Martin – Poprad 4:1 (kon.) | B. Bystrica – Košice 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 4:3 (1:0 po s.n.)
Trenčín – Zvolen 1:2 (kon.) | Nové Zámky – Žilina 1:0 (kon.)

Košice dali gól!
    LADISLAV NAGY dostal peknú prihrávku do nájazdu a svoje sólo pretavil do rozhodujúceho gólu. Asistencie Šedivý a Habal.
    53:47 BARTÁNUS - 2:2

53:47
    Presilovku hostia využili, po prihrávke Dudáša sa účinnou strelou presadil z ľavej strany MAREK BARTÁNUS. Asistencie: Dudáš a Hruška.
    46:03 WISHART - 2:1

46:03
    Banská Bystrica dala gól!
    Presilovku napokon Bystrica využila. Bezúch prihral cez celú šírku ihriska v pásme TYOVI WISHARTOVI a ten z pravej strany bez prípravy zavesil puk pod hornú žŕdku – 2:1. Asistencie. Bezúch a Maione.
    28:43 SPILAR - 1:1

28:43
    Bortňák vyrobil vo vlastnej tretine chybu, puk dal GABRIELOVI SPILAROVI a ten z ľavého kruhu poslal puk pod hornú žŕdku – 1:1.
    9:31 HICKMOTT - 1:0

9:31
    Presilovku domáci využili. Pekne zakombinovali v tretine a najmä prihrávka Matushkina na JORDANA HICKMOTTA mala oči. Ten sa presadil pri pravej žrdi úplne voľný a iba zasunul puk do bránky. Druhá asistencia Maione.

Dado Balco

Góly a asistencie: 10. Hickmott (Matushkin, Maione), 47. Wishart (Bezúch, Maione) – 29. Spilar, 54. Bartánus (Dudáš, Hruška), 64. Nagy (Šedivý, Habal)

HC´ 05 Banská Bystrica: Bacashihua – P. Mikuš, Ďatelinka. Maione, Wishart. Mihálik, Matuškin. Ťavoda – Hickmott, T. Surový, Kafka – Truchno, Bortňák, Bezúch – Matoušek, Češík, Lamper – Andrisík, Tamáši, Róth
    HC Košice: Habal – Deyl, Dudáš. L. Matejka, Šmach. Michalčin, Šedivý. I. Jankovič – Spilar, Suja, L. Nagy – Bicek, R. Hruška, Bartánus – T. Hričina, Milý, T. Varga – Šoltés, T. Klíma, P. Bartoš

Rozhodca: J. Konc, Goga – R. Výleta, Tvrdoň