Třinec – K. Vary 7:0 (kon.) | Chomutov – Liberec 3:2 (1:0 po s.n.) | Olomouc – Sparta Praha 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.) | Zlín – Plzeň 1:2 (kon.) | Hradec Králové – Pardubice 8:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 3:4 (po pr.)
Berani Zlín
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
HC Škoda Plzeň
cz Nedeľa 18.09.2016, 17:00Tipsport extraliga (ČR) • 5. kolo

59:40
    Kašík už se chystal na střídačku, ale všiml si, že kotouč mají hosté a rychle se vrátil. Hosté tlačí Zlín v jejich pásmu.

58:58
    Kašík je na střídačce, Zlín hraje power-play.

58:50
    Zlín si bere oddechový čas.

55:25
    Blaťák to vzal v zakončení na sebe, ale Machovský byl úspěšnější. Škoda Plzeň hraje opět v plném počtu.

53:03
    Další přesilovka pro PSG Zlín. Colton Yellow Horn (PLZ) je potrestán dvěma minutami za zdržování hry.

52:18
    Vlach hledal osamoceného Honejska, kterému přeskočil kotouč přes čepel.

50:34
    Kotouč se po dorážce Indráka odrazil na brankovou čaru, kde ho odpálil vracející se Bořuta.

48:34
    Marušák střílel z palebné pozice vysoko nad Machovského branku.

47:59
    Nicholas Johnson (PLZ) si usedá na trestnou lavici a Zlín má k dispozici přesilovou hru pět na čtyři.
    43:44 Ondřej KRATĚNA - 1:2
    Zdroj: Hokejka TV

43:44
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hodně rychle byla využita přesilovka Plzně. ONDŘEJ KRATĚNA napřáhl na levém kruhu, odkud zamířil nechytatelně do horního růžku. Asistence: Jakub Lev, Petr Kadlec.

43:29
    Antonín Honejsek (ZLN) oslabuje svůj tým na dvě minuty, protože se provinil nedovoleného přestupku.

42:56
    Libor Kašík předvedl fantastický zákrok, když v leže chytil do lapačky tutovou střelu Tomáše Svobody.

41:45
    V přečíslení dvou proti jednomu nahrával Holík Robertu Říčkovi, který z první napálil tyčku Machovského klece.
    38:37 Robert ŘÍČKA - 1:1

38:37
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští hokejisté se pro svoje fanoušky možná konečně probrali. ROBERT ŘÍČKA upláchl obráncům Plzně a poté chladnokrevně překonal i brankáře Machovského. Bez asistence.

32:18
    V oslabení byl blízko druhé trefě hostí Ondřej Kratěna. Kašík jeho pokus vyrazil jen těsně vedle branky.

31:14
    Zlínští si vybojovali přesilovou hru a mají šanci na vyrovnání. Vyloučen je Miroslav Indrák (PLZ) na dvě minuty za hákování.

22:25
    Kotouč se po Kadlecově střele z otočky odrazil od hokejky Kašíka do břevna.

21:08
    Honejsek se šikovně natlačil z rohu kluziště před Machovského, který ho vychytal lapačkou.

18:12
    Do palebné pozice se dostal obránce Kotvan, který místo střely naznačil kličku a poté kotouč ztratil.

17:17
    Je tu výhoda přesilové hry pro hráče Zlína. Nervy na uzdě neudržel Tomáš Svoboda (PLZ), který vyfasoval dvě minuty za hrubost.
    14:49 Colton Yellow Horn - 0:1

14:49
    Hosté si vypracovali rychlou kombinaci, kterou zakončila nová posila Plzně s indiánskými kořeny, COLTON YELLOW HORN. Útočník Plzně zakončoval do odkryté branky. Asistence: Nicholas Johnson, Petr Kadlec.

14:34
    Vlach předvedl několik kliček s kotoučem a poté našel osamoceného Matějíčka, který tváří v tvář nedokázal prostřelit brankáře Machovského.

9:54
    Zdeněk Okál (ZLN) je potrestán dvěma minutami za sekání.

7:37
    Škodovka hrála v šesti a bude se vylučovat. Miroslav Indrák (PLZ) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

5:31
    Dvě spálené tutovky na straně hostí. Nejprve střílel do Kašíka Kubalík, kterého vzápětí napodobil Kracík, ale ten dokonce branku minul. Oba útočníci stříleli na zlínského brankáře z hranice brankoviště.

4:26
    Machovský se poprvé vyznamenal. Brankář Plzně ukryl do lapačky prudkou střelu z první v podání Petra Holíka.

0:56
    Blaťák nepřesnou rozehrávkou namazal puk na čepel Kubalíka. Nejlepší loňský střelec nastřelil spojnici zlínské klece.

Ivo Raiskub

Góly a asistencie: 39. Říčka – 15. Yellow Horn (Johnson, P. Kadlec), 44. Kratěna (Lev, P. Kadlec)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Blaťák, Bořuta, Horák, Kotvan, Marušák, Matějíček, Žižka – Bukarts, Gago, P. Holík – Honejsek, Chytil, Kubiš – Okál, J. Ondráček, Říčka – Šťastný, O. Veselý, Vlach.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Čerešňák, P. Kadlec, Kubka, Moravčík, Pulpán, D. Sklenička – Hrnka, Indrák, Johnson – Koreis, Kracík, Kratěna – D. Kubalík, Lev, Schleiss – Stach, T. Svoboda, Yellow Horn.

Rozhodca: Čech, Šír – Hlavatý, Tošenovjan