Leganés – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Las Palmas – Granada 5:1 (kon.) | Alavés – Gijón 0:0 (kon.)
Bilbao – Barcelona 0:1 (kon.) | Villarreal – Sevilla 0:0 (kon.)
Deportivo Alavés
0:0 (0:0)
Sporting Gijón
Nedeľa 28.08.2016, 18:15Španielska LaLiga • 2. kolo

Skončil sa nám zápas, pri ktorom sa nejeden fanúšik musel nudiť. Prvý polčas bol určite zaujímavejší, ale tam sme z veľkých šancí gól nevideli. Gól nám nepriniesol ani Christian Santos, a teda sa zápas končí nerozhodne 0:0. Na dnes to je odo mňa všetko. Dovidenia. (20:06:12)

90+4

90+3
    Gaizka Toquero hlavičkoval z veľkej vzdialenosti a natiahol Ivána Cuéllara.

90+2
    Lillo zdá sa na chvíľu stratil vedomie, ale už sú obaja borci na nohách a hra pokračuje rohom.

90+1
    Christian Santos mohol o všetkom rozhodnúť, ale svoju hlavičku nasmeroval tesne mimo! Pri hlavičke sa zrazil so súperom a obaja zostávajú ležať na trávniku, keďže sa zrazili hlavami.

90+1
    Marcos Llorente sa obtočil okolo svojho prenasledovateľa, ale loptu odkopol len na polovicu súpera.

90
    Poslednú minútu štartujú na lopte hostia.

89
    V dnešnom zápase zdá sa gól neuvidíme. V druhom polčase sme neboli svedkami žiadnej akcie, ktorá by nás prebudila zo spánku.

88
    Domáci sa do útoku nedostanú. Máva a píska sa ofsajd.

87
    Hostia majú zdá sa v závere viac síl a zatlačili svojho súpera pred vlastnú šestnástku.

85
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Edgar Méndez, prichádza Gaizka Toquero.

84
    Víctor Rodríguez si nedokázal vymeniť loptu so spoluhráčom, keďže tento úmysel domáci prečítali.

83
    Xavi Torres sa na pravom krídle nepresadil. Obrancu si obhodil, ale nedokázal ho obehnúť.

82
    Alavés drží loptu na vlastnej polovici a bude musieť rýchlo niečo vymyslieť smerom vpred, keďže už sú v blízkosti hráči hostí.

81
    Rozbehlo sa nám posledných 10 minút. Dúfajme, že ešte uvidíme nejaký rozhodujúci gól.

79
    Striedanie v tíme Sporting Gijón: z ihriska odchádza Burgui, prichádza Carlos Castro.