HC Dukla Praha
31:22 (14:11)
KH BESA Famiglia
cz Nedeľa 11.09.2016, 19:00Pohár EHF

Dukla sice v prvním zápase prohrála 35:31, ale v odvetě dokázala svého soupeře porazit 31:22 a postoupit do dalšího kola. Zápas se lámal od 45. minuty, kdy domácí odkočil až na rozdíl osmi branek. (20:52:43)

Konec zápasu. (31:23)

60
    Poslední branku zápasu dala Famiglia. (31:23)
    60
    Daniel Kývala stvrdil postup Dukly do dalšího kola. (31:22)

60
    V poslední minutě zápasu jsou u balonu házenkáři Dukly, diváci v hale je vyprovázejí potleskem. (30:22)

59
    Brabec dostal třetí dvouminutový trest, čili poté následovala červená karta a zkušený hráč utkání nedohraje. (30:22)
    59
    Kotrč proměnuje sedmimetrový hod. (30:22)

58
    Hrají se poslední dvě minuty zápasu, ve kterých se prosadila nejprave BESA a poté Dukla. (28:22)
    57
    Jan Brabec v úniku potvrzuje vedení Dukly, která tři minuty před koncem vede o sedm branek. (28:21)
    56
    Domácí mužstvo je blízko postupu, vede 27:21. (27:21)
    55
    Daniel Kývala prostřelil hradbu těl a přesně uklidil míč k tyči. (26:21)
    53
    Milan Kotrč šel sám na brankáře z levé strany a nemýlil se. (25:21)

52
    Jak BESA, tak ani Dukla své útoky nepřetavily v branky, stav zůstává nezměněn. (24:21)