV) to právě asi rozhodl. Jeho vyloučení na dvě minuty, kvůli krosčeku, vyrovnává síly na ledě.

58:38
    Eddie Larsson (LIN) svým vyloučením dává Davosu vyloženou šanci na snížení. Jde si sednout za držení protihráče.

54:26
    Další vyloučený. Anton Karlsson (LIN) si jde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

49:05
    Další gigantická šance Davosu! Proti střele Stefana Giliatiho ovšem Marcus Hogberg famózně zasáhl!

47:03
    V další obří šanci vychytal Marcus Hogberg Tina Kesslera!
    45:21 Enzo CORVI - 4:7

45:21
    Davos právě vstřelil branku!
    Přesilovka využita, dostane se nám dramatu? ENZO CORVI obdržel kotouč, v kruhu si jej podržel a přesnou ranou do protější šibenice snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Samuel Walser.

43:56
    Máme zde další vyloučení. Gabriel Carlsson (LIN) si jde sednout na dvě minuty za hákování.

39:45
    V závěru svůj tým ještě oslabil Andrew Gordon (LIN), který si jde odsedět dvě minuty za podražení.

36:37
    Andres Ambühl se dostal do samostatného úniku, ale Marcos Hogberg jej vychytal!

35:23
    Noah Schneeberg (DAV) je vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
    34:48 Niclas BERGFORS - 3:7

34:48
    Linköping právě vstřelil branku!
    Přesilovka bleskurychle využita a máme tu opět čtyřgólový rozdíl! Střelu Roea od modré šťastně tečoval NICLAS BERGFORS, který tak dává již sedmý gól Linköpingu. Gól musel ještě potvrdit videorozhodčí. Asistence: Garret Roe.

34:31
    Daniel Rahimi (DAV) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
    34:07 Perttu LINDGREN - 3:6

34:07
    Smršť gólu ve Vaillant Aréně! PERTTU LINDGREN obdržel krásný pas od Andrese Ambühla a snížil na rozdíl tří branek. Asistence: Andres Ambühl.
    33:37 Andrew GORDON - 2:6

33:37
    Blíží se nám debakl? ANDREW GORDON obdržel zčistajasna puk a rychlou střelou vstřelil již šestou branku Linköpingu. Asistence: Broc Little.
    32:35 Niclas LUNDGREN - 2:5

32:35
    Toto se bude Davosu už dohánět těžko. NICLAS LUNDGREN obdržel kotouč a vypálil. Joren Van Pottelberghe přes shluk hráčů vůbec nic neviděl a ani nijak nereagoval. Pouze zůstal v pozoru a obdržel gól. Bez asistence.
    22:32 Jorgen KARTERUD - 2:4

22:32
    Linköping si opět bere dvoubrankové vedení nazpět. Davos nedokázal vyhodit od vlastní klece, čehož využil JORGEN KARTERUD, který svým projektilem rozvlnil síť Davosu počtvrté. Asistence: Henrik Tornqvist.
    19:32 Andres AMBÜHL - 2:3

19:32
    To jsou tedy gólové hody. ANDRES AMBÜHL obdržel v útočném pásmu kotouč od Wiesera, napřáhl a ostrou ránou příklepem opět snížil skóre. Asistence: Marc Wieser, Beat Forster.
    16:38 Vilmos GALLO - 1:3

16:38
    Davos sice jednoznačně přidal na aktivitě, nicméně opět inkasuje. Zpoza branky si před domácího brankáře vybruslil Emil Sylvegard, jehož ránu Van Pottelberghe vyrazil na VILMOSE GALLA, který hbitou dorážkou přidává svůj druhý zásah v zápase a třetí Linköpingu. Asistence: Emil Sylvegard.

14:40
    Blízko od vstřelení branky měl nyní Mauro Joerg!

13:57
    To jsem zakřikl a Marcus Hogberg se musel kát proti střele Nanda Eggenbergera, který pálil vskutku ostrými!

12:49
    Anton Karlsson (LIN) nyní svému celku moc nepomohl, když se nechal vyloučit na dvě minuty za vysokou hůl.

11:10
    Nyní Simon Kindschi vypálil jedovatou ránu od modré čáry, která jen tak tak minula klec Marcuse Hogberga!
    08:14 Gregory SCIARONI - 1:2

08:14
    Davos snižuje ve vlastním oslabení! Samuel Walser si držel kotouč za brankou a přihrávkou před Marcuse Hogberga našel zcela volného GREGORYHO SCIARONIHO, který už hostujícího brankáře propálil. Asistence: Samuel Walser.

06:34
    Sveng Jung (DAV) si jde odpykat dvouminutový trest za držení protihráče.

06:02
    První velká šance domácích! Enzo Corvi si najel s kotoučem do útočného pásma a vypálil na Marcuse Hogberga, který vytasil krásný zákrok betonem proti jeho projektilu.

02:12
    Vyloučen byl Samuel Walser (DAV) na dvě minuty za sekání.
    01:28 Niklas FOGSTROM - 0:2

01:28
    Tak toto bude Van Pottelberghe rozdýchávat těžko. NIKLAS FOGSTROM se dostal ke kotouči a prostřelil brankáře Davosu podruhé. Asistence: Broc Little.
    00:29 Vilmos GALLO - 0:1

00:29
    Tak tohle byl extrémně rychlý gól! VILMOS GALLO si najel s kotoučem a pohotovou ranou k bližší tyči otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Emil Sylvegard, Niklas Persson.

Karel Janeba

Góly a asistencie: 9. Sciaroni (Walser), 20. Ambühl (Wieser, Forster), 35. Lindgren (Ambühl), 46. Corvi (Walser) – 1. Gallo (Sylvegard, Persson), 2. Fogstrom (Little), 17. Gallo (Sylvegard), 23. Karterud (Tornqvist), 33. Lundgren, 34. Gordon (Little.), 35. Bergfors (Roe)

HC Davos: Van Pottelberghe (Senn) – Schneeberg, Paschoud, Forster, Jung, Rahimi, Heldner, Kindschi – Giliati, Sciaroni, Corvi – Ambühl (C), Lindgren, Wieser – Joerg, Walser, Simion – Kessler, Eggenberger, Egli – Portmann
    HC Linköping: Hogberg (Johansson) – Lundgren, Hansson, Carlsson, Nakyva, Kristensen, Larsson, Karlsson A., Karlsson S. – Sylvegard, Gallo, Persson (C) – Roe, Gordon, Little – Lilja, Fogstrom, Bergfors – Eklof, Tornqvist, Karterud

Rozhodca: Lassi Heikkinen (Finsko), Andreas Koch – Franco Espinoza, Simon Wust (všichni Švýcarsko)
    Utorok 11.10.2016
    Linköping - Davos 2:3

Góly a asistencie: 50. Bergfors (Lundgren, Näkyvä), 56. Little (Näkyvä, Larsson) – 6. Ambühl (Kousal), 9. Wieser, 47. Kousal (Forster)