Manchester City – Mönchengladbach 4:0 (kon.) | Leverkusen – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Tottenham – Monaco 1:2 (kon.)
Real Madrid – Lisabon 2:1 (kon.) | Légia Varšava – Dortmund 0:6 (kon.) | Brugge – Leicester 0:3 (kon.)
Porto – Kodaň 1:1 (kon.) | Lyon – D. Záhreb 3:0 (kon.) | Juventus – Sevilla 0:0 (kon.)
Juventus Turín
0:0 (0:0)
FC Sevilla
Streda 14.09.2016, 20:45 • Juventus Stadium • Liga majstrov • Skupina H

V zápase základnej skupiny H medzi Juventusom Turín a FC Sevilla sme gól napokon nevideli. Domáci mali jednoznačne viac hry, svojho súpera takmer celý druhý polčas tlačili, avšak ani jednu zo svojich veľkých šancí nepremenili. Skórovať mohli tak Paulo Dybala, ako aj Gonzalo Higuaín či v úplnom závere aj striedajúci Alex Sandro. Juventus so Sevillou si tak pripisujú do tabuľky po jednom bode za remízu 0:0. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem vám pekný zvyšok večera! (22:39:44)

90+4

90+3
    Hostia zo Španielska sú v týchto chvíľach pod obrovským tlakom Juventusu a musia čeliť jednému centru za druhým.

90+2
    Obrovská šanca Alexa Sandra! Striedajúci Brazílčan mieril svojou hlavičkou presne k pravej žrdi Sergia Rica, brankár Sevilly však vytiahol fantastický zákrok!
    90+1. Aléx Sandro (JUV)

90+1
    Pri lopte sú v týchto chvíľach hráči Juventusu, ktorí majú posledných pár minút na to, aby strhli tento zápas na svoju stranu.

90
    Nadstavujú sa štyri minúty.

90
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Franco Vázquez, prichádza Daniel Carriço.

90
    Marko Pjaca sa po súboji s Francom Vázquezom pokúsil vypýtať si pokutový kop, avšak Aytekin nepíska.

89
    Juventus teraz vytvoril poriadny závar pred Sergiom Ricom, stále mu však chýba presnosť vo finálnej prihrávke.

88
    Koniec riadnej hracej doby sa nám blíži každou sekundou a na Juventus Stadium čakáme na prvý gól stretnutia. Teraz Escudero nedovolil hlavičkovať Gonzalovi Higuaínovi, keď odvrátil na rohový kop.

87
    Pri ofenzívnej snahe to s aktivitou v osobnom súboji s Francom Vázquezom prehnal Andrea Barzagli. Rozohrávať tak môžu hostia.

86
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Paulo Dybala, prichádza Marko Pjaca.

85
    Po ďalšom z nespočetného množstva centrov Daniho Alvesa hlavičkoval Miralem Pjanić veľmi nepresne.

85
    Tentoraz sa proti pravidlám v súboji s Gonzalom Higuaínom previnil Nicolas Pareja.

84
    Hlavný rozhodca Aytekin teraz píska nedovolený zákrok Paulovi Dybalovi v súboji s Vitolom.

83
    Jedna z mála ofenzívnych akcií FC Sevilla v druhom polčase mala veľmi krátke trvanie, keď lopta od Sergia Rica doputovala až k jeho náprotivkovi Gianluigimu Buffonovi.

82
    Higuaín sa snažil uvoľniť cez Gabriela Mercada, v súboji s domácim obrancom si však počínal nedovolene.

81
    Veľká príležitosť Higuaína, ktorý sa už po niekoľký raz v druhom polčase dostal k centru sprava, tentoraz ho však dobre pokryl Nicolas Pareja.

Jakub Kocourek

Góly:

Karty:   36. N'Zonzi (SEV), 40. Iborra (SEV), 45+1. Rami (SEV)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:22.
    Juventus Turín: Buffon (C) – Bonucci, Barzagli, Chiellini – Dani Alves, Lemina, Evra (68. Sandro), S. Khedira, Asamoah (68. Pjanić) – Dybala (86. Pjaca), Higuaín.
    Náhradníci: Neto – Benatia, Sandro, Pjanić, Cuadrado, Pjaca, Mandžukić.

FC Sevilla: S. Rico – Mercado, Rami, Pareja, Escudero – N'Zonzi, Kranevitter (78. Mariano), Iborra (C) – F. Vázquez (90. Carriço) – Vitolo, Sarabia (64. Correa).
    Náhradníci: Sirigu – Mariano, Carriço, Correa, Kijotake, Ganso, Vietto.

Rozhodca: Deniz Aytekin (Nemecko)