Trnava – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 4:0 (kon.) |
Česko – Kazachstan | 0:3 (kon.) |
R. Sobota – MFK Zvolen | 1:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Lipany – Haniska | 4:2 (kon.) |
B. Bystrica – Nové Mesto n/V | 1:2 (kon.) | | | Šamorín – Martin | 0:0 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Poprad | 2:1 (kon.) |
Nitra – Žilina B | 2:0 (kon.) |
Brno – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Tottenham – Liverpool | 1:1 (kon.) | | | Chelsea – Burnley | 3:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Bournemouth | 1:1 (kon.) |
Everton – Stoke City | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Swansea | 2:1 (kon.) | | | Southampton – Sunderland | 1:1 (kon.) |
Watford – Arsenal | 1:3 (kon.) | | | Hull City – Manchester United | 0:1 (kon.) |
Espanyol – Malaga | 2:2 (kon.) | | | Osasuna – Sociedad | 0:2 (kon.) | | | Eibar – Valencia | 1:0 (kon.) |
Real Madrid – Vigo | 2:1 (kon.) | | | Leganés – Atlético Madrid | 0:0 (kon.) |
Dortmund – Mainz | 2:1 (kon.) | | | Kolín nad Rýnom – Darmstadt | 2:0 (kon.) | | | Hamburger – Ingolstadt | 1:1 (kon.) |
Augsburg – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Frankfurt – Schalke | 1:0 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 2:1 (kon.) |
Lazio – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Neapol – AC Miláno | 4:2 (kon.) |
Lokeren – Mouscron | 2:1 (kon.) | | | Westerlo – Mechelen | 1:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Kortrijk | 1:2 (kon.) |
Oostende – Waasland-Beveren | 2:1 (kon.) |
Tondela – Belenenses | 0:1 (kon.) | | | Praia – Braga | 1:3 (kon.) | | | Nacional – Benfica | 1:3 (kon.) |
Orenburg – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | Tomsk – CSKA Moskva | 0:1 (kon.) | | | Zenit – Perm | 3:0 (kon.) |
Dijon – Lyon | 4:2 (kon.) | | | Nancy – Guingamp | 0:2 (kon.) | | | Montpellier – Rennes | 1:1 (kon.) |
Nice – Lille | 1:1 (kon.) | | | Caen – Bastia | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Sokolov | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Varnsdorf | 0:1 (kon.) | | | Táborsko – Třinec | 3:2 (kon.) |
Ostrava – Frýdek-Místek | 2:1 (kon.) | | | Vlašim – Sigma Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Opava – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) |
Sturm Graz – Rheindorf Altach | 3:1 (kon.) | | | Mattersburg – St. Pölten | 1:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Admira Wacker Mödling | 5:0 (kon.) |
Willem II – Kerkrade | 0:0 (kon.) | | | Heerenveen – Zwolle | 1:0 (kon.) | | | Feyenoord – Excelsior | 4:1 (kon.) |
Twente – Sparta Rotterdam | 3:1 (kon.) |
Pogoń – Kraków | 1:1 (kon.) | | | Górnik Ł. – Jagiellonia | 0:2 (kon.) | | | Arka – Zagłębie | 1:1 (kon.) |
koniec
Arka Gdynia
1:1
(0:1)
Zagłębie Lubin
87
|
Striedanie v tíme Arka Gdynia: z ihriska odchádza Marcus Vinícius da Silva de Oliveira, prichádza Rashid Yussuff.
|
|
87
|
Striedanie v tíme Zagłębie Lubin: z ihriska odchádza Łukasz Janoszka, prichádza Krzysztof Janus.
|
|
78
|
Striedanie v tíme Arka Gdynia: z ihriska odchádza Miroslav Božok, prichádza Adrian Błąd.
|
|
77
|
Striedanie v tíme Zagłębie Lubin: z ihriska odchádza Michal Papadopulos, prichádza Martin Nešpor.
|
|
74
|
Striedanie v tíme Arka Gdynia: z ihriska odchádza Dariusz Zjawiński, prichádza Rafał Siemaszko.
|
|
67
|
Striedanie v tíme Zagłębie Lubin: z ihriska odchádza Arkadiusz Woźniak, prichádza Ján Vlasko.
|
Góly:
51. Božok – 24. Marcjanik (vla.)
Rozhodca: Szymon Marciniak (główny), Paweł Sokolnicki (asystent 1), Marek Arys (asystent 2), Tomasz Marciniak (arbiter techniczny)
Diváci:
Karty: 36. Marciniak (ARK), 88. Marcjanik (ARK) – 36. Tosik (ZAG)
Nepremenená penalta:
Arka Gdynia:
Jałocha – Zbozień, Sołdecki, Marcjanik, Warcholak – Marcus da Silva de Oliveira (87. Yussuff), Łukasiewicz – Marciniak, Božok (78. Błąd), Szwoch – Zjawiński (74. Siemaszko).
Náhradníci: Šteinbors – Socha, Sobieraj, Yussuff, Błąd, Lewicki, Siemaszko.
Tréner:
Zagłębie Lubin: Poláček – Čotra, Guldan, Jach, Woźniak (67. Vlasko) – Łukasz Piątek, Kubicki – Starzyński, Tosik, Janoszka (87. Janus) – Papadopulos (77. Nešpor).
Náhradníci: Forenc – Dziwniel, Janus, Madera, Vlasko, Rakowski, Nešpor.
Tréner:
Náhradníci: Šteinbors – Socha, Sobieraj, Yussuff, Błąd, Lewicki, Siemaszko.
Tréner:
Zagłębie Lubin: Poláček – Čotra, Guldan, Jach, Woźniak (67. Vlasko) – Łukasz Piątek, Kubicki – Starzyński, Tosik, Janoszka (87. Janus) – Papadopulos (77. Nešpor).
Náhradníci: Forenc – Dziwniel, Janus, Madera, Vlasko, Rakowski, Nešpor.
Tréner:
Rozhodca: Szymon Marciniak (główny), Paweł Sokolnicki (asystent 1), Marek Arys (asystent 2), Tomasz Marciniak (arbiter techniczny)
Diváci: